Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletinde lastik seçimi

Sizin verdiğiniz bağlantıda adet fiyatı 30.66 Eur. İki lastik + %18 vergi + 20 Eur kargo ile yaklaşık 930 Lira eder.
@özgür duygu 'nun gönderdiği Merlin'de iki çift dış lastik, yanında iç lastikler ve kargo bedava. 760 gibi bir fiyat daha uygun olmuyor mu?

Diyordum keisn bir yerde hata yapıyorum diye. Evet kargoyu gözardı etmişim. Hatta Merlin Cycles'in kuru da çok düşük. 75€yu 650 küsür lira olarak hesaplıyorlar. Kesinlikle haklısınız.

Online yurtdışı bisiklet parça alışverişi için akakce var mı 😀

Almanya için (link) var ancak her siteyi içermiyorlar. Ben genelde hangi ülkede alışveriş yapacak olursam olayım, Google'a ürünün ismini yazıp Shopping sekmesine bir göz atıyorum. Ya da bildiğim alışveriş sitelerinde hızlıca göz gezdiriyorum.

Scudo
Diyordum keisn bir yerde hata yapıyorum diye. Evet kargoyu gözardı etmişim. Hatta Merlin Cycles'in kuru da çok düşük. 75€yu 650 küsür lira olarak hesaplıyorlar. Kesinlikle haklısınız.

Almanya için (link) var ancak her siteyi içermiyorlar. Ben genelde hangi ülkede alışveriş yapacak olursam olayım, Google'a ürünün ismini yazıp Shopping sekmesine bir göz atıyorum. Ya da bildiğim alışveriş sitelerinde hızlıca göz gezdiriyorum.

merlin den ürün alırken tl fiyatını baz almamak gerek.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.
Sizin verdiğiniz bağlantıda adet fiyatı 30.66 Eur. İki lastik + %18 vergi + 20 Eur kargo ile yaklaşık 930 Lira eder.
@özgür duygu 'nun gönderdiği Merlin'de iki çift dış lastik, yanında iç lastikler ve kargo bedava. 760 gibi bir fiyat daha uygun olmuyor mu?
Merlin'de 74,68€ + 20% vergi + 9,83€ kargo. toplam 99,45€
Bike24'te iki tanesi 61,32 + %18 vergi + 20€ kargo = 92,36€

Ultta sport 3 kullanıyorum yaklaşık 700 km oldu hic patlama yaşamadım daha önce schwalbe durano kullandım ondan çok daha iyi diyebilirim. Michelin lastiklerini kullanmadım hiç
Katlanır mı yoksa telli mi ?

Merlin'de 74,68€ + 20% vergi + 9,83€ kargo. toplam 99,45€
Bike24'te iki tanesi 61,32 + %18 vergi + 20€ kargo = 92,36€
Merlin'de kargo ücretsiz bu üründe. Ancak karttan çekeceği ücret, gösterdiği TL bedeli değil de döviz olarak 75 Euro olacaksa tutar değişecek evet. Ve kafa kafaya gelecekler 🤔
Riske girip bir çift sipariş etsem mi acaba :ssrtcbya:

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Merlin'de kargo ücretsiz bu üründe. Ancak karttan çekeceği ücret, gösterdiği TL bedeli değil de döviz olarak 75 Euro olacaksa tutar değişecek evet. Ve kafa kafaya gelecekler 🤔

Merlin'in TL kurları güncel olmuyor malesef. Merlin'in TL diye verdiği fiyat sadece göstermelik.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.
Merlin; GBP, USD veya EUR olarak çekiyor, gösterdiği diğer para birimleri bilgi için ve çok sık güncellenmiyor. Benden kargo ücreti de istiyor bu arada, sizin ne imtiyazınız var, anlamadım...
1620373868278.png

Merlin; GBP, USD veya EUR olarak çekiyor, gösterdiği diğer para birimleri bilgi için ve çok sık güncellenmiyor. Benden kargo ücreti de istiyor bu arada, sizin ne imtiyazınız var, anlamadım...
263215 dosyayı görüntüle

Ürün bilgi ekranında Türkiye'ye gönderim ücretsiz diyor
Ancak checkout ekranında bir de ne göreyim,
Karakolda doğru söyler, mahkemede şaşar misali :ssrtcbya: Demek ki Merlin'e güvenip iş yapılmaz.

Edit: Şimdi ürün bilgi ekranı da değişti:
1620382879981.png

Gp 5000 peki bu kadar iyi mi😀

selamlar;

*link verme yetkim olmadığından adresleri parantez içine aldım...

çift olarak satılan bu lastik ( merlincycles.com/vittoria-corsa-g-isotech-folding-tyres-with-2-free-inner-tubes-pair-112476.html ) ile ( merlincycles.com/vittoria-rubino-pro-g20-folding-road-tyre-700c-142944.html ) arasında karar vermem gerekiyor.

şayet doğru lastikler arasında karşılaştırmayı yaptıysam ( bicyclerollingresistance.com/road-bike-reviews/compare/vittoria-corsa-g2-tlr-vs-vittoria-rubino-pro-g2 ) her ikisi birbirine yakın gibi

fikirlerinizi alabilirmiyim ??

Teşekkürler.

Kıyas yapılan lastiklerden biri tubeless sanki..

İlanlardaki katlanır lastik ibaresi ne işe yarıyor katlanmayan lastikle farkı nedir acaba

İlanlardaki katlanır lastik ibaresi ne işe yarıyor katlanmayan lastikle farkı nedir acaba

Katlanır lastikleri böyle katlayıp taşıyabiliyorsunuz 1620903780068.png
Özellikle yanınızda yedek lastik taşımak isterseniz büyük kolaylık.

Diğer lastiklerse hiç bir şekilde katlanamaz.

180 tpi zırhsız Continental Ultra Sport II
50 tpi zırhlı Schwalbe Lugano II

hangisini almalıyım.
patlak sorununa tpi'nin etkisi tam olarak nedir?
tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım lütfen.

(link)
burda patlak koruma puanı 2sınınde aynı ama birde kullanıcılara sormak ıstedım

Son düzenleme:
Wiggle dan continental ultra sport 3 satın aldım. Wiggleda Katlanır ve katlanmayan için aynı ağırlık (350 gr) verildiğinden ve bisiklet üstünde takılı kalacağı için katlanmayanı almıştım. Fakat bicyclerollingresistance da katlanır olmayanın 100 gram daha ağır olduğu söylenmiş. Sipariş işleme konduğu için iptal edemedim.

katlanır olmamasının başka ne gibi dezavantajları olur?

180 tpi zırhsız Continental Ultra Sport II
50 tpi zırhlı Schwalbe Lugano II

hangisini almalıyım.
patlak sorununa tpi'nin etkisi tam olarak nedir?
tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım lütfen.

(link)
burda patlak koruma puanı 2sınınde aynı ama birde kullanıcılara sormak ıstedım

yokmu deneyimleyen veya fikri olan forum uyeleri.

Geri