Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim

Arama yaptığımda sonuçları yeni tarihten eskiye göre nasıl sirayalayabilirim?🤷

unknown.png

unknown.png

Burada "sadece başlıklarda ara" seçiliyse başlıkta geçmesine bakıyor ve başlığın oluşturulma tarihine göre diziyor, bu işaretli değilse tüm mesajlara bakıyor ve mesajın zamanına göre diziyor.

Ana konuları ararken tarihten daha kullanışlı olan "fazla cevaplı" konuları bulmak için de şöyle:
unknown.png

unknown.png

Scudo
Ulaşılamayan içerikler silinmiş olabilir. Server hacim daralınca otomatik bir yer açma işlemi yapıyor ve öncelikle görseller gidiyor.
Profil konusu ise forumdaşların kendi tercihleri/kısıtları nedeniyle olabilir...
Eski değil, bugün paylaşıldıysa bile oluyor. Tekrar denk geldiğimde burada paylaşırım, başkalarında aynı sorun oluyor mu diye bakarız.

Bugün eklenmiş bu içerikte bahsettiğim sorun oluşuyor: Kapılar
unknown.png

unknown.png

Bende iletinin devamında, alt bölümde resimler açılıyor..

Altta ekli fotolar otomatik olarak açılıyor, link açılmıyor, zaten gerekli de değil...

Altta ekli fotolar otomatik olarak açılıyor, link açılmıyor, zaten gerekli de değil...

Zaten bahsettiğim sorun fotoların her zaman altta otomatik olarak açılmaması, sadece çalışmayan link olarak görünmesi işte ama neyse, çözümü yok belli ki.

Zaten bahsettiğim sorun fotoların her zaman altta otomatik olarak açılmaması, sadece çalışmayan link olarak görünmesi işte ama neyse, çözümü yok belli ki.
Görüntülenemeyen fotoğraflarınızın kaynağı discord görünüyor. Sisteminiz oradan fotoğraf yüklemek istiyor da bir yerlerde işler ters gidiyor gibi.
Kendi bilgisayarınızın yerel depolama alanından fotoğraf yükleyince bunun olmaması gerekir.

Görüntülenemeyen fotoğraflarınızın kaynağı discord görünüyor. Sisteminiz oradan fotoğraf yüklemek istiyor da bir yerlerde işler ters gidiyor gibi.
Kendi bilgisayarınızın yerel depolama alanından fotoğraf yükleyince bunun olmaması gerekir.

Ben fotoğrafları Discord'a atıp paylaşımlara link olarak ekliyorum (mesela buradakiler), doğrudan resim görünüyor, 231321321 dosyayı görüntüle diye link vermiyor. Doğrudan yapıştırınca mı öyle oluyor acaba?
Deneyelim:

Bunu Discord'dan linkini alıp ekledim:
unknown.png

Bunu Discord'dan görseli kopyalayarak yapıştırdım:
1655383830472.png

Benim sorunum kendi paylaşımlarımın görünmemesi değil, başkalarının paylaştıklarının bazılarını görememek tabii. Onları başkalarının görüp göremediğini, bana özgü sorun olup olmadığını bilmiyorum ama paylaşım beğeni alıyorsa herhalde beğenenler görüyordur.

Son düzenleme:
@Spartiat "görseli kopyalayarak yapıştırdım" dedikten sonraki görüntüyü görebiliyorum, başka da görüntü yok
1655397576309.png

Ek: Discord denen şeyin ne olduğuna baktım şimdi. Bir nevi sosyal medya mecrasıymış. Doğrudan o uygulamaya ait bir görüntüyü, forumun web sunucusu çekip buraya ekleyemez. Kayıtlı kullanıcılara özel bir site. Ancak fotoğrafı sağ tıklayıp kopyala-yapıştır yaparsanız buraya eklenir.

Son düzenleme:
Kullandığınız bisiketler seçimine Hybird bisiklet gelme seçeneği olsa çok iyi olur.

@Spartiat "görseli kopyalayarak yapıştırdım" dedikten sonraki görüntüyü görebiliyorum, başka da görüntü yok
289891 dosyayı görüntüle

Ek: Discord denen şeyin ne olduğuna baktım şimdi. Bir nevi sosyal medya mecrasıymış. Doğrudan o uygulamaya ait bir görüntüyü, forumun web sunucusu çekip buraya ekleyemez. Kayıtlı kullanıcılara özel bir site. Ancak fotoğrafı sağ tıklayıp kopyala-yapıştır yaparsanız buraya eklenir.

