Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Merhaba.

Bütçem maksimum 3500 TL.

Boyum 190 cm 84 kg. Marka model tavsiyesi istiyorum lütfen

Scudo
2-3 ay once 3800 TL ye sportive 328 aldim. Tavsiye ederim.

Merhaba,
Ben de yeni bir bisiklet alarak aranıza katılmak istiyorum. İkinci el satmayı düşünen var mıdır? 327,328, 330 emsali düşünmekteyim İşe gidip gelmek için kullanacağım. Tavsiye ve yardımcı olacak var mıdır, görüş ve öneri verirseniz çok sevinirim.

Merhaba,
Ben de yeni bir bisiklet alarak aranıza katılmak istiyorum. İkinci el satmayı düşünen var mıdır? 327,328, 330 emsali düşünmekteyim İşe gidip gelmek için kullanacağım. Tavsiye ve yardımcı olacak var mıdır, görüş ve öneri verirseniz çok sevinirim.
sportive 328

328 incelemesi mevcut.

Merhabalar,
Carraro SPORTIVE 225 28" bisiklet kullanıcısıyım bir aydır aynakoldan gıcırdama sesi geliyor bende ortagöbek bakımı yapmayı geçmez ise ortagöbeği değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat hangi ölçülerde ve hangi marka almam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. O yüzden bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Önereceğiniz ürün için üst limit belirlemek adına, 2 yıldır düzenli olarak hava durumunun izin verdiği sürece işe bisiklet ile gidip geliyorum ve günlük max. 20 km yol yapıyorum, bisiklet tamircilerine çok uğratmayacak bir öneriniz varsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

56 kadro nerede bulabilirim 324 modeli için. Bildiğiniz güvenilir site var mı?

Merhabalar, 223 ile ben de aranıza katıldım herkese kazasiz ve keyifli sürüşler dilerim.

Merhabalar,
Carraro SPORTIVE 225 28" bisiklet kullanıcısıyım bir aydır aynakoldan gıcırdama sesi geliyor bende ortagöbek bakımı yapmayı geçmez ise ortagöbeği değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat hangi ölçülerde ve hangi marka almam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. O yüzden bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Önereceğiniz ürün için üst limit belirlemek adına, 2 yıldır düzenli olarak hava durumunun izin verdiği sürece işe bisiklet ile gidip geliyorum ve günlük max. 20 km yol yapıyorum, bisiklet tamircilerine çok uğratmayacak bir öneriniz varsa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Hocam yeni aldıysan garantisi bitmemiştir.bence bi göster. Parça hakkında bilgim yok bence güvendiğin bi bisikletçiye danış. Belki çok basit bi yolu vardır.
56 kadro nerede bulabilirim 324 modeli için. Bildiğiniz güvenilir site var mı?

Knk bu -sportive serisi mi böyle bilmiyom-son dönem özellikle bisiklet üretiminin düşmesinden dolayı kadro,renk vs bulmak zor. Bide o kadro çok büyük değil mi? Boy kaç

1.5 senedir 3 vitesli sağlık bakanlığı bisikleti kullanıyorum artık yetmiyor hem vites sayısı hem 2 günde bir patlayan lastikler.
bisikleti değiştirmeyi düşünüyorum sizden de fikir alayım, şu an alacak olsanız hangisini tercih edersiniz şehir içi ve çevresi asfaltta kullanım için
Carraro Sportive 327 56 boy
Bisan Trx 8600 altus 56 boy
Bisan mtx 7400 29inc 21inç boy

1.5 senedir 3 vitesli sağlık bakanlığı bisikleti kullanıyorum artık yetmiyor hem vites sayısı hem 2 günde bir patlayan lastikler.
bisikleti değiştirmeyi düşünüyorum sizden de fikir alayım, şu an alacak olsanız hangisini tercih edersiniz şehir içi ve çevresi asfaltta kullanım için
Carraro Sportive 327 56 boy
Bisan Trx 8600 altus 56 boy
Bisan mtx 7400 29inc 21inç boy
Hocam benim bildiğim vites sayısı çok da önemli değil. Önemli olan dişli sayıları. Mesela benim bisiklet
Arka Dişli SHIMANO HG200 11-34T KASET
Burada 11 olması önemli. Ne kadar küçük olursa o kadar iyi.

Krank Takımı SHIMANO ALTUS M371 48X36X26T
Bu da aynakol.

