Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

Scudo
Arkadaşlar 2016 model carraro 62 mi almalıyım yoksa 2019 carraro 52 mi almalıyım?

@iodokumaci Hayırlısı olsun kazasız belasız yolculuklar dilerim,
Nasıl Memnun musunuz.
Benim, de niyetim var almak için.

@mariokaldato Abi merhaba,tavisyeye ihtiyacım var.Ben 1.5 ay önce carraro force 750 aldım 2189 tlye fakat seçimde biraz hata yaptım ve yol bisikleti almak istiyorum,bisiklete 1700 tl veren var,satıp decathlon daki 1900 tl lik yol bisikletini alsam memnun olurmuyum sence dağ bisikletimi kullanmaya devam edip ilerde daha iyi bir yol bisikleti alıyım? Teşekkürler saygılar

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@mariokaldato Abi merhaba,tavisyeye ihtiyacım var.Ben 1.5 ay önce carraro force 750 aldım 2189 tlye fakat seçimde biraz hata yaptım ve yol bisikleti almak istiyorum,bisiklete 1700 tl veren var,satıp decathlon daki 1900 tl lik yol bisikletini alsam memnun olurmuyum sence dağ bisikletimi kullanmaya devam edip ilerde daha iyi bir yol bisikleti alıyım? Teşekkürler saygılar
Triban 100 mü

Ben ikinci el triban 520 ile sıfır corelli Kr 100 arasında kalmıştım seçimimi corelliden yana kullandım zaten fiyatlar benzer corelli Kr 100 ü tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Furkaann
Selamlar, ilgilenen varsa 2019 model Carraro 054 satıyorum. Detaylar için özel mesaj atabilirsiniz.

Yukarıda bir arkadaş tavsiye etti bu bisikleti
(link)
Corelli kr100 bilgisi olan varmı acaba

• Beğen
@Yldrm07 teşekkür ederim uyarı için

@bsalom bence hem bütçe açısından hemde grupset açısından btwin ultra 900 af modelini kullanabilirsin hem 105 set var hemde fazla efor sarfetmessin

@Furkaann Arkadaş yanlış yönlendirmiş, KR100' de ön ve arka aktaricilar, STİ kollar Claris'tir. Kablolar gidon sargisinin altından geçiyor burdan bile belli bu.

Rica ederim. Öyle olsa hemen alın o fiyat derdim 😀

yanlış olmasın hocam full claris set değil ancak claris parçaları var ön ve arka aktarıcı ve sti kollar claris bildiğim kadarıyla

• Beğen
@amasseia tam da adama mesaj atmıştım,neyse düzeltiyim :) o zaman bisiklet fiyat açısından iyi bir seçenek oluyor heralde

@Furkaann temiz bir bisikletse bu fiyatlara güzel bisiklettir. Sıfırı 2.200 civarıdır, sıfırını da göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz.

Geri