Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti lastik önerisi

Arkadaşlar ben de lastik değiştirmek istiyorum konu açamadığım için buradan yazacağım kusura bakmayın ilgilenip cevap verirseniz çok memnun olurum. Kron XC100 bisikletim var lastikleri çok kötü oldu Dağ bisikleti ama ben pek araziye çıkmıyorum genelde biraz bozuk yollarda gidip geliyorum 27.5 jant var işimi görecek dayanıklı bir lastik önerir misiniz hiç bilgim yok bu konuda çok teşekkür ederim.

Scudo
Decathlondan fiyatı uygun gibi geldi yedek olarak 700x25 Michelin Lithion 2 aldım, link paylaşamıyorum.

Ama üretim tarihini bulamadım. Lastiklerin üzerinde yazmıyor sanırım, mevcut lastiklerde de göremedim çünkü. Paketin üzerindeki bilgilerden mi ulaşmam lazım?

Decathlondan fiyatı uygun gibi geldi yedek olarak 700x25 Michelin Lithion 2 aldım, link paylaşamıyorum.

Ama üretim tarihini bulamadım. Lastiklerin üzerinde yazmıyor sanırım, mevcut lastiklerde de göremedim çünkü. Paketin üzerindeki bilgilerden mi ulaşmam lazım?

Lastiğin linki: (link)

Çoğu lastiğin içinde basılı oluyor:
Qb68F.png

Yol lastiklerinde değil ama daha büyük bazı lastiklerde sıra sıra logoların sayıların dizili olduğu yerdeki koddan anlaşılıyor. Başında başka harfler olabilse de bu dörtlü grupta ilk iki basamak hafta numarası, son iki basamak yıl:
unknown.png

Herkese iyi haftasonları, benimde danışmak istediğim bir konu var; ıslak zeminde (yağmurlu havalarda falan) kaymayan ama akıcılığı da fena olmayan 700x25 yol bisikleti lastiği arıyorum önerisi olanlar var mı?

Arkadaşlar merhaba vittoria rubino pro 3 modelinin 700 *28 i mevcut mu?Yurt içinden alabileceğim yer var mı?

Luganolardan sonra rubino pro 3 700*28 aldım.Bakalım buralar soğuk asfalt nasıl bir lastik 😉

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr ve enzo
Merhaba arkadaşlar,
sezon girişinde yeni bir çift lastikle ilerlemek istediğimden 2-3 model arasında sıkıştım kaldım.

fiyat olarak yakın sayılırlar ancak daha çok kullanıcı tecrübesi için sormak isterim. aşağıda ki lastiklerden hangisi seçerdiniz? şimdiden teşekkürler

- Schwalbe Pro One Evo Tubeless 700x25

- Continental Grand Prix 5000 tubeless 700x25
- VITTORIA RUBINO PRO 700x25 G2.0 TUBELESS

• Beğen
Tepkiler: Ekincan
Merhaba arkadaşlar,
sezon girişinde yeni bir çift lastikle ilerlemek istediğimden 2-3 model arasında sıkıştım kaldım.

fiyat olarak yakın sayılırlar ancak daha çok kullanıcı tecrübesi için sormak isterim. aşağıda ki lastiklerden hangisi seçerdiniz? şimdiden teşekkürler

- Schwalbe Pro One Evo Tubeless 700x25

- Continental Grand Prix 5000 tubeless 700x25
- VITTORIA RUBINO PRO 700x25 G2.0 TUBELESS
Pro one tubeless 8000km kullandım. Bu lastikte fabrikasyon sıkıntı vardı tubeless sıvısı herhangi bir deliği kapatamıyordu. İç lastikle kullandım. Oldukça yumuşak hamurlu buna bağlı olarakta kısa ömürlü bir lastik. Akıcılığı güzel. Kullanımım boyunca sadece 3 patlak yaşadım.
Rubino Pro Tubeless 1500 km kullanabildim yanaktan cam kesince çöpe ayırdım. 1500kmde tecrübe ettiğim çok sert bir lastik. Öyleki 2-3 kez gidondan elim kaydığı oldu. Rubino pro sınıf olarak gp5000 ve pro one sınıfında değil. Bunların rakibi vittoria corsa.
Gp5000 clincher 7500kmdir kullandığım ve hala kullanmakta olduğum lastik. Pro one kadar yumuşak değil ama sertliği tam kıvamında. Bu zamana kadar hiç patlak yaşamadım. Bütçem olursa yine Gp5000 tercih ederim.
Akıcılık olarak Gp5000>Pro one>Rubino pro.

Bisikletin üstünde 700x23 michelin dynamic sport vardı. Dün bisiklet yolunun bittiği, arnavut kaldırımdan hallice bir yola geçerken boşluğa gelip takla attım sonucunda ise lastiğim yarıldı artık.

Gönlüm 700x28'den yana ama bisikletime olacağını pek düşünmüyorum. Hem uygun hem de kalitesinden şüphe etmediğim michelin dynamic sport 700x25 alacağım.

• Beğen
Tepkiler: ghostt
İlan açmaya değer görmediğimden burada paylaşmak istedim. Elimde tek 700x25c Schwalbe Lugano var (kullanılmış), yine elinde tek 700x23c Michelin Lithion 2 olan varsa takaslamak isterim. Lastiğin sağlam olması yeterli.

Arkadaşlar bende yol bisikletim için lastik alacağım önerilerinizi almak isterim kaliteli ve iyi bir lastik istiyorum

Michelin Pro4 Endurance 700x25 bu gune kadar kullandiklarim arasinda en sevdigim lastik oldu. Tabi ki her kullanim amacina ayni oranda hizmet etmeyecektir ama
gercekten dayanikli ve uzun omurlu olmasi beni cok memnun etti.

• Beğen
Tepkiler: Bıyıkov
Arkadaşlar Wiggledan Schwalbe marathon plus 700*25 lastik aldım. Okuduklarımdan anladığım çok ağır bir lastik almışım. Sizin fikriniz nedir? Kullanan var mı??

Merhabalar Tubeless uzun ömürlük bir lastik arıyorum Giant'ın üzerinde gelen Gavia modelleri hiç beni tatmin etmedi önerilerinize açığım sağolun.

Selam arkadaslar benim lastikler iyice eridi gp 5000 lastiklerden cok memnunum fakat o fiyatlara su an cikamayacagim yaklasik 1000 tl civari nakit ayirdim hazirandaki istanbul granfondoya da katilacagim yani hiz acisindan da verimli bir lastik ariyorum tabiki biliyorum bu fiyata gp 5000 kalitesinde bir lastik alamayacagim ama en azindan is gorur bir lastik onerilerinize acigim

Selam arkadaslar benim lastikler iyice eridi gp 5000 lastiklerden cok memnunum fakat o fiyatlara su an cikamayacagim yaklasik 1000 tl civari nakit ayirdim hazirandaki istanbul granfondoya da katilacagim yani hiz acisindan da verimli bir lastik ariyorum tabiki biliyorum bu fiyata gp 5000 kalitesinde bir lastik alamayacagim ama en azindan is gorur bir lastik onerilerinize acigim
Schwalbe Lugano II modeline bakabilirsiniz.

Back