Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

Scudo
@Yusuf'san
Dahoncular beni kovacak başlıktan,kendi başlığına git diye :D, hocam geçen gün giresundaydım,ilk defa karadenize gittim,hoş bir şey için gitmedim,cenazemiz vardı ama ,hayran kaldım,giresuna gittim, piraziz ile bulancak arasında bir köye gittim,yemyeşil yüksek çağlayan sular,fındık ağaçları çok güzel oralar ama biraz üşüdüm sürekli yağmur ve soğuktu

@Yusuf'san
Umarım buluşma imkanı olur.
Ben bursa'dan yazıyorum bu arada..:)

"Midilliye" çok güldüm.
Midilli katlanınca koltuk altına sığıyor.
Benim düldül arabanın arka koltuğunu yatırınca anca sığıyor.:)

Çok keyifli ve bilgilendirici sohbetti..
Çok selam herkese..:)

@Dağhan
Aleyküm selam.Herkese çok teşekkürler. Bende İstanbul ;)

Selamlar bende bir dahon sevdalısı ve ikon elektrikli katlanır sahibi olarak burdayım.Böyle bir grubun olduğundan yeni haberim oldu güzelmiş burası

Dosyalar

• 20160820_175637.jpg
    568,8 KB · Okunma: 44
@Archers
Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz?
Malum pedelec ler ağır oluyor.
Sizin ki kaç kg?
Şarjı kaç saat alıyor?
Ve kaç km gidiyor?

Teşeklürler.

@anti panik Selamlar hocam Dahon ikon modelini kullanıyorum.Pille birlikte 22 kilo geliyor.İLk başlarda taşırken zorlandım ama şuan kuş gibi geliyor kas yaptım herhalde :D tam şarj etmek 4-5 saati alıyor genelde gece şarj ediyorum daha rahat oluyor.Full şarj ile 70 -80 km gidilebiliyor.Tam test etme imkanı bulamadım.
Düz yollarda manuel kullanıyorum çünkü.

@Archers
Bize biraz anlatır mısın? Nereden kaça aldın bakımı falan nasil oluyor garantisi ne kadar sürüyor neyi kapsıyor. Kac sene kac km kadro dayanabilir. Pedala basınca mı elektirik devreye giriyor yoksa el ile mi kontrol ediliyor. Elektirik maliyeti ne kadar.

• Beğen
Tepkiler: caglarhuseyin
Geri