Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletliye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

ben bisikleti daha ilk aldığımda, bisikleti her gören kaça aldığımı sorup ardından da "mal mısın oğlum o paraya scooter var" diyorlardı :( ben her ne kadar bunun öyle birşey olmadığını anlatmaya çalışsam da kabul ettiremiyordum
hatta gemlikte lastiklere hava bastırmak için gittiğim bir bisikletçi bile "oooo çok para vermişsin burdan sana 150liraya bi bisiklet ayarlardık neden ankaralardan bisiklet getirttin" demişti tabiki bir daha uğramadıum oraya:D

Scudo
@kıvanc kaynak

sahiden yaww bi de o var, insanlar o bisikletleri birşey sanıyo, halbuki ne kadar yanlış

dün gece barış çalışkan arkadaşımla gezerken çocuklar:
aaa hasan bisiklete bak çok güzel ama korna,süs,kapak yok gibi laflar etti:D sonrada bana güldüler.
çocuklar:Abi sana ne yaptımda vurdun yaa:D

• Beğen
Tepkiler: huseyin kılıc
-Hey Coniler :D
-Hello, oh yeah, (Milletimizin
-Selamün aleyküm dayı.
-Anaaa Türkmüş lann.
Adres sorduğum adam.
-Biz seni turist zannetmiştik.

Düğün konvoyunun yanından geçerken
-Baksana turistlere?
Ben arkamı dönüp:
-Turist mi? :p
Kahkahalar...
:D :D :D :D

ALLAH BELANI VERSİN BEE evt yanlış okumadınız üzerime çıkmaya çalışan yaklaşık 20 kişilik yaya grubundan bir kişi bana bunuı dedi kırmızı ışıkta felan geçmiyordum yanlış anlaşılmasın iki taraftanda klarşıdan karşıya geçmek için bekleyen yayalar trafiğin sakinlemesini fırsat bilip yola atladı zaten şehrin o noktasında olur bu olay önümdeki araç ani fren yaparak yavaşlamak zorunda kaldı yayalar durtaksayınca adam gaza yüklenip devam etti bende o ara geçerim diye hiç hız kesmedim fakat yaylar yola inmiş yavaşlayan aracın arkasından dolaşmaya çalışıyorlardı sanki aracın arkasından 35-37 km hızla gelen bir bisikletli yokmuş gibi:boese157:

-"Len uzaylı!":48:

-Abi hiç dağa çıktınmı?:bilmiom: :D

-Önüne baksana beeeeee :D

-Gençlik yarış yapalım mı?(yeneceğimi bile bile yapmıyorum :cool: )

-Kaç vites bu?

-İn bakem bi, ben binem yaylanıyomu :003:

-Ön süspansiyonu nere kadar gömdün?

daha birsürü var ama aklıma gelmedi...

geçen haftalarda karadeniz sahil katili yolda giderkene bir araba üşenmeyip yanıma yanaştı ve "yavrum daha hızlı gitmiyo mu bu?" diye sordu. cevabını gayet ciddi bir sesle verdim :"radar var!":D
geceleri şehir içinde çıktığımda da genelde 2 türün sürüsüyle karşılaşıyorum. 1.tür, köpekler oluyo.hızla uzaklaşarak tepki veriyorum havlamalarına. 2.tür 5-10 kişi gezdikleri takdirde kendilerini yönetebilen erkek gruplarından oluşuyor ki havladıklarında ne dediklerini duymuyorum bile..yaşasın mp3 teknolojisi ve dünlediğim sevimli müzikler :)
ha bi de "abla niye yoldan gidiyosun,araba çarpar!"ı çok duyuyorum :)

Oha oha bisiklete baak.
Yalova'ya ne çok turist geliyor ya.
Hello What's your nameeee?
Yavaş gitsene(Bisiklet yolunda dondurma yiyen bir abla)
ezemezki ezmezki.

Sonra Turist sanıp küfür edenler var ama onların ağzının payı veriliyor. hemde çok fena :mad:

Genellikle Adana tarafında görenler çoçuklar tabiki genellikle : abi siz tekerci misiniz? , abi bu kaç basıyor, abi bu kaç fites gibi sorularlar karşılarşıyoruz..
Yetişkin insanlar bence daha komik yani bizi görünce uzaylı görmüş gibi bakıyorlar bakışları falan daha komik ama.

- Hello! :D
- Kızanım nerden geliosun? Lüleburgaz. Nereye? Edirne. YUUUH o kadar yol gidilir mi bisikletle! :)
- Olm manyak mısın çocuk musun bisiklet filan?

Bir de yolda korna ile ve çok hızlı yanımızdan geçerek taciz eden kamyon şoförleri, motorlular var ki, sormayın. :mad:

@özgürlük_mahkumu

he bi de bu var :D

3 ay kadar önce tarsus'a geziye gittiğimizde küçük bir çocuğun sorusu çok ilginçti...

hello yarışak mı?
bende
hello yarışmıyak diye cevap vermiştim...

çocukta arkadaşlarına dönerek lan türkmüş bunlar...dedi

ben daha çok "len çocuğa bak tank gibi bisiklet almış" gibi ilginç yorumlar duyuyorum. daha turist zannedenle karşılaşmadım. acaba hello diyen köylü amcalarımıza birgün gerçek turist denk gelse ne olur:D:D

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman
''naptın,yolculuk nereye,bu kadar yolu bisikletle mi geldin''vb. gibi sözler :)

Geri