Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Scudo
Hocam bisanın elinde şuan Grand Tour ve bir çok üst grup bisiklet yok yedek parça tedariği bile sorunlu. Bir sonra ki üretimler 2021 tarihi. 7500 yazanların çoğu Bisan yeni sezon stoğunda tüm bisikletleri olması gereken fiyatlara çekecek. Yani normalde örneğin carraro marka 105 grup seti bir bisikleti 5 6 bin lira gibi rakamlara alamıyorsanız artık bisandan da alamayacaksınız. Piyasaya girmek amaçlı iyi donanımlı bisikletleri ucuzdan sattılar ve şimdi olması gereken fiyata dönüyorlar. 6300 TL Grand Tour'un son resmi satış fiyatı idi. Tüm bayilikleri yeni zam bildirimi yapıldı tahmini Grand Tour fiyatı yeni sezonda 9-10 bin TL bareminde bekleniyor. Bu sebepten dolayı bir çok site resmi bildirim dışı para kazanmak adına ön sipariş alıyor ama bisiklet ne zaman gelirse artık. Türkiye'de şuan satın alan kişiler hariç kimse de Grand Tour yok.
Vay be! Bisiklet degil, altın almışız meğerse 😏

Hocam bisanın elinde şuan Grand Tour ve bir çok üst grup bisiklet yok yedek parça tedariği bile sorunlu. Bir sonra ki üretimler 2021 tarihi. 7500 yazanların çoğu Bisan yeni sezon stoğunda tüm bisikletleri olması gereken fiyatlara çekecek. Yani normalde örneğin carraro marka 105 grup seti bir bisikleti 5 6 bin lira gibi rakamlara alamıyorsanız artık bisandan da alamayacaksınız. Piyasaya girmek amaçlı iyi donanımlı bisikletleri ucuzdan sattılar ve şimdi olması gereken fiyata dönüyorlar. 6300 TL Grand Tour'un son resmi satış fiyatı idi. Tüm bayilikleri yeni zam bildirimi yapıldı tahmini Grand Tour fiyatı yeni sezonda 9-10 bin TL bareminde bekleniyor. Bu sebepten dolayı bir çok site resmi bildirim dışı para kazanmak adına ön sipariş alıyor ama bisiklet ne zaman gelirse artık. Türkiye'de şuan satın alan kişiler hariç kimse de Grand Tour yok.
Bugün itibariyle Bisan yeni fiyatları açıkladı ve yeni modelleri tanıttı. Grand Tour 8850 lira, Eco modeli ise 5750 lira.

Eco'yu şunun şurasında sadece bir kaç ay önce ₺3650'ye almıştım 😲.

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
@Tolga_123
Demek ki Bisan sezon ortasında yaptığı %10 luk zamdan sonra, GT de %40, GTE de %36 zam daha yapmış. Beklentinin üstünde zam gelmiş bu modellere.

• Beğen
@sauron bisanın instagram hesabındaki hikayelerde 2021 lansmanı ile ilgili videoları var ama daha çok dağ bisikletlerine yoğunlaşılmış sanki.

Twitter sayfalarında bir videoda detaylar var. Yol bisikletlerini coşturacaklar bu sene.

Gösterdikleri dağ bisikletleri elektrikli trail ve enduro tarzlarda. E-MTB olayına fazla eğilmişler. Kataloglarında düzgün bir XC bisikleti bile yokken neden böyle bir atraksiyon yapmışlar o da ilginç. Ülkemizde bikeparklar trailler yaygın olsa bu modeller bir pazar bulabilirdi belki. Yine de çeşitlilik olması açısından güzel.

