Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

B'twin Triban Serisi Kullanıcıları Kulübü (3-5ler buraya)

bu gün 1 i zeytinburnu tramvay durağının içinde ve1 ide gülhane parkının çıkış kapısında olmak üzere. 2 kişi gördüm beyaz tribanlı zeytinburnundaki duraktaki kişi durağın içinde tramvay bekliyordu forumdanmı acaba diye düşünmedim değil elinde kaskı falan vardı enterasan tribanları görünce hemen odaklanıyorum:D arkadaşlar belki buralardandır.tıramvayın içinde olmasam gidip bi merhaba der tanışırdım

Scudo
Merhaba Aranıza Yeni Katılanlardanım bir tribanda 3 de ben düşünüyorum benim sorum lastik kalınligi konusunda kaç ebatta yükseltme yapabiliriz

@erencaner Haydi hayırlı olsun. Bir ara beraber pedallamak dileğiyle :)

@tege Max 28 oluyor Tuncay Bey. Bu konuda daha önce yazılmıştı birkaç kez. :)

@bayram37 Benim gözler bozuk olduğu için bütün beyaz bisikletlere odaklanıyorum acaba Triban mı diye :D

@Samet Arslan hadi inşallah. çengelköy yakın bize. biz de beykozdayız. bir facebook grubu mu kursak lokasyon olarak çengelkoy, beykoz gibi yakın yerler için?

@erencaner Forumda 2 grup var aslında Çengelköy - Ümraniye ve Beylerbeyi - Beykoz diye ama pek aktif görmüyorum...

@erencaner Olabilir ya yapabiliriz bir şeyler :) Sıcak havalar bir otursun, bir iki tur yapalım. İlla ki sayımız artar :)

• Beğen
Tepkiler: erencaner
@Samet Arslan inşallah valla bi salcano ng650 bi triban 3 ile olaya tam giriş yapmak istiyorum :)))

• Beğen
Tepkiler: Samet Arslan
@Samet Arslan
700/23 mü oluyor orjinali kaça kadar jant degistirmeden lastik kalinlastirabiliriz yada jant lastik degismesinde buyutebiliruz aslinda benim kullanim olarak sehir bisikletine binmem gerekiyor fakat triban 3 aklimi aliyor oyuzden kararda veremiyorym

@bayram37

(link) FİT700 SAYFASI

alasım geldi fena halde..
3600tl miydi fiyatı ve hangi boyu vardı acaba?

Kadro boyu 58 di yanılmıyosam fiyat 3.599.95.

@Sinan Ş Tek kadro vardı hatırladığım kadarıyla Marmara Forum'da.

@tege Orijinali 700x23. Kullanabileceğiniz en geniş lastik de 700x28. Daha geniş lastikler kadroya sığmıyor.

fit 3 ile triban 3 arasindaki fark sadece gidonmu

Gidon, vites sistemi, dişli oranları farklı. Başka farklılıklar da var mı bilmiyorum. Aslında gidon değişikliği de çok şey değiştiriyor. Bisiklet üzerindeki duruşunuz değişiyor bir kere...

Bugün bir arkadaşımla Poyrazköye gittik geldik. 40 km yol yapmışız. İlk triban 3 deneyimimdi. Yolda vites değiştirirken 2 defa zincir attı ama tahminimden cok daha kolayca takıverdik. Herhangi bir sorun yaşamadım. Tekerden ötürü kötü zeminlerden geçmemeye dikkat ettim tabii.

Aşağıda strava detaylarını iletiyorum. Nasıl yorumlarsınız arkadaşlar?Screen Shot 2015-04-05 at 21.43.29.png Screen Shot 2015-04-05 at 21.43.46.png

@Sinan Ş valla öyle oldu @Murat Duymaç 'ın yönlendirmesiyle beraber gittik :)

iyi mi yani hakkaten? ara sıra yoruldugumuzda elimize aldık tabii bisikleti ama özellikle dönüş çok rahattı.

• Beğen
Tepkiler: Murat Duymaç
Geri