Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

Bugün muhabbeti açıldı bir arkadaşımla konuşurken. 2017 aralık ayında Boardwalk un liste fiyatının 1800tl olduğunu söyledi. Nereden nereye..

• Beğen
Tepkiler: iogee
Scudo
@hydrocon

Selam, 2017 aralıkta aldım bende ama daha öncesinde de takip ettim 1800 fiyatlarında olmadı hiç. Hatta bisikleti 2017 mart ayında fuarda gördüm ilk [emoji3] Liste fiyatları büyük ihtimal aslı bisiklet ile bisiklet satıcıları arasında belirlenen ilk fiyattır kurda artış yaşanması ile değiştirmiş olabilirler :) 2015 te dahon d8 ler bile 1890 tl gibiydi [emoji20]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hydrocon
@iogee

Belki de arkadaşım yalnış hatırlıyordur. Bizim aldığımız fiyatlar bile çok aslında ya neyse..

@hydrocon

Katılıyorum kesinlikle. Katlanır bisikletin üzerinde bulunan set ve jant vs gibi parçalar hep standart. Para verdiğimiz sadece pratikliği ile patenti [emoji3] Yol bisikleti ile kıyaslama yapınca aradaki farklar katlanırsa göz boyama sadece.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hydrocon
Arkadaşlar 2018 mariner d8 lerde jantlar çift kat alüminyum mu oldu?

Dahon meriner markasından almak istiyorum. İstanbul içi Dahon ürünleri satıp da servisi fln dört dörtlük olan bir bisiklet mağazası önerir misiniz?

Anadolu yakasında Kızıltoprak'ta Velespit var. Servisi iyiydi. Ben oraya götürüyorum genelde. Tavsiye ederim. İlla ki Dahon bisikletiniz olmasına gerek yok her bisiklete bakıyorlar.

@Aazam Tam olarak dört dörtlük olur mu bilmem ama ben Levent'teki Super Bike'a gidiyorum. Ordan gayet memnunum. İletişimim iyi diye bana öyle geliyor da olabilir. Tamamen kişiye bağlı sonuçta. Ayrıca çok gitmemiş olsam da, Bisiklet Sepetini ne zaman arayıp bir şey danışmak istesem, hep yardımcı oldular. Benim deneyimlediklerim bunlar.

• Beğen
Tepkiler: chizer.adam
@alseecbu

hayırlı olsun diyelim o halde. en kısa zamanda resimlerini paylaşacağım.

@Üye Adı

az önce tamamladım alışverişi. bende artık bir dahon kullanıcısıyım.
bahsettiğiniz ürünü satın aldım ve uygun bir fiyata geldi bana.
lokasyon olarak oldukça yakınım mağazaya.
akşam gidip araç ile direkt teslim alacağım.

teşekkürler.

Merhabalar,izmir de var mı işini ciddiyetle yapan ve gülümseyerek dükkan açan bir bisikletçi.ihtiyaç var acilinden.
karşıyaka'da seda bisiklet sadece bana mı fazla ücret alıyor anlamadım.bilginize..
teşekkürler.

@cozturk Güzelyalıda Parkur Bisiklet var. Türkiye geneli shimano hizmet sıralamasında birkaç defa birincilik almıştı. Hatta en son bu haziran ayında da birinci olmuştu.. Ali Bey var orada, oldukça ilgiliydi..

Dosyalar

• Screenshot_20180711-000518.jpg
    Screenshot_20180711-000518.jpg
    67,9 KB · Okunma: 49
vPXMkA.jpg

Aranızdayım.. :hhhhhh:

@Aazam bence en güzel ve en kaliteli katlanırı aldın... hayırlı olsun... keyifli sürüşler....

@durukane DAHON’ u aldınız mı? Hayırlı olsun... keyifli sürüşler diyelim... İlk Yorumlarınızı merak ediyorum...

• Beğen
Tepkiler: chizer.adam
@alseecbu

@alseecbu Tekrar merhaba,

Evet bisikleti aldım ve ayarlarının yapılması için servise bırakmıştım.
Araya hafta sonu girdi. Dün akşam saatlerinde gidip servisten aldım ve akşam biraz dolaştım.

1.88cm boy ve 93 kg. ile ilk başlarda çok tereddüt etmiştim, acaba sıkıntı yaşar mıyım diye ancak hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Bisiklet gerçekten görsel olarak çok çok iyi.
Kullanması da inanılmaz keyifli.
Etraftaki bütün gözleri üzerine çekiyor. Bunu fark ettim.

Bu sabah direkt bisikletimle işe geldim.
Şimdilik çok iyi anlaşıyoruz.

Dün geceden de bir resim koyayım, adet yerini bulsun..

IMG_20180716_223048.jpg

@durukane
Hayırlı olsun. Keyifli, kazasız nice sürüşleriniz olsun. Gerçekten Dahon'la pedallama keyfi çok güzel. Sürüşte kaliteyi hissediyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: durukane
Merhaba, yakın zamanda ben de aranıza katılacağım. Sıfır Vybe D7 ile ikinci el Vitesse D7 arasında kaldım. Sahibinden ilanlarında Vitesse D7 ler 1500TL civarında. Sıfır Vybe D7 ler ise 2000TL civarına geliyor. Sizce birkaç yıllık az kullanılmış temiz Vitesse D7 bir katlanıra en fazla ne kadar vermeliyim? Yorumlar için şimdiden teşekkürler

Geri