Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon Bisiklet GPS Cihazı - 900 BTWIN

aldığınız ürüne daha sonra zam geldiğinde, gidip farkını vermeyi teklif ediyorsanız bence problem yok..

Scudo
@YagizY bence ürünü alıp müşteri ilişkilerine gidin. Ürünü aldıktan sonra indirime girdiğini, firmanın bunun için bir telafide bulunup bulunamayacağını sorun.
Bulunumayacaklarını söylerlerse ürünü iade edip aynı malı tekrar satın almak isteğinizi bildirin. Yani malı geri vermeden girdi çıktı yapsınlar.
İade alacakları açılmış mal için hazır müşteri bulduk mantığıyla bakacakları için kabul edeceklerdir.
Ben konuştum da yapmadılar. Zaten kullandığım ürünü bu sebepten iade etmek içimden gelmemişti ama decatlonun satış fiyatlandırma politikasını son zamanlarda beğenmiyorum. Bu ürüne 2 hafta içerisinde 2 kere zam yapmışlardı.

550 değilde 1550 olsada adama akıllı eğim gösteren, senkronu düzgün yapan bi cihaz yapsalar keşke.

Arkadaşlar merhaba : Bir heves ben de aldım bu cihazdan, ancak cihazı açıp connect bağlantısını geçince -launch- ibaresi bir kaç dakika dönüp duruyor ve cihaz kapanıyor. Acaba bir uygulama yüklemek mi gerekiyor, nedir anlayamadım. Yardım lazım...
Hallettim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
24 km
12 km si tırmanış ort % 4,5 eğim
700 m kazanım

Merhaba arkadaşlar, konu içeriğinin hepsini okudum ama cevabı bulamadım bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Nabız sensörü ile beraber kullanıldığında hem anlık hızı hem de nabız hızımızı aynı ekranda görebiliyor muyuz bu cihaz ile beraber?

Bir de Edr Af 105 bisiklete bu şekilde bağlanabiliyor mu, bilginiz var mı :) teşekkür ederim.
Örnekte; olduğu gibi?

önden.png

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Merhaba arkadaşlar, konu içeriğinin hepsini okudum ama cevabı bulamadım bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Nabız sensörü ile beraber kullanıldığında hem anlık hızı hem de nabız hızımızı aynı ekranda görebiliyor muyuz bu cihaz ile beraber?

Bir de Edr Af 105 bisiklete bu şekilde bağlanabiliyor mu, bilginiz var mı :) teşekkür ederim.
Örnekte; olduğu gibi?

246151 dosyayı görüntüle

Aynı ekranda görünmüyor .Anlık hız ana ekranda iken 3. nabız hızınızı görebilirsiniz. Bu hafta denedim .

• Beğen
Tepkiler: aysesaglam
Anlık hız ana ekranda iken 3. nabız hızınızı görebilirsiniz. Bu hafta denedim .

Tam olarak anlayamadım kusuruma bakmayın lütfen, cihaz üzerinde anlık hız ve nabız aynı ekranda görünmüyor lakin; cihaz üzerinde başka bir sekmede/sayfada nabızı görüntüleyebiliyor muyuz? doğru mu anladım.

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Tam olarak anlayamadım kusuruma bakmayın lütfen, cihaz üzerinde anlık hız ve nabız aynı ekranda görünmüyor lakin; cihaz üzerinde başka bir sekmede/sayfada nabızı görüntüleyebiliyor muyuz? doğru mu anladım.

Evet sol taraftaki sekmeden3. ekranda nabız görüntülenebiliyor anlık olarak.

• Beğen
Tepkiler: aysesaglam
@aysesaglam Ekranlar ayarlanabiliyor, kendi cihazımda az önce denedim speed ve heart rate olarak ilk ekrana atıyor ikisini de. Bahsettiğiniz bağlantı aparatı ise kutudan çıkmamıştı, ayrı satılıyor muhtemelen. Mağazayı arayıp sormanızda fayda var.

