Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon - b'Twin tercihleri

dropbar çok gerekli midir? yanlış hatırlamıyorsam türkiye turunda bile çoğu zaman yarışçıların dropa düşmediklerini onun yerine fren kollarından tutarak sürdüklerini gördük. sprint haricinde belki bir de hızlı gidilebilecek iniş vb. yerlerde kullanılıyor gibi. bilmiyorum belki yanlış değerlendiriyorum ama hal böyleyken dropbar çok da önemli gibi gelmiyor bana.
ne var ki dropbarı olmayan bir yol bisikleti yol bisikleti gibi de görünmüyor. yola çok yakışıyor.

Scudo
@Salih Abi
Yokuş aşağı flatbarda fazla rüzgar yenildiğini farkettim onun dışında pek gerekli gelmedi bana.Bildiğim kadarıyla amacıda zaten rüzgarı en aza indirmek sanırım

• Beğen
Tepkiler: ersoy balcı
Yeni aldım .340 bisiklet hiç fena değil başlangıç seviyesi olarak aldım.vites geçişleri bazen sürtme yapıyo gibi bir tık vites artırınca ses kesiliyor.selesi ve Elçiklerde biraz insanı yoruyo ama bisiklet 10 üzerinden 7 yi hakediyor.

Ogenc

@Kaang96
hocam son durum nedir bisikletiniz ile iilgili.
keyif alıyormusunuz. bir sıkıntı ile karşılaştınız mı?
önermeye devam ediyormusunuz.

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz
Benim de bir sorum olacak; bu bisiklete daha geniş jant takmam için ne yapmam lazım? Jantları genişletirsem herhangi bir problemle karşılaşır mıyım ?

Merhaba arkadaşlar. Triban 500 yol bisikletine neler yapabiliriz? Düşük bütçeler ile değişiklik istiyoruz biraz :)

@altykrl Öncelikle ne gibi değişiklikler istiyorsunuz onu belirtin.Performansa yönelik mi, yoksa görsellik mi?

Bence performansa yönelik düşünün çünkü ben de alıcam büyük ihtimal neler yapılabilir merak ediyorum ilk iş jantlardan başlayacağım. :D

Bence turuncu jel gidon bandı güzel olur ben öyle yapmayı planlıyorum ayrıca bisikletin sadeliğini korumak gerek çünkü triban 500sadeliğiyle güzel bir bisiklet

@altykrl @Guney1907 Bisiklet hakkında görüşlerinizi alabilir miyim olumlu olumsuz olarak başka bisikletlerle karşılaştırma şansınız oldu mu almaya değer mi?

Bence alınabilecek bir bisiklet salcano almaktansa bu fiyata güzel performans ayrıyaten güzel servis garantisi var decatlon güvencesi güzel ayrıca mat siyah boyada ayrı güzel olmuş

• Beğen
Tepkiler: epsilon91
Öncelikle herkese iyi ramazanlar , iyi günler. Ben triban 520 almayı planlıyorum ancak Kayseri'de Decathlon mağazası yok. İnternet hariç bu bisikleti başka yerde satılır mı? İnternetten alacağım ama küçük veya büyük gelirse diye korkuyorum açıkcası.

Ikinci el haric bakabileceginiz baska bir yer yok, bTwin markasinin tek saticisi Decathlon.

@berkuai decathlonun kendi sitesinde boyunuza gore bir hesaplama cetveli var.Buna bakmanizi tavsiye ederim.Boy cetveline bakarak alirsan sorun cikmaz

@altykrl Arkadaşın da dediği gibi zevkinize göre değişik renklerde gidon bandı takabilirsiniz, yine tercihinize göre seleyi renklendirebilirsiniz.SPD kullanmıyorsanız yurtdışı sitelerde çok güzel rengarenk platform pedallardan tercih edebilirsiniz.Jant tellerinin bir kaçını söküp renklileri ile değiştirebilirsiniz, qr mandalları, sele kelepçesini, alyan vidaları, fren kabloları, gidon tıpaları, furç takımını ... işin özü hayal gücünüzle doğru orantılı değişiklik yapmak :)

@berkuai
Ben de 520 aldım geçen günlerde. Gidip denedim, ama emin olmak için hem sitede bana önerileni hem de bir boy büyüğünü. Önerilen boy tam geldi. Sizin değerler sınırda kalmıyorsa o tablodaki boy uygun olacaktır.

Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Merhaba bende Triban 520 aldım sitedeki önerilen boy bana da tam geldi boyum 174 bacak boyum 80 M beden aldım

Geri