Ben Carraro sportive 327 kullanıyorum. Birçok carraroda olduğu gibi bunda da SCHWALBE DELTA CRUISER PLUS lastik var. Zırhlı lastik gerçekten çok farkediyor. Eski corelli bisikletimde sürekli lastik patlıyordu, sıkılmıştım. Carraro'ya geçince bu dertlerim bitti. Bisan'ın bazı modellerinde de michelin marka zırhlı lastik var diye biliyorum. İnceleme videolarına mutlaka bakın derim.

Bildiklerimi tek tük söyledim. 😅 Burada benden daha bilgili birçok arkadaş var daha.

dc09eca9-953a-4f44-abef-9926c8d003c5.jpg

Arkadaşlar bisikleti eşime aldım. Sportive 220 modeli. Alacaklar için yorumlamak istersem; bisiklet tam bir giriş seviyesi. Çelik aynakol var ve bisikleti ağırlaştırıyor. Vites sistemi tourney ama vites geçişleri fena değil. Özellikle v fren tercih ettim. Baradine pabuç mutlaka alınmalı. Bisikletin akıcılığı çok güzel. İleride muhtemelen amortisörsüz maşa takacağım, amortisör çok gereksiz bence. Eşim bile maşayı kilitleyip öyle kullanıyor. Ağırlık 15 kilo civarı. Şehir içi gezmek için uygun bir bisiklet. Kış gelince de yol bisikleti sürmek yerine buna spd pedal takarak antrenman yapmayı düşünüyorum.

Füme rengini kullanıyorum Sportive 220'nin ...Claris Setli Rc2000 ile takas yapacaktık kullandım ve vazgeçtim sürüş konforu bu bisikletin yanından bile geçemez.Sürüş pozisyonu aşırı yatık geldi ve Tourney setten çok çok iyi değil..şimdilik vazgeçtim yol bisikelti sevdasından sportive candır 🙂

Son düzenleme:
Carraro Sportive 224 bisikletim İkinci El bölümünde ilanda.Uygun fiyata Giriş seviyesi bisiklet arayan, bisiklete yeni başlayacaklar bakabilirler

Carraro Sportive 224 bisikletim İkinci El bölümünde ilanda.Uygun fiyata Giriş seviyesi bisiklet arayan, bisiklete yeni başlayacaklar bakabilirler
Fiyatı nedir. Bende bugün ankaradakı 224 lere bakmıştım :) bırtanede bende var 16 model 46 kadro.

Fiyatı nedir. Bende bugün ankaradakı 224 lere bakmıştım :) bırtanede bende var 16 model 46 kadro.
Sahibindende aynı bisikleti 4500TL' ye koyan görünce vay be dedim ne kadar değerlenmiş bisiklet :D Sonra 1400TL'ye koydum , pazarlık var :)

• Beğen
Tepkiler: osmancan71
Arkadaşlar benim sol ön fren pabucuna senkronize şekilde jant sürtüyor akort ayarım mı bozuk sanki balans yapıyor jant... daha önce hiç akort ayarı yaptırmadım neye dikkat etmeliyim.20211005_221239.jpg

merhaba carraro sportive x gören kullanan var mı. Çok merak ediyorum.Sora setli manifestonun tiagra giydirilmiş hali.kadrosuna hayranım. gören veya alıp kullanan varsa fikirlerini ve resimlerini paylaşsın Allah aşkına

Arkadaşlar benim sol ön fren pabucuna senkronize şekilde jant sürtüyor akort ayarım mı bozuk sanki balans yapıyor jant... daha önce hiç akort ayarı yaptırmadım neye dikkat etmeliyim.

Akort bozuk ise düzenli şekilde sürtme yapar. Akort yaptırana kadar vites telini biraz gevşetin sürtme azalır. Ya da sürten taraftaki vidayı biraz sıkın bu sayede pabuç dışarı tarafa doğru biraz açılır.

• Beğen
Tepkiler: Erenovich
Selamlar, ön tekeri çıkarınca b sınıf bir aracın bagajına koltukları yatırıp bisikletimi sığdırabilir miyim? Daha önce deneyen var mı? Taşıyıcım başka yerde kaltı o yüzden bu şekilde taşımam gerekecek.

Selamlar, ön tekeri çıkarınca b sınıf bir aracın bagajına koltukları yatırıp bisikletimi sığdırabilir miyim? Daha önce deneyen var mı? Taşıyıcım başka yerde kaltı o yüzden bu şekilde taşımam gerekecek.
Sığar. C aurıse sığıyor. Sizde en fazla iki tekeri çıkarırsınız sıgmazsa

• Beğen
Tepkiler: tlgbltcn
Geri