Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Küçük geleceğini düşünmüyorum. Alın boruları aynı 54 kadro ile. Gidon boğazı da 8 cm geliyor. Gerekirse 9-10 cm takarsınız. Bence 52 kadroya şans verin. Sadece Bisan için konuşuyorum bu arada, kadro boyları biraz daha büyük oluyor diğerlerine göre.

Scudo
@mudo77 Ben Mayıs ayından beri 105 set bekliyorum. Sağolsun muko bisiklet hiç sıkılmadan sorularımı cevapladı. Hatta eco modeli geldiğinde(haziran sonu gibi) ilk beni aradılar grand tour geldi, gelin alın diye. Gittim 105 beklediğim için almadım. Bu hafta da tekrar ulaştılar bir tane 105 bulmuşlar, başka bir bayide onu getiriyorlar benim için.(Adamları hiç rahat bırakmadım her hafta aradım) Boyum 178 , iç bacak 81 cm, 52 kadro alıyorum haftasonu inşallah teslim edilecek.

Bilemedim açıkçası çünkü o kadar para vereceğiz ondan sonra rahat edemezsem canım sıkılır, suyunsesin in paylaşmış oldu fotoğraflarda küçük göründü gözüme bisiklet açıkçası.

Eco modelinin 54 ü var mı bir yerlerde, 1.83 boya 54 uygun olur sanırım

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Bugün 4. kez lastik patladı. Ortaköy'den Kızıltoprak'a geldim bisiklet elimde. Kaçkar bisiklet sağolsun 4. Kez ücretsiz lastik değişimi yaptı. Şu ana kadar 20den fazla bu sebeple lastik değiştirmişler. Bisan'dan henüz hiçbir dönüş alamamışlar. Onlar da bıkmış durumda..

Bisan tercih ederek hata mı yaptık bilmiyorum. Yaptığım yoldan keyif almıyorum artık..

• Üzgün
Tepkiler: Cemal Ç.
Eco modelinin 54 ü var mı bir yerlerde, 1.83 boya 54 uygun olur sanırım
Bende 54, 56 arasında kalıp 56 seçtim. Uzmanlar 54'ün tam olduğunu ama uzun gezilerde 56'nın daha rahat olacağını söylüyor. Çok fark yaratmaz bence. Bisan'ın ürünleri de Canyon gibi büyük sanırım. Canyon'a değerlerimi girince bana M (54) öneriyor.

Bugün 4. kez lastik patladı. Ortaköy'den Kızıltoprak'a geldim bisiklet elimde. Kaçkar bisiklet sağolsun 4. Kez ücretsiz lastik değişimi yaptı. Şu ana kadar 20den fazla bu sebeple lastik değiştirmişler. Bisan'dan henüz hiçbir dönüş alamamışlar. Onlar da bıkmış durumda..

Bisan tercih ederek hata mı yaptık bilmiyorum. Yaptığım yoldan keyif almıyorum artık..
Bence Bisan'ı gömmeyin hemen. Talihiniz döner bir gün.🙂 Teker patlamasından bir firmayı silemeyiz.

Yok hocam hiçbir yerde yok kafayı yicem bi bisiklet alalım dedik para biriktirdik coronadan dolayı fabrikada üretim yok diyor hangi bisikletçiye gitsem. Umudu kestim artık. Yeni çıkacak grand tour ecoda fiyat ne kadar değişir.

Yok hocam hiçbir yerde yok kafayı yicem bi bisiklet alalım dedik para biriktirdik coronadan dolayı fabrikada üretim yok diyor hangi bisikletçiye gitsem. Umudu kestim artık. Yeni çıkacak grand tour ecoda fiyat ne kadar değişir.
Hocam Kayseri zirve bisikleti bir arayın isterseniz. Bir arkadaşım geçen hafta konuşmuş kesin olmamakla birlikte sınırlı sayıda Eco getirebiliriz demişler. Bir tavsiyede bayinizi sıkıştırın iyice, fabrika ile konuşsun elinde bisiklet olup satışını yapamamış bayiler olabiliyor. Ben bu şekilde buldum en sonunda.

Bu lastik patlama sorunlarını önceki mesajlarda yazmış ve çözmüştük. Jant tellerinin jant içindeki uçları, iç lastikleri koruyan jant şeridi çok ince diye iç lastiği patlatıyor. Şeridi kalın ve sağlam bir tanesi ile değiştirtiyorsunuz ve sorun çözülüyor. İlk etapta idare etsin diye elektrik bandı da sarabilirsiniz. Ama kısa süre içinde jant bandı edinip taktırın.
Benim de başıma gelmişti ve jant şeridini değiştirdiğimden beridir patlama yaşamadım.

Bahsettiğim yazışmalardan benim başıma gelen ve çözümü şu sayfada:
Bisan Grand Tour Satın Aldım

Son düzenleme:
Selamlar ;
Elinde satılık Bisan olan var mi acaba grand tour ve benzeri ?

• Beğen
Tepkiler: Spd-SL Terlik
@Mrbag 2020 ler bitti. Bol bol sattılar sonra da zamil gelecekmiş... Vay beeee

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
54 kadro rx 9400 var bende , amerikaya gitme durumum var ,bu ay icinde belli olcak durumum. G idersem satmayi dusunuyorum bisikleti.

54 kadro rx 9400 var bende , amerikaya gitme durumum var ,bu ay icinde belli olcak durumum. G idersem satmayi dusunuyorum bisikleti.
Hocam satmayi dusunuyorsaniz özelden yazın bana. Bir arkadaşıma ariyoruz

Ankara ılgaz bisiklette 1 adet GT 52 kadro vardı bilginize

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Arkadaşlar 171cm boyunda birine 50cm kadro uygun olur değil mi? Bisan'a mail attım, bayilerden sipariş verirseniz 50cm kadro olarak üretebileceklerini söylediler, tabii kaç ayda yaparlar bilemem.

Bu lastik patlama sorunlarını önceki mesajlarda yazmış ve çözmüştük. Jant tellerinin jant içindeki uçları, iç lastikleri koruyan jant şeridi çok ince diye iç lastiği patlatıyor. Şeridi kalın ve sağlam bir tanesi ile değiştirtiyorsunuz ve sorun çözülüyor. İlk etapta idare etsin diye elektrik bandı da sarabilirsiniz. Ama kısa süre içinde jant bandı edinip taktırın.
Benim de başıma gelmişti ve jant şeridini değiştirdiğimden beridir patlama yaşamadım.

Evet sorundan da çözümden de haberim var. Elektrik bandı flaster vs ile korumalar yapıldı ama onlar pek başarılı olmadı. Burada önemli olan üretim hatasından kaynaklı bir sorunu kendimiz çözmeye çalışmamız. Sorunu Bisan'a taşıdım, bugün ulaştılar bana. Kendilerinden çözüm önerilerini bekliyorum.

@blackdestiny Bisiklet.com sitesinden iletişime bakıp bir sormanızı tavsiye ederim. Bisan bayi.

• Beğen
Tepkiler: haldun989
Geri