Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Düz yolda yaptığınız maksimum hız?

Kovaladığı yol bisikletlisi ben değilim. Orası kesin. Çünkü hiç yol bisikleti ile düz yolda 60-65 km/h basamadım.
Göbeğin çapını bir katlanır bisiklet tekerine indirirseniz belki başarabilirsiniz :)

Scudo
Ben fatbike ile 61 i görmüş adamım 🤣

Bisiklet: şehir bisikleti
İstanbul ido yenikapı’da yaklaşık 1km uzunluğunda bir otopark var. Otoparkın girişindeyken yanımdan bir yol bisikleti geçti inat ettim 21. Viteste yaklaşık 60-65km arası gördüm

beyefendi doğruyu söylüyor. arkadaşım yenikapı sahilinde martı olarak çalışıyor ona sordum onayladı.

düz yolda mı?
Evet izmir Çankaya gazi bulvarında kurye söyledi hayatımda bir kere gördüm o hızı zaten stravaya geçince en fazla gördüğüm 45 di rüzgar yokken tabi...
Bisiklet yolunda görmek imkansız zeminden ötürü

Geçen gün ben de D-100 karayolu Tuzla yönü Kaynarca mevkiinde ilerliyorum volkmenimde çalan ays of dı taygır'ın da etkisi olabilir biraz kaptırmışım kendimi. Sonra az ileride Malatya pazarından kuruyemiş almak için yavaşladım durdum derken stravadan otomatik duraklama sesi geldi. Üstüne üstlük bir de baktım maksimum hız 80 km/h "Ulan az daha ceza yiyecektik dedim"
Meğer kaydı açık unutmuşum. Neyse aracın kontağını kapattım, kapıları kilitleyip mağazaya girdim.

Bu düz yolda 70 80km sürat yapan arkadaşlar aman dikkat edinde radara felan girmeyin:acpsnr: mazallah şehir içinde bazı yerlerde sınır 50kmh :cool:

Bir gun yine sehir bisikletimle duz yolda basmış gidiyorum

a4.jpg

Yanımdan son surat bir yol bisikleti gecti. Hırs yaptim tabi! Hemen topukladim :)
Gecerken hız gostergesine baktım 250 km/saat civari 😮

a6.jpg

''Helal olsun birader 250 basmıssın :harika:'' dedim ve topuklayip 300 km/saat hız ile uzaklastim yanından...

a5.jpg

Ben düz yolda yol bisikletimle 26-27 km/sa ortalama ile giderken beni 65-70 km/sa hızla geçen şehir bisikletlileri ve dağ bisikletlileri görünce istemsizce gülümsüyorum. Kondisyonumun, wattlarımın bir kısmını kullanıp 100 km/sa hızla yanından geçmiyeyim de bırakayım mutlu olsun diyorum.Düşünüyorum da ben galiba iyi bir insanım.

Ben düz yolda yol bisikletimle 26-27 km/sa ortalama ile giderken beni 65-70 km/sa hızla geçen şehir bisikletlileri ve dağ bisikletlileri görünce istemsizce gülümsüyorum. Kondisyonumun, wattlarımın bir kısmını kullanıp 100 km/sa hızla yanından geçmiyeyim de bırakayım mutlu olsun diyorum.Düşünüyorum da ben galiba iyi bir insanım.
Neden sızlanıp duruyorsun. Her halükarda @Cemal Ç. dağ bisikletiyle fidayda oynayarak geçer seni. Hatta ben bile geçerim. Geçebilirmiyim acaba? Ne fark eder ha Cemal geçmiş ha ben.:)

Onlara iyilik yapmıyorsun bu şekilde. Kendilerini geliştirmek, sınırlarını aşmak bir sebep vermiyorsun. Bu yüzden yeni bisikletçi yetişmiyor ülkemizde.

İstanbul Bostancı-Kaynarca hattı oldukça düz bir 40km rota. Burada yol bisikletleri için 35km/saat ortalamalar çok normal aslında ki TT bisikletli ekipler rotayı 45km/saat ortalama ile tamamlıyorlar.

Ben genelde bu rotayı sabahları dinlenme rotası olarak kullansamda, arada ritme kapılıp hızlanabiliyorum :) Yol bisikleti ile 55km/saat gibi bir hız görmüşüm bir segmentte 3 gün önce…

Dosyalar

• 17DED06E-6892-4DAA-A8BD-DA3E5DD2B7B4.png
    17DED06E-6892-4DAA-A8BD-DA3E5DD2B7B4.png
    102,3 KB · Okunma: 38
Crt world ile düz yolda 55'in üzerine hiç çıkamadım. O da zaten bir kaç saniyeliğine.

Geri