Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

Merhaba,
8 vitese uygun Kmc missing link arıyorum. erdoganlar da kalmamış. Bendeki şu:
20210721_161921.jpg
Link ya da muadil ürün öneriniz olur mu?

Scudo
Sram marka var, uyar mı acaba?
(link)

Selamlar,

Öncelikle umarım siz ve ailenizin keyfi ve sağlığı yerinde bir bayram geçiriyorsunuzdur.

Ben İstanbul'da günlük git gel yapabileceğim, (metro+marmaray) ulaşımına sokabileceğim. Bazen de sahil kenarında sürebileceğim bir katlanır bisiklet aramaktayım.

Direkt olarak Vitesse D8 ile başlamalı mıyım?

Teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: kimi2
Selamlar,

Öncelikle umarım siz ve ailenizin keyfi ve sağlığı yerinde bir bayram geçiriyorsunuzdur.

Ben İstanbul'da günlük git gel yapabileceğim, (metro+marmaray) ulaşımına sokabileceğim. Bazen de sahil kenarında sürebileceğim bir katlanır bisiklet aramaktayım.

Direkt olarak Vitesse D8 ile başlamalı mıyım?

Teşekkür ederim.
Başlayabilirsiniz tabi. Biraz argo olacak ama maymun iştahlı biriyseniz ve maddi imkaninizda varsa dahonun biraz daha üst seviye Mu serisi bisikletlerine bakabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Daunterm
Başlayabilirsiniz tabi. Biraz argo olacak ama maymun iştahlı biriyseniz ve maddi imkaninizda varsa dahonun biraz daha üst seviye Mu serisi bisikletlerine bakabilirsiniz.
Vallahi bir kaç araştırma yaptım ama en son çıkabileceğim miktarlar bu seviyeler. Bu yüzden taşınması kolay, hafif ve beni uzun sürelerde üzmeyecek arayışım bulunuyor. En çok beğenilen ve tavsiye edilen bisiklet vitesse d8 olarak görüyorum. Başlangıç için daha ucuz önerinix var ise seve seve dinlemek isterim.

Katlama mekanizmasını önceden bir denemenizde fayda var. Katlaninca ne kadar mobil, hareket ettirmesi kolay mı bakın.
Ben bir yıldır kullanıyorum, araba bagajından çıkarıp geri koyuyorum ya da asansörle evden çıkarıyorum. Toplu taşımada kullanmadım.
Bildiğim kadarı ile, tam katlaninca gidon tekerlerin arasında kalıyor. Bu şekilde devrilmeden çekerek taşıyabilirsiniz. Bisikleti katlı tutan mıknatıslar da yeterince kuvvetli. Maşadan çekince açılıyor ama bu normal sayılır...

• Beğen
Tepkiler: Daunterm
Katlama mekanizmasını önceden bir denemenizde fayda var. Katlaninca ne kadar mobil, hareket ettirmesi kolay mı bakın.
Ben bir yıldır kullanıyorum, araba bagajından çıkarıp geri koyuyorum ya da asansörle evden çıkarıyorum. Toplu taşımada kullanmadım.
Bildiğim kadarı ile, tam katlaninca gidon tekerlerin arasında kalıyor. Bu şekilde devrilmeden çekerek taşıyabilirsiniz. Bisikleti katlı tutan mıknatıslar da yeterince kuvvetli. Maşadan çekince açılıyor ama bu normal sayılır...

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. 🙏

Merhabalar Arkadaslar,
D8 in ustundeki seleyi daha rahat bir sele ile degistirmeyi dusunuyorum. Su an sitelere baktigimda Turkiye icinde cok alternatif yok gibi. Bir cok modelde stok yok diyor. En son "Selle Royal forum Sele" diye royalin bir modelini buldum. Fiyati biraz tuzlu o yuzden siparis vermeden once belki kullanmis birileri vardir ve yorum yapabilir diye buraya da yazayim istedim. Bu royal icinde bir cok farkli model var ama cok da farklarini bilmiyorum acikcasi. bu forum modeli daha genis ve ortasinda bosluk oldugundan havalandirma amacli da hosuma gitti. Bilen, yorum yapabilecek varsa sevinirim.

20210721_104714.jpg
İzmir de İzban, Metro, tranvayda rahatlıkla kullanıyorum. Hatta bu araçlara binerken katlamaya bile gerek olmuyor. Genelde eve 3. kata çıkartırken katlıyorum. Bir gün İzban çok kalabalıktı ve orta vagondan binmiştim bu yüzden katlamıştım. Fotoda görüldüğü gibi nerdeyse tüm ekipmanlar varken bile taşıması kolay. Bir tek landing gear yok, onu da ileride almayı düşünüyorum. Langing geara katlayıp marketlere girdiğimde ihtiyaç duyuyorum.

Güle güle kullanın, kazasız belasız inşallah...

Hayırlı olsun 🧿👏

Hayırlı olsun.

Pazar günü Şirinevler yan yoldaki siz miydiniz :)

Dahon club herkese selamlar 2. Bisikletim artık 1 vitesse d8 çok heyecanlıyım çocuklar gibi. Şehir içi ulaşım için en ideali sanırım. Sorum şu km sayacımı yoksa GPS li 1 yol bilgisayar. Teşekkür ederim cevaplarınıza şimdiden171A74CF-636C-46FC-AF1B-7AAEFD44D976.jpeg

Boy limiti ne bularda. 190 a uyar mı

Arkadaşlar dahon mariner d8 in 52t aynakolunu küçültmek istiyorum. Prowheel aynakol 42t modeline niyetlendim, fiyatı 100 TL civarı. Özellikleri şöyle:
Diş sayısı : 42 T
Orta göbek uyumu : Kare mil
Malzeme : Alüminyum/Çelik
Kol uzunluğu : 170 mm
Ağırlık : 729gr
İçerik : Sol + Sağ ayna kol tk

Bu aynakolu sipariş etsem, mariner d8 e uyar mı sıkıntısız?

Geri