Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

20150609_190611_HDR.jpg 20150609_190129_HDR.jpg

@salcano-izmirli ben aldıgım yerde taktırdım.biiskletci taktı.Biraz zor takması,izlediğim kadarıyla.cubukları atolyede yamulttu filan.Fazlalıklarını kesti

• Beğen
Tepkiler: dengetekerci
Scudo
@devilmycarlos
İşte bu nedenle bu tarz değilde yol bisikleti tipi çamurluk takmayı düşünüyorum

@devilmycarlos söküp takma işini yine bisikletçi yapacak desenize. Şuan çamurluk ihtiyacı yok ama ilerde olabilir. Tavsiyeleri bekliyoruz .

• Beğen
Tepkiler: dengetekerci
Arkadaşlar bugün 25 km yol yaptım. 15. Km den itibaren ayna koldan rutin tam turda 2 kez şeklinde tik tik ses gelmeye başladı. Bisikletle toplam 50 km yapmamışımdır. Sizce neden olabilir. Karşılaşan var mı zincirden gelmiyor attırıcılardan da gelmiyor.

@Metawox
Aynakol ortasında mil var ya ordan kaynaklanabilir. Zincir sağlam mı?

@salcano-izmirli

bende 500km yaptim bende de bilye sesine benzer ses geliyor orta göbekten..pedalı hızlı cevirirken cıkıyor..Ama bir zorlanma yada bosluk yok.Acaba neden olabilir.Normal cevirdiğimde ses gelmiyor,elle yani

merhaba arkadaşlar bende 2 ay kadar önce 221 aldım 150 km civarı yol yapmışımdır. Ancak pedalları monte ettiğimiz demirin içindeki dişler kendini yemiş ve yalama olmuş. ne yapmam lazım garanti karşılar mı karşılamaz ise orjinal parçasını nereden bulabilirim tavsiye edeceğiniz bir yer var mı yardımcı olursanız sevinirim

Dosyalar

• 2015-07-03 14.19.37.jpg
    2015-07-03 14.19.37.jpg
    102,1 KB · Okunma: 36
  • 2015-07-03 14.19.55.jpg
    2015-07-03 14.19.55.jpg
    95,7 KB · Okunma: 34
@hayalet07

Aynakol değişir muhtemelen. Aşağıda linkini verdiğim yere Muğla seçip servis listesine ulaşabilirsiniz...

(link)

@devilmycarlos

Yavuz hocam, İstanbul'un neresindesiniz? Baktım Gülhane'de fotoğrafını çekmişsin bisikletin :) Yakınsak görüşelim

@Ahmet Teke İstanbul/gaziosmanpaşa..Zaman buldukca cıkıyorum turlara..Şimdide kadıköy delta bisiklete gitmeyi düşünüyordum da yağmur yağacak gibi kararsız kaldım :)

@Ahmet Teke teşekkür ederim. bozulan parçanın adının ayna kol olduğunu bile bilmiyordum :) öğreneceğiz yavaş yavaş...

@Ahmet Teke insallah kardes.yildiztabyadayim bende Iftardan sonra olabilir uygun olursa. Eyup sahil turu yapabiliriz

@devilmycarlos

Oruçlu çıkmaya pek cesaret edemiyorum :) İftardan sonra olur abi, ben de dolaşacak birisini arıyordum :)

merhaba arkadaşlar
(link)
bu bisikleti kullanan var mı? fiyat ve performans açısından iyi bir bisiklet gibi duruyor

Herkese merhaba. Bugün ben de bu foruma kayıt yaptım ve carraro kullananlar klübüne adımı yazdırmak istiyorum. İnternetten. Bisikletciden.com sitesinden carraro 227 51 kadro mat siyah renk ve modelden aldım. Siparişi geçtim. Kargoyu bekliyorum. Sizinle tanışmak güzel olacaktır. Tavsiyelerinizi de şimdiden alayım. Konuyu biraz takip ettim. Eminim onlarca kez yazmışsınızdır önerileri ama ben bir kere daha isteyeyim. Garajım var. Evimde de dışardada önce güvenlik derim. Ve kilit önerisi istiyprum. Özellikle sarmal desenli koltuğun altına takılan bi kaç görsel gördüm. Çok simetrik ve şık duruyordu. Sizce nasıldır? Ama anahtar kaybolma ihtimali çok yüksek. Şifreli nasıl olur sizce? Ayrıca sıfordan takmak istediğim kablosuz km sayacı düşünüyorum. Ortalama hızı toplam km yi(tüm zamanların) ve o turda yağtoğım km yi gösterebilen. Mümkünse kaliteli ama ucuz birşey istiyorum. 200 tl km sayacına para verebilecek kadar fanatik bir bisiklet kullanıcısı henüz değilim. Öğretmenim. Yaz aylarında sağlık açısından ve ömürlük (görecelidir tabi ama en az 5 yıl sağlıklı kullanmak için) satın aldım. Yedek lastik seti ve sök tak için opsiyonel apart önerisi istiyorum. Eminim yazmak uzun olacaktır ama inanın cevaplarınıza çok ihtiyacım var. Henüz elime ulaşmadı bisiklet. Pazartesi elimde olur. Kast ve tayt gibi kıyafetleri pek sevmesem de kask şart gibi duruyor. Tabiki de. Söz sizde diyorum cevaplarınızı bekliyorum :) şimdiden herkese hayırlı iftarlar

selamlar sportive 230 almayı planlıyorum. Kullananlarınız var mı bagaj ve çamurluk takılmış olan uygulamalarınız var mı varsa foto rica edebilirmiyim

@TorukMactoo

Hocam ben de senin gibi yeniyim.
Plastik kaplamalı çelik halatlı kilitlerin hepsi birbirine benzer. Hangisi gözüne hitap ediyor ise alabilirsin. İllede güvenlik dersen u kilitler var. Decathlonda bulabilirsin. İnternetten de alabilirsin.
Kask önemli tabi. Ben sedona mv 88 aldım. Tasarımı fena değil rengi de fena değil.
Kadro üstü çanta ve kask aynasını ebay den sipariş verdim henüz gelmedi bekliyorum. Gelşnce bilgi veririm. Bisiklet tamir kiti olarak sahoo markalı çantalı pompalı tamir kitleri var yine diğer ürünler sağlıklı gelirse bunun da siparişini ebayden vereceğim yeterli olacaktır. Set şeklinde yurt içinde bulamadım.
Sayacı decathlondan aldım b twin 4 fonksiyon. 59 tl fakat istediğin özellikler bir üst modelinde o da 84 civarı. Beklerim dersen ebayde çok alternatif var.
Yedek lastik düşünmedim tamir kiti alırım diye düşündüm.
Gece kullanacaksan mutlaka ön arka aydınlatma almanı tavsiye ederim. Hatta ucuz çin malı alma bozuluyor. Ben decathlondan ön arka set olarak aldım. 64 tl ama oldukça memnun edici şarjlı çakarlı. Ayrıca gece için ben üstüme 8tl lik fosforlu yelek aldım bauhous dan iş görüyor şimdilik. Bu gün exuma markasının fabrika satış mağazasına gittim. Bir şey almadım fakat oldukça kaliteli fotmalar ve bisiklet kıyafetleri var. İleri de alacağımçok harcama yaptım bu ara :)

• Beğen
Tepkiler: TorukMactoo
herkese merhaba arkadaslar bendede 227 modeli var benim sormak istedigim kılom 100kg lastik havasını kac yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

60psi dediler ama bana yetersiz gibi geldi bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

Geri