İstediğiniz veriyi ana ekrana atabiliyorsunuz. Beş taneye kadar veriyi bir ekranda okuma şansınız var. Ayrıca 2., 3. , 4. ekran yapıp tüm verileri de görebilirsiniz...

Aldığım cihaz, bir ay civarında ekran arızası verdi. Açılmasına rağmen ekranda hiç bir şey gözükmüyordu. Müşteri hizmetleriyle görüşüp cihazı gönderdim, Bir iki gün içinde ücretsiz değişim yaptılar. Buradan teşekkürlerimi bildirmek isterim.

Ürünü ben de almak istiyorum. Pahalı modelleri almak istemiyorum ve benim için çok ihtiyaç da değiller. Asıl önemsediğim gpsle kolayca bilgileri alması, farklı sensörleri bisiklete bağlamak zorunda kalmamak. Sadece anlık hızımı doğru versin istiyorum, nabzım da ekranda gözükürse şahane yani göğüs bandım var ve anlık görmem güzel olur.

Kullanan arkadaşlar anlık hız için ne der? Doğru yakalıyor mu? Toplam mesafelerde 300-500 metre farklar ya da rotada hafif sapmalar benim için hiç önemli değil.

@tunahankayak maximum speed 122 km mi? Arabayla mı baktınız?
Onu telefondan strava açıp gps ile karşılaştırmıştım o sapma biraz fazla idi. Ondan dolayı iade etmiştim sonra uygun cihaz bulamayıp tekrar aldım. Gps modunda anlık hız fena değil fazla problem çıkarmıyor. Ben 3 sensör bağlıyorum bu ara sensörlerin hepsinin bir anda bağlanması için hepsi açık modda biraz bekletmek gerekiyor hepsi bazen çalışmaya biliyor. Gps modunda sensörler sürerken kendi otomatik bağlantı sağlıyor genelde. Bu fiyatlara alınabilecek güzel bir ürün. 1 hafta önce 550 tlydi şimdi 680 olmuş keşke daha önce alsaydınız.

@tunahankayak çok teşekkürler. Nabız bandını alsın ve genel hız, toplam mesafe verilerimi kaydetsin yeter benim için. 130 lira fazla ödemek hoş olmuyo tabi ama bi tane 2. El ilan gördüm onu da alabilirim.

Değerli dostlar düşündüm gerçekten çok düşündüm ama GPS modülü olan bir cep telefonu kullanırken kendimi böyle bir alet almaya ikna edemedim bir türlü. Yani sene 2020 teknoloji gerçekten ilerledi akıllı saatler vs. kol geziyor bilemedim belki benim bisikletle ilişkim haricen bir GPS cihazına ihtiyaç duymayacak düzeydedir.

Değerli dostlar düşündüm gerçekten çok düşündüm ama GPS modülü olan bir cep telefonu kullanırken kendimi böyle bir alet almaya ikna edemedim bir türlü. Yani sene 2020 teknoloji gerçekten ilerledi akıllı saatler vs. kol geziyor bilemedim belki benim bisikletle ilişkim haricen bir GPS cihazına ihtiyaç duymayacak düzeydedir.
Telefonu uzun süre bu amaç için kullandım. Günnde 2-3 saatten fazla sürüş yapmıyorsanız böyle bir alete ihtiyacınız yok. Ama daha fazla yapıyorsanız böyle bir alet deneyiminize çok şey katıyor.

Hocam kısa sürüşlerde dediğiniz doğrudur ama uzun sürüş yapacaksanız şarjınız muhtemelen epey azalacaktır. Bu sizin için bir sıkıntı değilse gidona telefon sabitleyici bir aparat yeterli oluyor. Bu arada strava kullanıyorsanız, strava sensör bağlantılarını kaldırdı, yani telefonu kullandığınızda sensör bağlayamıyorsunuz.

Strava yerine wahoo'nun programı kullanılailir, sensör bağlanıyor ve epey kullanışlı. Sürüş sonunda stravaya bilgileri gönderebiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Hasıl-ı kelam benim gps saatini kullanma amacım, hem sensörleri bağlayabilmek hem de telefon şarjı ile uğraşmamak.

İyi seneler herkese.

Geri