Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet forum Forması Satışta

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo
Haklisiniz ben kesimden bahsetmistim.
Bu arada forma beden olcumuzu nasil bulacagiz? Her formanin kaliplari farkli olur diye fusunmekteyim ama yanlis mi dusunuyorum??:) daha once aldigim sadece besiktas ve efes formalari var:) hic bisiklet formasi da almadim, olcumu bilmiyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu Formaların Taslak Resimleri Nasıl Yapılmış Acaba Bilen Birisi Bilgilendirebilirmi ?

@Onurcan Ökse

Çeşitli programlarla yapılıyor. Ben Corel Draw kullandım. İhsan bey Illustrator kullanmış.

Ne oldu halen bir Haber yok,bulunduğum ilçede benimle beraber 5 kişi daha forma alacak.

Oylama yapamıyorum yada göremiyorum yardımcı olabilir misiniz rica etsem...

Oylama bitti kardeş. Örnek forma basılıyor şu an. Yakında satışa çıkacak... Konunun derinliklerini bir karıştırıver...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:alkis:forma tasarımları harika görunuyor. bu formalardan 1. seçileni satışa sunucakmısınız ?

Konuya bugün dahil olan sayın üyeler tasarımlar arasında oylama yapıldı ve 5. numaralı tasarım birinci seçildi. Şuan örnek forma basım aşamasında yakın zamanda da basılıp satışa sunulacak. Bilginize.

@Ahmet A. Atalay

Şuan için kimse net bir şey diyemez. Örnek forma basım aşamasında. Basılan örnek formada her hangi bir sorunla karşılaşılmazsa en kısa zamanda seri olarak basıma girecek formalar. Ulaş bey büyük ihtimalle bu konu üzerinden gelişmeleri paylaşacaktır.

@Ömer KARAN

Formaları kimin üreteceği hakkında bilginiz var mi?

Satış kanalı bizlere bildirilsin lütfen tüm forum yöneticilerine rica olunur. Ben % 100 alırım, emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. ...

• Beğen
Tepkiler: ihsangencer
@ayhan1

Herhangi bir değişiklik olmazsa forumun sponsorlarından olan formaiste sitesi yapacak formaları. Bildiklerimiz bu yönde.

@Cengiz öz

Satış delta bisiklet bayilerinden ve delta bisiklet in sitesinden online olarak yapılacak. Bunun dışında başka bir satış kanalı olacak mı bilmiyoruz. Formalar baskıya girdikten sonra Ulaş Bey bu konudaki gerekli bilgileri paylaşacaktır.

İndirimli kargo seçeneği olan siteler üzerinden satış olursa kargo konusunda ciddi indirim imkanı olabilir. 1.25 TL komisyon verip 15 TL olan kargo ücreti 6 TL civarına düşebilir. Tabi satış konusu baya düşünülmesi gereken bir olay. Delta bisiklet de bu konuda bize yardımcı olabilir gibi geliyor bana.

Örnek baski hakkında bir gelişme var mi?ve kullanicilar formalara tahmini olarak hangi tarihler arasında sahip olabilecek? @ulas

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri