Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cannondale Kullanıcıları Kulübü

@İsmail ATALI ismail abi iyi günler supersix kadro kullanıyomuşsun bir sorayım dedim bu supersix 5 model kadro nasıldır bir bilgin bir yorumun varmı? 2. El bir supersix 5 baya aklımı çeliyo.

Scudo
@Ulaş Çavuşoğlu Tek kelime ile muhtesem kardesim.Binmeye doyamıyorum..Hatta bır cok testte en rıjıt kadrolardan bırı secılmıs..Ve hatta Giant ın kendı testınde en rijit kadro secılmıs..

@İsmail ATALI bu yorumun beni çok mutlu etti ismail abi teşekkürler herkes supersix 5 i çok iyi buluyo demekki süpersix yolları gözüktü ufaktan.

Canın istediği zaman keyif yaparsın.
Anlık mutluluklar da onunla yaşanır.
Nerede olursa olsun hep pedallarsın.
Ne olursa olsun bırakmak istemezsin.
Oksijen nedir, işte bu tutku ile hissedilir.
Nadir sorun yaşarsın onunla birlikteyken.
Doğanın en güzel, en zarif ve tatlı dostudur.
Amerika kıtasının hardcore'u da işte buna denir.
Leoparlar ve panterler bile onun hızına yetişemez.
Eskimesi bile yılları alır, bir ömür rahatça kullanırsın.

Hayat Cannondale ile çok güzel...

Liste güncellenmiştir. Yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum. Sayımız her geçen gün artıyor.

Cok yakında burda olucam :D Canyon dan vazgectım. Super six evo 105 2016 model resımlerle duyurucam :)

@Eibec harika! Soğuk havalardan dolayı mı çıkamıyorsunuz? Bisikletin rengi de çok güzelmiş. Cannondale bu renkleri çok güzel yapıyor. :cool:

@Anonim evet zaten alali 2 hafta oldu. Havalar ilk duzeldiginde kullanmak istiyorum.

@Eibec o halde şimdiden güle güle kullanın diyorum. Çok güzel bir seçim yapmışsınız...

@Eibec hayırlı olsun. Yatay olarak da fotoğrafı var mı? Eğer izin verirseniz BisikletForum Instagram sayfamızda paylaşmak istiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Eibec
@Eibec Çok güzel, güle güle kullanın. Disk frenli olmasını ayrıca bi beğendim. İnsan bazen yokuş aşağı disk fren arıyor.

• Beğen
Tepkiler: Eibec
@Admin yok ama cekerim yandan guzel bir resmini. Resmi tabiki paylasabilirsiniz :)

@Sadettin Z. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Bendeki Synaps'ın gidon boğazını her ay bir halka (spacer) indirdim. İndire indire artık halkaların tamamı üste çıktı. Benim beden biraz esnek. Allahtan vücut sınırlarına geldi artık. Daha da indirecek halka kalmadı:)

@MehmetAliB.

Çok teşekkür ederim. Yazdığınız Synapse incelemesi kararımda çok etkili oldu. İyiki de öyle olmuş :)

Açıkçası hava şartları nedeniyle henüz uzun mesafe denemesi yapamadığım için spacer yerleşimini şimdilik sadece görselliğe bakarak yaptım. Sürüş deneyimine göre gerekirse ben de gidonu aşağı indirebilirim ama bu sefer de maşa borusunu kestirmek gerekecek.

• Beğen
Tepkiler: Eibec ve Engin er.
Geri