Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Berke kardeşim, şu an elimdeki bisiklet benim ilk yol bisikletim. Kaliteli bir gidon sargısı ile daha önce karşılaşmadım ve konu hakkında henüz bilgisizim. Üst mesajımda da belirttiğim gibi, henüz gidona sardırmadım. Kutusunda duruyor. Bu yüzden hali hazırdaki sargısı ile bile karşılaştıramıyorum. Sanıyorum ki görebildiğim kadarı ile bisikletimin üzerindeki ile yakın kalitedeler.

Kutusunun görünümü:

259663 dosyayı görüntüle 259666 dosyayı görüntüle
259676 dosyayı görüntüle

Bisikletin üzerinde gelenler çok dandik malesef eminim onlardan iyidir :)

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Scudo
Ben de aldığım bandı üzerine sarmayı düşünüyorum. Hala nasıl duracağından emin olamadım.

Yapışkanını sökmeden orjinalinin üstünden deneme amaçlı sarabilirsiniz. Hatta bi tarafı bu şekilde sarıp sağdan soldan yukardan fotoğraf çekin eskisiyle kıyaslayın. İçinize sinmezse başka bir şey bakarsınız. İçinize sinerse de bu sarım sizin için sarma konusunda bi ön deneme olur.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
Bu bisiklete dışardan bakan için ilk başta turuncu herhangi bir aksam absürd görünebilir fakat kullanıcı için en uyumlu renklerden biridir, çünkü kadro üzerinde küçük turuncu yazılı detaylar vardır ve bunlar oldukça hoş bir tondadır. İnşallah sen de alıp görünce daha iyi anlayacaksın.

@özgür duygu
Ben Bianchi Evo Nastro gidon bandı alıp kendi bandının üzerine ikinci kat olarak sardım. Kendi gidon bandı zaten sünger gibi olduğundan ikinci bi kat olunca biraz etli-kalın dursa da oldukça rahat hissettirdi.

Edit: Gidon fotoğrafı259679 dosyayı görüntüle
Ben de tam bunu yazmaya gelmiştim. 😉
Ayrıca: Turuncu gidon bandı olmayan GT bizden değildir. 😂

Benim gel gitim de turuncu ile kahveye yakın turuncu zaten😀 ama aklın yolu bir gibi..

• Muhteşem
Tepkiler: Eshquia™
Supacazın turuncusunu stokta bulamadım bu ara.
Wiggleda dedanın gidon, gidon boğazı ve sele borusu ürünlerine baktım. Alınabilir geldi (bisiklete para harcayasım var)
Değiştiren vs oldu mu hiç? Gidon 44 cm ama gidon boğazına emin olamadım tam 100 ideal olandı sanırım. (üstünden gelen de 100mm sanırım)
Prime ın da gidonu varmış o da şık gözüküyor hafif aero görünümlü..
bir de lifeline race lastik alıcambiraz lastik hafiflesin diye yazın. Üstündekiler ağırdı. Carraroda lifeline kullanıyodum iyiydi.

Son düzenleme:
Sezon başlamışken " Grand Tour" siparişleri ne durumda?
Hâlâ fiyat/performans tatmin edici mi, talepler nasıl?

@cazci o fiyatlardan sonra zor bence.. Ben geçen 5000 tl civarına almıştım 2 ye katlamış..

Prime'ın gidonunu çok beğendim ona bakıyorum şu an. Doyenne aero.. Sanırım @trainspotting35 almış. Görüşlerini merak ediyorum.

Bir de gidon boğazı için uyar mı uymaz mı sorum var,

(link)

(link) - favorim bu aslen ama ölçüden emin olamıyorum.

(link)

Bunlar alternatiflerim. Bizim steerer tube (Türkçesini bilmiyorum açıkcası) ölçümüz ne bilen var mı😀

Yine bir edit. Bizim maşa 1 1/8 miş😀

Son düzenleme:
Yakında ilk yol bisikletimi almayı planlıyorum GTE ve mosso cavalier 700 arasında kaldım düşünceleriniz nedir

@astatix İkisi farklı geometrilere sahip bisikletler. Öncelikle kullanım alanınızı belirlemeniz gerekir. Eğer uzun süreli kullanım için rahat bir bisiklet arayışındaysanız GTE sizin için idealdir. Kısa süreli agresif sürüşler için de Cavalier'i öneririm.

Ve alışverişi tamamladım:)
Sağolsun Ali bey eski günlerdeki gibi instagram mesajıma döndü..
Alışveriş özeti,

(link)
(link)
(link) (ücretsiz kargo eklemesi ama bi yandan da neco dan kurtulduğuma seviniyorum)
Ha bir de lizard skins turuncu gidon bandı. Supacazı bulamadım..

Tamamen görsel modifikasyonlar oldu. Seneye de jant kovalarım sanırım. Bakalım:)

Son düzenleme:
Ve alışverişi tamamladım:)
Sağolsun Ali bey eski günlerdeki gibi instagram mesajıma döndü..
Alışveriş özeti,

(link)
(link)
(link) (ücretsiz kargo eklemesi ama bi yandan da neco dan kurtulduğuma seviniyorum)

Tamamen görsel modifikasyonlar oldu. Seneye de jant kovalarım sanırım. Bakalım:)

Bitmiş görsellerini merak ediyorum. :) Her türlü yakışır. Güle güle kullanın.

@astatix Ustune jant seti de almayacaksaniz Cavalier almayin. O jantlarla kafayi yersiniz. Hem cok agir hem de cok dayaniksiz.

• Beğen
Tepkiler: astatix
485172CF-240C-4CA8-B1C5-DD093B3D8D79.jpeg

herkese merhaba. spacerların olduğu yerdeki parçanın adı nedir.. orada da belki ufak bi renk değişikliği düşünüyorum.

Arkadaşlar Eco Sora ile Claris'in ne gibi bir farkı var. Sanırım Sora'nın rublesinde fazladan 1 adet yaprak var onun dışında bir fark yok. Sizce aradaki farka değer mi? Çok anlamadığım için soruyorum.

Arkadaşlar Eco Sora ile Claris'in ne gibi bir farkı var. Sanırım Sora'nın rublesinde fazladan 1 adet yaprak var onun dışında bir fark yok. Sizce aradaki farka değer mi? Çok anlamadığım için soruyorum.
Beklentinize bağlı. Kadansli ve performansli sürüş yapacaksaniz ne kadar yaprak o kadar iyi. Cunku disliler arasindaki farklar daha kucuk oluyor ve her sartta uygun kadansi bulmaniz daha kolay oluyor. Cok onemli degil tur/gezi kafasında kafa gore giderim derseniz cok da farketmez bence.

Adminlerden rica etsek, başlığı "GT Kullanıcıları Klübü " olarak değiştirirler mi acaba?
Tabi konu sahibinin rızasıyla. 😊

Geri