Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro CR 062 hakkında

İlk olacağından sıfır olsun 😊

Scudo
Ben de 52 ve peugeot r14 arasında kalmıştım. Karbon maşa sebebiyle r14 ü tercih etmiştim. 062 muadili olarak eğer istediğiniz ölçü vs bulamazsanız tip olarak içinize sinerse peugeot r13 de tercih edebilirsiniz 105 setli olarak. Tiagra isterseniz de r14 de karbon maşa var.

Peugeot markayıda araştırdım ama aero kadro hep tercihim olmuştur. Yine de teşekkürler.

Bende başta 062 düşünüyordum ama daha sonra bisan grand tour'u keşfettim.Özellikleri 062 ile aynı alüminyum kadro,karbon maşa,105 set farkı ise 062 aero bisan ise endurance kadro ve bence endurance daha rahat olur.Bir de simsiyah tasarım olarak da 062'den daha güzel.Ağırlık olarak da 1 kg daha hafif fiyat farkı ise pek yok:)

Bende başta 062 düşünüyordum ama daha sonra bisan grand tour'u keşfettim.Özellikleri 062 ile aynı alüminyum kadro,karbon maşa,105 set farkı ise 062 aero bisan ise endurance kadro ve bence endurance daha rahat olur.Bir de simsiyah tasarım olarak da 062'den daha güzel.Ağırlık olarak da 1 kg daha hafif fiyat farkı ise pek yok:)
+1

• Beğen
Tepkiler: seydam
Bugüne kadar kullandıklarım hep aero kadro idi. Tabi güzellik de göreceli. Umarım sizin için keyif verici dir.
Düştüğünde üzülmeyeceği bir bisiklet olsa daha iyi olmaz mı ;)
Yok üzülmek yerine anı demeyi tercih ederim. Fenix 3 vardı şimdi yenisi geldi. Koşudan kaynaklı her yeri ayrı bir çizikle dolu. Bisiklet de öyle olacak. Tabi aynı durum koşu ayakkabılarım için de geçerli.

• Beğen
Tepkiler: AtilaF
@Lushlife 062 de umarım kadro boyunu rahat bulursunuz çünkü bisiklet firmalarının çoğunda stoklar azalmış durumda .fabrika isteğe bağlı bisikletçiniz talep ederse üretim yapıyorlar mi bilmiyorum bayisine sormak lazım. 2021 modelleri de yakında duyrulur ama fiyatlar yeni yılda nasıl olur hic tahmin edemiyorum erkenden almak daha iyi herkes fiyatların daha da artacağını söylüyor dogru olarak

062 baktım ama malesef 54 kadro yok. Dediğiniz doğru, fiyatlar artış olacağı hatta beklenenin üstünde ocağı farklı kaynaklardan söyleniyor. Teşekkür ederim

Merhaba,

Yaklaşık iki hafta önce CARRARO 052 ve Elite tuo trainer'a kavuştum. Carraro 052 hakkında şu an yorum yapmak pek doğru olmayabilir ama 062 ye göre 105 sette ekstra 11'li dişli olması ve sele hariç bir fark göremedim.
İlk deneme sonrası görüşlerimi belirtmek gerekirse yaklaşık 45 km mesafede (trainer üzeri) ve ortalama 210 watt olarak yaptığım denemede bir sıkıntı çıkarmadılar. Ayrıca app ve satış sonrası desteği gerçekten hızlı ve netice verici. Bunlara ek olarak ücretsiz 12 ay myE training uygulaması da tuo yu seçmemde etkili olduğunu söylemem gerekiyor. Tekrardan görüş ve önerileriniz için teşekkürederim.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
@Lushlife 062 nin farkı saydıklarınızın dışında maşasının da karbon olması. 052de alüminyum maşa 062de karbon maşa olması lazım. (2020 modellerden bahsediyorsak)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
Ankarada @Mustaac hocamla gezerken erdoğanlar bisiklete gittik, kapıdan girerken yeni kargodan inmiş açılmamış kutuda 58 kadro Carraro Cr Race 062 vardı. Ani bir kararla kutudan ellerimizle çıkardık ve inceledik.
Hiç almayı planlamadığım bir modeldi, kısmet ayağıma gelince geri çevirmedim ve aldım.
İlk turumu bugün attım çok keyifli bir bisiklet.
Almak için beni ikna eden @Mustaac ve @Erdoğanlar Bisiklet 'e teşekkür ederim.

Hocam kaça almıştınız o zaman
Carraro 062 bakıyorum elinde 2. El olan varsa iletişime geçerse sevinirim

@dincerozturk16 Yani 6 bin ila 6.5 arası alanlar oldu. bende 6 bin ₺Almıştım

@seydam grand tour bisan sitesinde dokuz buçuk kg belirtilmiş. Nasıl bir kg hafif anlayamadım. O62 bu durumda 10.50 kg mi. En azından bendeki değil. Teşekkürler

Bende 2019 model race 062 var. Peşin 5275 TL'ye Erdoğanlar Bisiklet'ten almıştım. Full 105 R7000 set ve jant seti, gidon, gidon boğazı ve sele borususunun FSA Vision, selenin Fizik marka olması sebebi ile tercih etmiştim. Tek eksik yönü lastiklerin Michelin Dynamic Sport olması idi. Lastikleri yaklaşık 1000 km kullanıktan sonra Vittoria Rubino Pro ile değiştirdim.
2020 Şubat ayında aldığım 2 adet Vittoria Rubino Pro lastiklere 550 TL ödemiştim. Şimdi 1 tanesi 550 TL. İnanılacak gibi değil. %100 zam gelmiş. :mad::mad::mad:

Son düzenleme:
Selamlar! Sele borusu carbon mu alüminyum mu? Bu konuda kullananların yorumları nasıldır acaba?
2 gün önce sizinle konuştuktan sonra kafam herşey netleşti teşekkürler. Carraro 062 56 kadro maalesef bulamadım buldukarimda 6350-6700 arası fiyat istiyorlardı ikinci ellerine. Şansıma Yalova'da gizem bisiklette sıfır 56 kadro Peugeot r13 buldum. Gerçekten almam gereken bisiklet 105 setli yol bisikletiymis gözle görülür bi fark var. Daha önce sora setli 042 kullanıyordum. Onu da çok hızlı bı sekilde satmam vesile oldu. Yani sansim yaver gitti.

2 gün önce sizinle konuştuktan sonra kafam herşey netleşti teşekkürler. Carraro 062 56 kadro maalesef bulamadım buldukarimda 6350-6700 arası fiyat istiyorlardı ikinci ellerine. Şansıma Yalova'da gizem bisiklette sıfır 56 kadro Peugeot r13 buldum. Gerçekten almam gereken bisiklet 105 setli yol bisikletiymis gözle görülür bi fark var. Daha önce sora setli 042 kullanıyordum. Onu da çok hızlı bı sekilde satmam vesile oldu. Yani sansim yaver gitti.
Cok sevindim sizin adiniza. Zaman icinde sikintili gordugunuz ufak degisimleri de yaparsınız keyifle kullanirsiniz.

Bu arada peugeot 2021 lansmanını yapmış bile

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Selam arkadaşlar, üst modellerde bulunan "Carbon Aero Sele"den temin edip kullanan var mıdır aramızda?

Geri