Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

Scudo
@Samet Arslan tek diş olunca çapraz olmuyor kendini gevşetiyor. Zaten 3-6 aralıkta genelde. 1-2 hiç görmüyor. 7-8 de nadir;)

• Beğen
Tepkiler: Samet Arslan
@lealtad 3-8 arası sıkıntı olacağını sanmam da fotoğrafta epey çapraz duruyordu ondan öyle dedim :) Küçük 2 dişliyi çıkarmanıza rağmen 3. dişli kadroya yaklaşmamış gibi gözüküyor :)

@Sinan Ş Sen de mi :)

Fena hasta oldum da yavaş yavaş toparlanıyorum, bisiklet de marmara forumda bakımda. Bisiklet çıkarsa otobüsle falan geçerim beraber döneriz. Bakalım duruma göre :)

Ben C.tesi gitmeyi düşünüyorum Kavacık'tan ve caymazsam triban 3 almayı istiyorum. Ben de katilabilirim ama bisikletsiz :) oradan alıp dönmeli @Sinan Ş

@Samet Arslan@Sinan Ş:harika:bende araçlıyım şu[ ilyas ilbeyin] manda yuvası filmini çektiği çaykaşı köyünden.:)ama doğma büyüme istanbulluyuz o başka:D memnun oldum sizlerle bu platfomda tanıştığıma arkadaşlar kastamonu candır taşıda toprağıda forumdaki diğer arkadaşlarada selam olsun saygılar

• Beğen
@hufucu İlginç oldu hakikaten. Bu arada Cide - Kastamonu arası yollar nasıl? Baya eğimli diye biliyorum oraları ama :)

@Samet Arslan

Samet uludağ beklesin, sen,ben, @bayram37 ,bi kastamonu yapalım,@hufucu ile beraber bi tur yapıp gönderiz geri :))

Ayrıca bakım için öyle günlerce bekliyormuymuş bisikletler yav?Ben c.tesi götürür,alışveriş yapana kadar bakarlar diye düşünüyorum,inş. haftasonu bakım yapan kişiler orda olur.

@erencaner ,
Denk gelirse dönüşte havuzbaşına kadar eşlik ederim sana memnuniyetle :)

• Beğen
@Sinan Ş 12 gibi bir arayayım da sorayım ne zaman hallolur diye. Bu arada genel bakımın 50 TL ücreti varmış decathlonda. 3-6 ay arası ücretsiz bakıma götürün yani bisikletlerinizi :)

Bisikletlerımızın grupseti Microshift oldugu için ,Microshıft fırmasının yaptıgı yenilikleri azda olsa buradan da aktarmaya calısıyım.Sıtede su anlık Arsıs ve Centos grupsetin ıcerden kablolama tasarımları eklenmıs durumda .Bu tasarımı(içerden kablolama) da 2015 ortasında 11 li seri olarak çıkarıcaklar. Arsis, White ve Centos serileri 11 li olucak. Vites kollarının kullanımı Campagnoloyu ,goruntusu ıse Sramı andırıyor. :okyrm: Grupset yukseltmek ısteyenler ıcın kesınlıkle yenı serılerı tavsıye ederım.Mıcroshıftın tek eksık tarafı en ust sevıyede dahı kablolamanın dısarıdan olmasıydı.Bu eksıgı de kapattıkları ıcın bu yıl Shımanoya satıs konusunda rakıp olması cok dogal. :)
10359136_765214980182475_5376281516484307684_o.png
index.jpg
ARSIS 11.jpg
CENTOS 11.jpg
Inner Route Cables.jpg
Grupsetın uyumlu oldugu dıger grupsetler.

MV.png

Arsısın yenı serısını bu yıl Team Vorarlberg kullanmaya basladı bıle. :)
10556871_772176509486322_6560285931299092118_o.jpg
10919401_902186456483000_1361362051878545888_o.jpg

Bugun Decathlonda Fit700'ü gordum. Uçak gibiydi gercekten duruşu. Bisiklet almayi dusunmeyen yasli amcalar bile mincikliyordu sagini solunu :)

@Sinan Ş Götürüp bırakacaksın, hafta içi halledecekler herhalde :)

@Sinan Ş abi simdi gördüm mesajını :( şuan decathlondayim. Aldım triban3'u. Buralardaysan beraber dönelim. Sevgiler.

Geri