Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2023) Presidential Cycling Tour Of Turkey

Boşuna yoruyoruz kendimizi bu ülke futbol ve turevlerinden öteye gitmez.
Böyle bir bisklet federasyonu olduğu sürece, hiç bir yol katedilemez. Birilerine yaranmak için sosyal medyadan yapılan paylaşıma bakın, hoş paylaşımı sildiler bir süre sonra.

IMG-20231006-WA0004.jpg

Scudo
Medyanın ilgisi yoksa bu federasyonun suçu. Halkı veya medyayı suçlamanın bi anlamı yok. Federasyon medyayı gazlamıyorsa kim napsın.

Benim asıl merak ettiğim Ahmet Örken,Onur Balkan ve bilimum benzer tarzdaki isimlerin Türkiye'deki bu kadar ilgisizliğe rağmen onları bu sporda tutan etken nedir? Alttaki linkteki olayı unutmamak lazım. Her zaman ilk turda elenen tenisçi Marsel İlhan turnuvalardan göründüğü kadarıyla 1.3 M USD gelir elde etmiş. Bizim yerli bisikletçilerin de sürekli kaybetmelerine rağmen bu tarz dalgalarına bakma durumları mı var? Keşke forumda biri olsa da bisikletçilerin gelirlerini açıklasa.
https://www.bisikletforum.com/konu/havlu-attilar.163253/

• Beğen
Tepkiler: KaracaAbdullah
G
Böyle bir bisklet federasyonu olduğu sürece, hiç bir yol katedilemez. Birilerine yaranmak için sosyal medyadan yapılan paylaşıma bakın, hoş paylaşımı sildiler bir süre sonra.

310190 dosyayı görüntüle
Gerek Federasyon, gerekse en üst kademede bu işlere kim bakıyorsa, sadece bakıyormuş gibi yapıyor. Sayısını bilmediğim o kadar çok vakıf ve federasyon türemiş ki, belli ki amaç spora yada vakıf adı altında amacına hizmet etmek değil, yandaş kişiler tarafından doldurularak maaş bağlanma yerleri olmuş. Bir kaçı haricinde, kayda değer başarısı olan var mı? Yada ben mi göremiyorum? Spor ve gençlik bakanlığına bağlı kaç federasyon var? Bunlara aktarılan bütçe nedir? Gerçekten sorgulanması gereken çok şey var. Sitesinden baktığım kadarıyla 60 in üzerinde federasyon var. Siz hiç bizi temsil eden kaykay, golf, briç, curling şampiyonları duydunuz mu? Oyuncular illaki vardır. Ama gerçektende gerekli maddi destek bu insanlara sağlanıyor mu? Başarılar neler, sporcular kimlerden oluşuyor? Bu federasyonlar altında kimbilir kimlerin kadrolu yiyenleri çalışıyor.

Bu milletin vergilerine yazık, gerçekten çok yazık.

Başlangıç listesine bir göz atalım:
(link)

Favorim Shimano, full Japon 😍 Diğer yandan da gerçekten UAE olsun, Bora olsun iyi sporcular geliyor. Umarım kazasız belasız, olaylarından ziyade güzelliklerle anılan bi tur geçiririz.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve seko35.50
Merhaba, ben ve başka bir fotoğrafçı arkadaşım yarışın fotoğraflarını çekmek istiyoruz . Antalya'da çekim için güzel bir lokasyon belirledik (Yarış Güzergahını bulmakta da zorluk yaşadım.) Tahminen saat kaçta nerede olacaklarına dair bir bilgi var mıdır?Bir yandan Trt Spor Yıldız Canlı'yı açtım ama orada rafting görüntüleri dönüyor. Detaylı bir güzergah ve zaman tahmini yer alan herhangi broşür var mı? Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: altur
11.40 da start verilince TRT Yıldız etabı canlı yayınlamaya başlayacakmış..

Pervane sesini hiç sevmeyiz....

Son düzenleme:
Yarın Finike etabı var 12-15 arası zaman olursa izler bir iki resim paylaşırım

mark cavendish.asla yetmez adında bir filmi var izlemek isteyen veya izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: bsklt07
11.40 da start verilince TRT Yıldız etabı canlı yayınlamaya başlayacakmış..

Pervane sesini hiç sevmeyiz....
Evet yayınlıyor , astananın bisikletçisi gıda için arabayı arıyor bizim spiker lastiği patladı diyor 🙂 çok rahat adamlar , Türk sporcuları 15 -20 dakikadan beri ağzına almadı yine 🤔🧐

Evet yayınlıyor , astananın bisikletçisi gıda için arabayı arıyor bizim spiker lastiği patladı diyor 🙂 çok rahat adamlar , Türk sporcuları 15 -20 dakikadan beri ağzına almadı yine 🤔🧐
Valla ben Türkçe yayın izleyemiyorum, tamam işlerinde iyiler ama yabancıların anlatımı kadar benim dikkatimi çekmiyor bizim spikerler..

• Beğen
Tepkiler: ag249
Son on kilometre ,, burak önde gidiyordu spiker astanada astana diyor .

• Beğen
Tepkiler: AeroKnight
  • Beğen
Tepkiler: altur
Etapları canlı yayınla TUR'un resmi youtube hesabında yayınlanıyor. Spikersiz ham canlı yayın

(link)
Etapları canlı yayınla TUR'un resmi youtube hesabında yayınlanıyor. Spikersiz ham canlı yayın

(link)

Philipsen'e bir hevenk muz mu yoksa bir kasa mandalin mi verdiler göremeden yayını kestiler...

• Beğen
Tepkiler: KaracaAbdullah
Son sağ keskin virajda kamera motosikleti grubun önünü kesti galiba, viraj çıkışında baya bisikletlilerin içinde kaldı. Cavendish oralarda bi yerde geride kaldı sanırım..

Merhaba, ben ve başka bir fotoğrafçı arkadaşım yarışın fotoğraflarını çekmek istiyoruz . Antalya'da çekim için güzel bir lokasyon belirledik (Yarış Güzergahını bulmakta da zorluk yaşadım.) Tahminen saat kaçta nerede olacaklarına dair bir bilgi var mıdır?Bir yandan Trt Spor Yıldız Canlı'yı açtım ama orada rafting görüntüleri dönüyor. Detaylı bir güzergah ve zaman tahmini yer alan herhangi broşür var mı? Teşekkürler.

Bir sayfa geride olması lazım İrfan abi paylaşmıştı, tam olarak ihtiyacınız olan dokümanı bu konunun içinde bi yerlerde bulabilirsiniz yani :harika:

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que
Son sağ keskin virajda kamera motosikleti grubun önünü kesti galiba, viraj çıkışında baya bisikletlilerin içinde kaldı. Cavendish oralarda bi yerde geride kaldı sanırım..
Cavendish zaten bugün 1. seçim değildi sprint için.. Bunu 34km iken takım arkadaşlarına arabadan bidon vs alırken söyledi yabancı spikerler. 1. seçim olsa zaten geriye gidip takım arkadaşlarına domestiklik yapmazdı.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora ve MakRo
1. Etap Finiş - (Alanya - Antalya)

(link)

Philipsen'e bir hevenk muz mu yoksa bir kasa mandalin mi verdiler göremeden yayını kestiler...
Daha yayınlamayı beceremiyorlar , bırakın gerisini , arayan soran olmayınca durum bu .
Screenshot_20231008-203543.pngScreenshot_20231008-203456.pngScreenshot_20231008-203510.png. En iyi derece 35. lik .
Daha yayınlamayı beceremiyorlar , bırakın gerisini , arayan soran olmayınca durum bu .
Screenshot_20231008-203543.pngScreenshot_20231008-203456.pngScreenshot_20231008-203510.png. En iyi derece 35. lik .
107. Yine kım olduğu meçhul " Konya belediyesi" yazıyor.

Son düzenleme:
Geri