Gösterdikleri dağ bisikletleri elektrikli trail ve enduro tarzlarda. E-MTB olayına fazla eğilmişler. Kataloglarında düzgün bir XC bisikleti bile yokken neden böyle bir atraksiyon yapmışlar o da ilginç. Ülkemizde bikeparklar trailler yaygın olsa bu modeller bir pazar bulabilirdi belki. Yine de çeşitlilik olması açısından güzel.
Yeni kataloğu görmeden XC bisikletleri hakkında yorum yapmak için aceleci davranmayın bence. Yeni nesil diyebileceğimiz 2x9 ve 2x10 yeni grupsetli modeller mevcut. Karbon MTB şimdilik rafa kaldırılmış durumda ancak firma her segmentte iyileştirmeye gitmiş görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: ag249
Yeni kataloğu görmeden XC bisikletleri hakkında yorum yapmak için aceleci davranmayın bence. Yeni nesil diyebileceğimiz 2x9 ve 2x10 yeni grupsetli modeller mevcut. Karbon MTB şimdilik rafa kaldırılmış durumda ancak firma her segmentte iyileştirmeye gitmiş görünüyor.
2x9 ve 2x10 ise grupset olarak, pek umutlandırmadı açıkçası. Yeni Deore 1x12 vitesli. SRAM'ın giriş seviyesi grup setleri NX ve SX de 1x. Bu durumda ya eski seri grupsetler kullanıldı ya da alt seviye, şehir kullanımına yönelik setler var.

İzmir kemalpaşa'daki fabrika ziyaretçilere açık.

Açtım kamootu evden fabrikaya plan çıkardım. (Yarın yola düşüp preator alacakmış gibi)
Çok değil 225 kmcik yapıyormuş git gel 😅 tabi bi de 2030 m toplam tırmanış var kiii...
Yine de kaydettim planı hayal gücüme hayranım. 😬

• Beğen
Tepkiler: Fota ve Daytona
Açtım kamootu evden fabrikaya plan çıkardım. (Yarın yola düşüp preator alacakmış gibi)
Çok değil 225 kmcik yapıyormuş git gel 😅 tabi bi de 2030 m toplam tırmanış var kiii...
Yine de kaydettim planı hayal gücüme hayranım. 😬
Emin ol çok uzun mesafe değil. Yarın çıksan yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: Daytona
Şu anki performansımla yapamam kendimi tanıyorum, o yoldaki iki büyük rampayı çıkabilecek seviyede değilim ama kendime koyduğum hedeflerden biri oldu. 👍🏻

Bisan 2021 kataloğu diye araştırırken şöyle bir blogda paylaşılmış olduğunu gördüm:

(link)

Ürünlerde renk ve kadro boylarında olduğu gibi donanımda da çeşitlendirmeye gidilmiş gibi görünüyor. Fiyatlara destekli bir zam gelmez ve tedarikte sıkıntı yaşanmazsa önümüzdeki sezon iyi bir çıkış yakalayacaktır.

Bisan 2021 kataloğu diye araştırırken şöyle bir blogda paylaşılmış olduğunu gördüm:

(link)

Ürünlerde renk ve kadro boylarında olduğu gibi donanımda da çeşitlendirmeye gidilmiş gibi görünüyor. Fiyatlara destekli bir zam gelmez ve tedarikte sıkıntı yaşanmazsa önümüzdeki sezon iyi bir çıkış yakalayacaktır.

İnsanların en çok talep ettikleri kadro boyları da eklenmiş. Bu sene olmayan 48, 50, 51, 56 ve 58 kadro boylarını görüyorum.
Sanırım Bisan, geridönüşleri dinliyor, bu forum da dahil bir çok mecrada çalışmalar yapıp potansiyel kullanıcı değerlendirmesi yapıyor olmalı. Fiyatlar konusunda da piyasanın en ulaşılabiliri olsalar tam bir sıçrama yaparlar diye düşünüyorum.

@Sadettin Z. Fiyatlara çoktan güncelleme gelmiş gibi duruyor. Başka bir konuda arkadaş Grand tour için 8750 rakamın dan bahsetmişti. %40 zam geldiği anlamına geliyor liste fiyatına.

• İnanılmaz
@Mustaac Diğer bisikletlere gelecek olan zamlara bakmak lazım. Bu fiyatına rağmen büyük ihtimalle yine en alınabilirler sırasında kafaya oynayacaktır. Disk yol bisikletine geçme durumum olursa 1-2 model bana göz kırptı açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: NoCycling
Geri