Bugün ne kadar bisiklet sürdün?

B

BF Okuru

Misafir
39km sürdüm ancak rüzgardan dolayı çok keyif alamadım, günlerdir bitmek bilmeyen bu rüzgarlar bitse de kurtulsak

Scudo

Tugay Sonsuz Sert

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Sedona
Bugün Erzincan'da sabah müthiş bir hava vardı. Bizde Erzincan Bisiklet Derneği olarak sabah turu yaptık birkaç köyü gezdik. Toplamda 40 km yol yaptık fazla uzun bir tur olmadı fakat eğlenceliydi.

Tepki
1
Gümbetten bodrum sonra tekrar geri tabi önce sabah işe gittim, malum turizm bölgesi pazar izin yok :) ortalama 10 km vardır

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adnan kahveci

Daimi Üye
Tepki
118
Bisiklet
Salcano
@sezer şentürk

aynı yolu bahçeşehirden yaptım 111 km tuttu ..zeytinburnundan 103 km şaşırtıcı:islik:

Tepki
27
Bisiklet
Salcano
7 km alerjim azdı tekrar eve dönmek zorunda kaldım normal zamanlarda ortalama 20 km

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

B

BF Okuru

Misafir
@İBRAHİM HALİL KILINÇ

geçmiş olsun.. ben alerji için "allerset" kullanıyorum, reçetesiz satılan etkili bir ilaç, çok hızlı tesir ediyor ve bi anda herşey normale dönüyor bi deneyin isterseniz..

Tepki
27
Bisiklet
Salcano
@türkay yılmaz

Polen alerjisine iyi geliyorsa çok süper olur ben hastaneden genelde ilaç alıyorum nazoster sprey zespira hap kullanmayı unutmasam işimi görüyor sıkıntı yok ama unutunca kullanmayı mahf ediyor beni resmen

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Bianchi
Pazar günü ilkyardım sınavından sonra (artık sertifikalı bir ilkyardımcıyım) gezerek eve dönüş rotam. Bakırköy - Sirkeci - Eyüp Sultan - Unkapanı - Forum İstanbul - Ev
Toplam 45 KM.

Transit yolda 50+ KM hızlara çıkmanın keyfi bambaşka...

18.05.2014 ilkyardım sınavına katılan Bianchi MTB'li arkadaş burada yazıyorsa ona da selam olsun.

B

BF Okuru

Misafir
@İBRAHİM HALİL KILINÇ

ben de polen alerjisi için kullanıyorum.. bu ilaç bana çok iyi geliyor, etkisi bütün gün sürüyor.. isterseniz bi deneyin, beğenmezseniz bana gönderirsiniz :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
son 5 günde bol rampalı bi 300 km yaptım.... ve ilk defa bu kadar uzun ve çıkışlı bi sürüş yaptım...
sonuç: kendime güvenim arttı, bi de rampa algım değişti resmen :D -- mutluyum :)

Tepki
31
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Atalar Kadıköy Atalar 46,5 Km tur+gezi oldu
(link)

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gebze- Kadıköy- Gebze

B

BF Okuru

Misafir
40km.. üçkuyular iskeleden güzelbahçe taraflarına gittim geldim.. bugün ilk defa sırtımda çanta olmadan düştüm yollara, çünkü arkaya bagaj+heybe ayarlamıştım.. inanılmaz rahat oluyormuş tavsiye ederim

B

BF Okuru

Misafir
80km toplam mesafe
3:47:17 toplam süre
21/14 ortalama hız

Tapatalktan gonderdim Turkce karakter varsa "tepetaklak" olmus olabilir

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
+70 km. Grup halinde sürüş gerçekleştirdik. :=)

Tunakan Önen

Forum Bağımlısı
Tepki
248
Bisiklet
Salcano
Maltepe-Kartal-Pendik-Tuzla Gebze Tekrardan Gebze-Pendik-Kartal-Maltepe-İdaeltepe-Bostancı-Kadıköy :D