O da güzelmiş. Muhtemelen şimdiye kadar paylaştığım yüzden fazla resmi görmeyenler var demek ki :)
Bundaki resimler görünüyor mu? Forum hakkındaki şikayetleri çözelim!

• Beğen
Tepkiler: MakRo
O da güzelmiş. Muhtemelen şimdiye kadar paylaştığım yüzden fazla resmi görmeyenler var demek ki :)
Bundaki resimler görünüyor mu? Forum hakkındaki şikayetleri çözelim!
Ben senin ve diğer bir çok üyenin paylaştığı fotoğrafı görüyorum abi. Arada senedekine benzer sorun olan 1-2 mesaj gördüm onlarda da yükleme kaynaklı olup sonradan düzeltilmiş.
@Özcan abi discord başlada bilgisayar oyuncularının ortak konuşması için olan her programı sollayıp gelip şimdilerde oyun, dizi gibi çeşitli platformların toplandığı yazılı, görsel veya sesli iletişimini sağlam bir nevi bilgisayar. Hatta bisikletforum 'unda kanalı vardı ama 2-3 kişi dışında aktif olan olmuyordu. Aslında forumun discord kanalı sadece oyun değil bir çok konu için aktifleştirilse güzel olurdu.

Dosyalar

• 123.JPG
    123.JPG
    46,5 KB · Okunma: 13
  • Beğen
Tepkiler: Özcan ve Spartiat
Arkadaşlar konu açamıyorum nasıl konu açabilirim

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve Spartiat
Bugün eklenmiş bu içerikte bahsettiğim sorun oluşuyor
unknown.png

unknown.png

289863 ve 289864 ID'li fotoğraflar yüklenirken bir sorun olmuş olabilir.
Çünkü onların altında görünen 289865 ve 289866 ID'li fotoğrafların linki şu şekilde görünüyor;

https:// www. bisikletforum. com/dosyalar/d565c6c6-d983-407c-a7e0-07ed7cb2cdd8-jpeg.289865
https:// www. bisikletforum. com/dosyalar/d565c6c6-d983-407c-a7e0-07ed7cb2cdd8-jpeg.289866

289863 ve 289864 olanlar ise şu şekilde;

https:// www. bisikletforum. com/dosyalar/289863
https:// www. bisikletforum. com/dosyalar/289864

Arkadaşlar konu açamıyorum nasıl konu açabilirim

Forumda bir süre vakit geçirmelisiniz. Kafanızdaki soru işaretine göre sağ üstten arama yapın, elbette daha önce açılmış bir konu görürsünüz size uygun. O konuya yazın sorunuzu. Zaten anasayfada en tepeye çıkar cevap alırsınız, konu açmanız şart değil.

Murat diye bir yönetici vardı. Bana kafayı takmış vaziyetteydi.😥 Onun yüzünden bir müddet forumdan uzak durdum.🥺 Gittiğinden iyice emin olana dek çok girmedim foruma. Şimdi yavaş yavaş ısınıyorum. 🤗

@Türko Ömer Murat'tan bahsediyor olmalısınız. Sizde yanlış bulduğu şeyin, forum kurallarını ihlal etmeyen bir durum olduğunu, işi şahsi bir probleme çevirdiğini (diğer bir deyişle, size taktığını) düşündüyseniz, aranızdaki diyaloğu forum yönetimine açabilirdiniz. Buradan ayrılmış biri hakkında konuşmak bana ahlaki gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
@Türko Ömer Murat'tan bahsediyor olmalısınız. Sizde yanlış bulduğu şeyin, forum kurallarını ihlal etmeyen bir durum olduğunu, işi şahsi bir probleme çevirdiğini (diğer bir deyişle, size taktığını) düşündüyseniz, aranızdaki diyaloğu forum yönetimine açabilirdiniz. Buradan ayrılmış biri hakkında konuşmak bana ahlaki gelmiyor.
Evet ta kendisi. Adil olmayan bir yöneticiydi. Gerçek veya sanal ortam farketmez bu tür insanlara çok denk gelmem umarım. Ayrıca ortada ahlaki bir durum göremiyorum.

Evet ta kendisi. Adil olmayan bir yöneticiydi. Gerçek veya sanal ortam farketmez bu tür insanlara çok denk gelmem umarım. Ayrıca ortada ahlaki bir durum göremiyorum.
Yalnız değilmişim.

Geri