Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Ahmet Teke

@salcano-izmirli

Arkadaşlar taşırlar bence. Led tvleri düşünün. Onlarda ağır aletler, askı aparatları bu aletleri uygun montajla taşıyor. Sadece uygun dübel vida ve özenli matkap deliklerine ihtiyaç var.

Scudo
@Metawox
En güzeli aslında balkon helede kapalı ise balkon. Duvar askısınıda asacaksın süper olur

Balkon uygun değil bende.

Bunu diyorsun sanırım hocam;

http://mcdn01.gittigidiyor.net/17616/tn30/176167953_tn30_0.jpg

• Beğen
Tepkiler: dengetekerci
Yalnız ilk attığım daha mantıklı bence, daha çok yer kazandırıyor. Bu şekilde yine engelleyebilir

Bu daha tehlikeli değil mi düşme açısından :) Yan duvarda olsa yer çekimi yanal olarak gelecek ama tavanda olduğunda direk yer çekimi etkisinde olacak... Yan duvar daha mantıklı, daha güvenli

@salcano-izmirli
Ben btr yi beğendim ama fiziki olarak görmeden almam

Çok pahalı be abi. Bilmiyorum, alasım var o ilk attığımı...

@Ahmet Teke
Forumu araştır iyice asacağınız yeri iyi ayarlayıp kontrol edin açıları vb. Duvarda boşluk vb olmasın. Kolona denk getirin mümkünse

(link)

Linkteki ürün 2 bisiklet için denilmiş, maksimum 30 KG taşır demiş. Bunu alsak sıkıntı oluşturmaz sanırım

Bunlara para vermekten vazgeçtim şu an. Şöyle sağlam bir L askı aparatı alıp 2 adet, duvara monte ederek bu işi halledeceğim muhtemelen.

Tekrar merhaba arkadaşlar, biraz gecikmeli de olsa bugün Sportive 330'uma kavuştum. Bisikleti alıp eve getirirken 16km'lik bir yol yaptım, gitmem gereken başka bir yer olmasa inmeye niyetim yoktu üzerinden. Şimdilik oldukça mutluyum, beklediğimden çok daha hafif çıktı, 12,5 kg civarı sanırım. Oldukça akıcı, umarım memnuniyetim sonuna kadar devam eder.

Heyecanla pek güzel fotoğraflar çekemedim şimdilik bu ikisini koyuyorum.IMG_7657.jpg IMG_7659.jpg

İlk fotoğraf bisiklet hazırlanırken çekildi, sele olması gerekenden oldukça alçak durumda.

Bu arada dealextreme'den bir kaç parça sipariş veriyorum sizin de fikirlerinizi almak isterim.

Şöyle içine telefon cüzdan anahtar vs. koyacak bir kadro çantası (Rengi iyi denk geldi :) )
(link)
Sele altı çantasıya beraber lastik tamir kiti, ve alyan takımı.
(link)
Evde 2 adet police pc17 ve pc18 el fenerim var onları ön aydınlatma olarak kullanmak için bir bağlantı parçası
(link)
Bir de 5 liraya dandik bir zil aldım :)
(link)

Sanırım bir de pompaya ve matara kafesine ihtiyacım olacak. Henüz onlara karar vermedim.

Ayrıca bisikleti bir arkadaşımla beraber apartmanın bodrum katına askı aparatı alıp koymayı düşünüyoruz. Askı aparatı fikirlerine de açığım :)

• Beğen
@Alican.A
Hayırlı olsun güle güle pedallayın. Kaça aldınız acaba?

Çok teşekkür ederim, 1700 Liraya aldım, yaz sezonu olmasa daha sıkıştırırdım aslında da, anca bu kadar oldu :)

• Beğen
@Alican.A
Hayırlı olsun 330 kullanan bir kişi daha oldu fiyat bence iyi almisiniz ben 1800 e almıştım şimdilik memnunum arada disk fren surtmeleri oluyor umarım sizde de aynı sorun çıkmaz

@Alican.A

Vay vay vay, kardeş gelmiş bizim bisiklete :) Hayırlı olsun hocam, kazasız sürüşler. İstanbul'un neresindensin hocam? Yakınsak kafa tokuşturalım kardeşlere :)

Son 1-2 sayfada hazır askılar hakkında konuştuk. Bana pahalı geldiği için aşağıda fotoğrafını koyduğum 2 tane L dirsekten alıp duvara sağlam bir şekilde monte etmeyi düşünüyorum. Fotoğraftakiler ince; sağlam ve kalınları da var rahatça taşıyabileceğini düşünüyorum. Evde benzerini başka bir şey için kullanıyoruz.

http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/32240569260_1/Thicker-than-nine-aircraft-compartment-bulkhead-font-b-bracket-b-font-font-b-bracket-b-font.jpg

@Arda Oral

Arda hocam merhaba :)

HD Fren / Hidrolik Fren Sorunlar Nedenler Çözümler - BisikletForum

Bu konuyu okumuş muydunuz? Sormak istediğim, ses sürekli mi geliyor? Kesik kesik mi geliyor? Üzerindeyken mi geliyor? Sorunu tam olarak tespit edelim bence bi. Çözümü vardır illa ki.

@Arda Oral

Teşekkür ederim, şimdilik ayarları yeni yapıldığı için bir sorun yok sanırım. Ama disk fren illaki sürtecektir sanırım onun çaresine kendim bakabilirim. :)

@Ahmet Teke

Hoşbulduk, ben kadıköy tarafındayım. Gündüzleri Kozyatağı-Göztepe arası işe gidip gelirken akşamları da sahilde binmeyi düşünüyorum. Denk gelebilirsek neden olmasın. :)

Askı için ben de aynı şeyi düşünüyorum. Apartmanın bodrum katı olduğu için görüntüsü de çok önemli değil. Sağlam olsun bisiklete zarar vermesin yeter. Benzer bir mazemeden alıp üzerini de bisikleti çizmesini engellemek için eva veya sünger gibi bir malzemeyle kaplamayı düşünüyorum. Gerisi duvara 4 delik ve dubele bakıyor :)

@Alican.A Aynen, süngeri unutmuşum :)

Merak ettiğim bir nokta var hocam; apartmanda bodrum kata asıcam diyorsun hocam, nasıl güveniyorsun :) Ben arkamı dönemiyorum bisiklete :)

Geri