Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarış gündemi

Scudo
Pazar günü yine çetin bir pari-rube (Paris -Roubaix) bizleri bekler,kan ter gözyaşı ne ararsan var bu yarışta 😂 hem fiziksel hemde mental dayanıklı olan sağlam kalabilen kazanacak yarışı,herkese iyi seyirler, Eurosport1 11,30 dan itibaren verecekmiş bilginize.
Screenshot_2023-04-05-23-23-20-04_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb.jpg

Pazar günü yine çetin bir pari-rube (Paris -Roubaix) bizleri bekler,kan ter gözyaşı ne ararsan var bu yarışta 😂 hem fiziksel hemde mental dayanıklı olan sağlam kalabilen kazanacak yarışı,herkese iyi seyirler, Eurosport1 11,30 dan itibaren verecekmiş bilginize.

Ek birkaç bilgi:

18957142-CC22-41EF-A0BF-C388A90F439F.jpeg

Paris-Roubaix_Stones_product.jpg

FtGYY7eXgAAXHRH

Bugün günlerden Amstel gold race,Erkekler yarışını Eurosport 15:00 ten itibaren verecekmiş,ama bunların sağı solu belli olmuyor daha önce veya sonrada verebilirler,yarış Maastrıcht'te başlıyor,yeğenim orada yaşıyor,belki canlı bir iki fotoğraf atar bana.Yarışın detayları şurada: (link)
2023-03-06_AGR_Detailed_Map_Elite_Men.png

Belçika Ardenler klasiklerinin birincisi olan La Flèche Wallonne yarışı bugün koşuldu ben izleyemedim akşam geri sarıp baktım (özellikle son 10 km seyretmenizi tavsiye ederim,poğaçanın mur de huy'a keçi gibi tırmanışına bakın)sonucunu merak ediyordum,çünkü ustalar hastalar hepsi gitmiş :komik: (landa woods ciccone tij bennot bardet bargül ve tabi can sıkan canavar coçuğumuz pogaçar:cool:) ,bu fleş valon yarışı 192km 2971m yükseklik ile Amstel gold race ve Liej baston Liej yarışları arasında hafta ortasında yapılan tırmanışlardan oluşan rotasıyla,bir liej yarışı öncesi antrenman niteliği taşıyan bir tür ve bilin bakalım kim kazandı...
ayrıntılar, (link)
caf7c

-Sezon başladı, 18 gün yarıştım.
Bunların 8'ini birinci bitirdim.
Kazanmaktan kim mutlu olmaz ki?-
Tadej

Sanki heyecan yitirildi, şampiyon belli. LBL yarışında Remco ile düello renk katsa bari

sn. @hamlet2006 sizden konunun yetkilisi olaraktan pazar günkü liej baston liej yarışıyla ilgili bir demet inceleme yazı rica ediyoruz.Saygılar...ne bileyim remcomu olur pogaçarmı olur vs...çok şeymi istiyoruz. :cool:

sn. @hamlet2006 sizden konunun yetkilisi olaraktan pazar günkü liej baston liej yarışıyla ilgili bir demet inceleme yazı rica ediyoruz.Saygılar...ne bileyim remcomu olur pogaçarmı olur vs...çok şeymi istiyoruz. :cool:
Sezonu takip edemediğim için bir yorum yapamayacağım. Allah izin verirse önümüzdeki birkaç sene içinde monumentler, bahar klasikleri hakkında bir şeyler yazmayı düşünüyorum.

Mur de Huy son 150 metrede Tesla model S gibi hızlandığını gördükten sonra bu form seviyesindeki bir Pogacar'ı yenmek için iki şeyden biri gerekli diye düşünüyorum:
Bir başka Pogacar, ki bulması birazcık zor olabilir, ya da geçen sene TDF 11. Col du Granon etabında Jumbo Visma ekibi ve Vingegaard'ın yaptığı gibi domestiklerinden ayrılmış ve sağlı sollu ataklarla yorularak hizaya getirilmiş bir adet Sloven ejderhası. Quickstep şu haliyle pek de Remco'ya bu takım desteğini verebilecek durumda değil gibi.

Kadınlarda ise SDWorks, Team Sky mirasını devralmış gibi görünüyor. Her kürsüye iki sporcu çıkarmak gibi acayip bir istatistikleri ve Van Der Breggen'in ardından Demi Vollering'i yeni Ardenler kraliçesi yapma hedefleri var sanırım.

Geri