Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisikletliye söylenen ilk söz ya da soru nedir?

Bisikleti her gören öncelikle fiyatını soruyor cevap verincede ''manyakmısın oğlum o paraya şahin alınır!!!'' diye sitem geliyor.
Bende bunun üzerine (sevdiğim bir abinin sözüdür) bende zaten jeep var manyakmıyım şahin alayım demek oluyor :)
Tabi bu beklenmedik cevap karşı tarafta %99 'luk bir şok etkisi yaratıyor :)

Scudo
- Babacım bu kaç para?
- Bin lira.
- Sen şimdi buna bin lira mı verdin?
- Evet...
- Hayrını gör...:D

• Beğen
Tepkiler: onurdemir
söz değil de daha ziyade laf atma gibi oldu, yeni yol bisikletimi birkaç gün önce aldım cr052, izmirde 25 km'lik bir test sürüşüne çıktım. Üçyoldan inciraltına sallanıp oradan da konak'a doğru sahil şeridinde ki bisiklet yolunu kullanarak ilerledim. yolu boş görünce splinte kalktım ve tam o esnada yanda ki banklarda oturan 3 tane kızdan heyy vuuuu yavrumm gibi laf atmalar duydum :D gururum okşandı :D utandım, duramadım :/ :D

@kasapogluu
Hocam hani insanın bi anlık nutku tutulur, ağzını bile açamaz ya. işte öyle oldu :D kaskatı kesildim yoldan fırladım :D şaka bi yana gerçekten şaşırdım :)

• Beğen
Tepkiler: kasapogluu
[emoji1]
Bi keresinde feribotta beklerken elemanin birisi bisikleti önce yavastan yan gözle biraz süzdü sonra yönünü bisiklete doğru çevirdi (hala anlam vermeye çalışıyor bu arada tabi) yanaştı ve ön tekerleğe elleyip bir dizini kirarak yüzünü lastige iyice yaklaştırdi ve tekrar ayağa kalktı ( bu gecen sure zarfinda ben belgesel tadinda arkadaşı izliyorum [emoji1] ) ve beklenen soruyu sordu ; dolma lastik mi bunlar ?[emoji67]

Bir kaç gün önce zincirlikuyu ya doğru giderken yanımdan geçen taksiden kafasını çıkartan bir kız heey bisikletli diye bağırdı mutlu olmuştum ama 50-100 metre gerimdeki arkadaşımada bağırmış demek marifet bizde değilmiş

• Beğen
Tepkiler: Cihan M.
Abicim sen çok karizma görünüyosun bi durur musun?
-buyrun
Şu kitabımızdan almak ister misin
-?¿?¿
-yanımda bozuk yok kusura bakmayın
Peki o zaman..
Zayıf olsam bi tur binmek isterdim..

Bunu yaşamış biriyim...

bir arkadaşla çay içiyoruz, halamın oğlu da gelecek dedi. o da bisikletçi dedi.
bisikletsizim o gün. çocuk geldi, karbon kadro bir merida. hemen tüm soruları sordum, bisikleti 7000 liraya aldım deyince "şahin alsaydın keşke" dedim. o an devasa koptuk, sinir oldu. sonra anlattık durumu, mutlu oldu garibim :)

@umutcanv İzmir'in kızları bi tanedir bi tane.Yıllar evvel dünya kupası zamanı,o ünlü dershanelerin olduğu caddede yürüyorum(ismini hatırlayamadım şimdi caddenin).Üzerimde Angelterre dünya kupası tişörtü var.Acele acele bi yere yetişmeye çalışıyorum.Birden 2 kız arkadaş caddenin ortasında dururken biri başıyla beni göstererek ''heyt be steven gerrard maşşallah'' diye laf attı.Diğeri de gülümseyerek onayladı.Sonra ikisi birden mahcup oldugumu görünce kikirdemeye basladılar.Bildigin utandım,durmadım. :)

sürekli karşılaştığım kelime siz yarışcı mısınız?
+uyuz oluyorum "yok işime gidiyorum" diyorum

• Beğen
Tepkiler: Cihan M.
bisikletimi ilk gören, önce baş parmağı ve işaret parmağıyla arka lastiğimi şöyle bir sıkarak "dolma mı" diye soruyor.
bir çoğu inanamıyor, sibopları gösterdiğimde ikna oluyorlar. iddialaşan bile oluyor dolma olduğu konusunda :)

• Beğen
Tepkiler: tugrulboraerkil
Geri