Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Benim boyum 171. Bacak içi 77 cm
Bu bisikkleti 52 cm alıp gidon boğazını küçültsem seleyi öne alsam kurtarmaz mı abiler. Çok beğendim. Buldum da bayide . Görüşleriniz önemli benim için

Senden sadece 2 cm uzunum, bacak boyum da 1 cm uzun. Bence gidon boğazını kısaltmana gerek bile kalmayabilir.
Sele yüksekliğiniz benimkinden bir tık aşağıda konumlanacak, aynı zamanda selenizi bir cm kadar da öne çektiğinizde bence olur. Yine de rica edip bayide üzerine oturun derim.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Scudo
Şuan kalça kemik ölçümünde oturuyorum birazdan deneyeceğim abi @suyunsesi
Sele de almaya karar verdim test seleleri gelmiş çok güzel deneme şansımızın olması

Dosyalar

• 15986920357706779457560756043727.jpg
    15986920357706779457560756043727.jpg
    1,4 MB · Okunma: 159
  • 15986942078922340930153163888332.jpg
    15986942078922340930153163888332.jpg
    1 MB · Okunma: 149
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Güncelleme: Ölçüler üzerinde daha çok çalıştım. Bir kaç güncelleme yaptım. Çizimde iyileştirmeler yaptım.
Arkadaşlar bir grafik programında bisikletimin çizimini birebir ölçekte milimetreye indirgeyerek basit bir şekilde çalıştım.
52 kadrosu için mümkün olduğunca gerçeğe yakın yapmaya çalıştım. Bu çizimi yapabilmek için Bisan'ın kendi sitesindeki görselden, belirli açılarda çektiğim kendi bisikletimin fotoğraflarından, cetvel yardımı ile bisikletim üzerinde yaptığım çeşitli ölçümlerden faydalandım.
Not: Bu çizimler orjinal çizimleri değildir. Kişisel çabamdır, ölçeklendirmede yanılma payım mutlaka olmuştur.
Bu sayede Seat Tube 52 cm, Top Tube 55,5 cm iken, Stack 57,5 cm Reach 41,5 cm geliyor.

1598696016101.png

Elinize sağlık @suyunsesi.
Uzun süredir yazmadım ama turuncu gidon bandı müthiş olmuş arada onu da yazmayı atlamayayım.
Pedaldan gelen çıt sesini kestim sıkıştırarak biraz bu arada👍🏻

Arkadaşlar bisiklet bana büyük geldi aslında olurdu da ben kendime güvenemedim.
İsteyen varsa İzmir Yelki bisiklet.com mağazasında 52 kadro grand tour Eco mevcut bilginize

• Hahaha
Tepkiler: Feunard
@eshquiaa turuncu gidon bandi güzel olmuş 👍

Kendi bisikletimin turuncu gidon sargısı eskidiginden yenisini arıyorum ama Türkiye'de makul fiyatlara turuncu renk gidon sargısı kalmamış.

Siz nereden almıştıniz?

@eshquiaa turuncu gidon bandi güzel olmuş 👍

Kendi bisikletimin turuncu gidon sargısı eskidiginden yenisini arıyorum ama Türkiye'de makul fiyatlara turuncu renk gidon sargısı kalmamış.

Siz nereden almıştıniz?
Şişman bisiklet'ten almıştım ama sonuncuymuş. 🙁

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Arkadaşlar 169cm boyundaki birine 52cm kadro büyük gelir mi? 50cm yok çünkü.

Büyük ihtimalle büyük gelir top tube 55.5 olduğu yazılmış yukarıda.

Arkadaşlar 169cm boyundaki birine 52cm kadro büyük gelir mi? 50cm yok çünkü.
Sevgili Sauron efendimiz buyuk ihtimalle size buyuk gelir bu kadro. İc bacak boyunuz kac?Ama keske olsaydi da Barad Dur’dan aramiza ruzgar gibi inisinizi gorseydik.

Sevgili Sauron efendimiz buyuk ihtimalle size buyuk gelir bu kadro. İc bacak boyunuz kac?Ama keske olsaydi da Barad Dur’dan aramiza ruzgar gibi inisinizi gorseydik.
Ben şehir bisikleti kullanıyorum, arkadaş için sipariş verecektik ama büyük gelir herhalde.

Grand Tour Eco almak artık çok zor hiçbir yerde yok ve ne zaman üretileceği belli değil şu anda yeni sipariş almıyor fabrika,artık başka modellere bakma zamanı geldi maalesef.

Grand Tour Eco almak artık çok zor hiçbir yerde yok ve ne zaman üretileceği belli değil şu anda yeni sipariş almıyor fabrika,artık başka modellere bakma zamanı geldi maalesef.
Hocam, Malatya Muko bisiklette bir tane vardı en son, arayıp şansınızı deneyin isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Hocam, Malatya Muko bisiklette bir tane vardı en son, arayıp şansınızı deneyin isterseniz.
52 kadro kalmış orada ,boyum 180 bacak boyu 81 olunca küçük gelir dedim.

52 kadro arayanlar varsa zıplayın derim. Kapan götürür. Tekrar zam gelmesi olasılığını geçtim, tekrar sipariş almadıklarını da göz önüne alın.

Geri