Bugün ne kadar bisiklet sürdün?

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
(link)

5 gündür parça bekliyordum. Servisten eve geldim. Bisiklet çok güzel olmuş :) Rüzgara karşı olunca hızlanamadım ama olsun. Çok zevkliydi ) Vites atmayı falan hissetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen
Scudo
B

BF Okuru

Misafir
60km.. göztepeden urla iskeleye gittim geldim, hava da süperdi ne sıcak ne soğuk :)

Umut Tekin

Forum Demirbaşı
Tepki
284
İsim
Umut Tekin.
Bisiklet
Carraro
En uzun turum. Ve hız rekoru kırdığım tur 65 km/h Köy yollarında sürmek çok zorlu ) 20 kilometre boyunca 1 metre bile düz bisiklet süremedim hep yukarı yokuş %10-20 arası eğim var ama pedal çeviremeden gidemiyon (

(link)

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
342
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
3.5 km yaptım benim için rekordu :)

B

BF Okuru

Misafir
Geçtiğimiz Pazar günü 1 saatte, yaklaşık 12 KM'lik hızlı bir tur yaptım. Rotam aşağıdaki gibiydi.
(link)

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
2.5 saat 30+- km yarısı çıkış %25'i iniş kalanı düzlük veya az eğim.

B

BF Okuru

Misafir
Bu sabah 6'da ciktim. 7:20'de geldim. KM saatim yolda. Ne kadar yaptim bilmiyorum. Birazdan dusa girip ise gidecegim yine bisikletimle :)

B

BF Okuru

Misafir
35km.. yine urla iskele.. trafik-yol-keyif açısından en uygun rota

B

BF Okuru

Misafir
45 kilometre civarı. Adapazarı-Hendek arasında canım sıkılana kadar yol kat ettim.

B

BF Okuru

Misafir
Üsküdar'dan pendiğe 32 km gidiş bide dönüş toplam 64 km dahon'la beraber 2 kez mola verdim süper'di ilk kez bu kadar uzağa gittim katlanırımla güzel bir tecrübe oldu.

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.437
Bisiklet
Ghost
dün 75 km..giderken çok süratli idim ve bunun pek hayra alamet olmadığını evvelki tecrübelerime dayanarak..herneyse, dönüşte rüzgar canıma okumak için orda bekliyordu ortalama hızımın 15in üstüne çıkmasına izin vermedi ve hepsinden kötüsü yeterince kalın giyinmediğim için bugün sabahtan beri boynum ve omuzlarım ağrıyor

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
toplam 45 km. Antalya : etiler - şirinyalı - düden parkı - ışıklar - cumhuriyet parkı - konyaaltı aynı rotadan geri dönüş... 45 i bugün ilk kez yaptım netice fena ağrıdı :))) bugün bi cinslik vardı nedense sabah sabah yolun 3 te 2 sini kaplayan, hiç bir sinyalini farını kullanmayan (saygımız sonsuz ama) 70i aşkın bir dayının kullandığı murat131 e aniden durması ve direksiyon kırması nedeniyle çarpıyordum nerdeyse ucuz atlattım. Sinirle kaputuna sert şekilde bir kaç defa vurdum geçerken artık kusura bakmasın dayı... saygılarımı sunuyorum :)

• Beğen

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Dün, 30 - 35 km lik yeni rotamdan gideyim dedim, yolun yarısında karın kasımla adonis kasımın arasına öyle bir ağrı girdi ki pedal basamadım, bekledim ovdum vs. anca eve döndüm. Yarın erken kalkar sürerim :)

• Beğen

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Dershane öncesi 35 -+ km, 3 litre su, geneli çıkış, 18 kg lik sabit maşalı mtb ile, çok güzeldi :)