Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim

Scudo
@Admin Yanlış bir çıkarımda bulunmuşum, gönderiler silinmiyor. Ama bulunamıyor. Aşağıdaki gönderiyi ve sonrasında yazdığımı google'da ne keyword yazarsam yazayım bulamıyorum mesela. Google'da çıkmıyorsa, forumun Arama'sında da çıkmıyor.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. İsmim Yasin, 32 yaşındayım, normalde Sakarya’da ikamet ediyorum ama yaz ve sömestr tatillerini hanım köylü olduğum için Afyon’da geçiriyorum 🤣 en son 2015 yılında bisiklet sürmüştüm üniversite bitince de satıp eve dönmüştüm. Ondan sonra motosiklete merak salıp daha çok motosiklet kullandım. Ama artık spor amaçlı olarak bisiklet kullanmamın daha sağlıklı olacağını düşündüğüm için tekrar bisiklet arayışına girdim ve forumu keşfettim. Bütçem kısıtlı olduğu için ve burada olumlu bir yorum gördüğüm için de şimdilik A101’den 29 jant olan bisikleti sipariş ettim. Son günlerde bilgi sahibi olmak icin forumu sürekli okumaya çalışıyorum ve çok güzel bilgiler edindim. Biraz kondisyonumu artırdıktan sonra Afyon’da ya da Sakarya’da bisiklet etkinliklerine katılmak isterim.

2 şikayetim var, birbirlerine bağlı sayılabilirler.

1. Hesap ayarları altında kullandığımız bisiklet markası seçenekleri içinde Decathlon yok :(
2. Derdini s*keyim butonu yok :(

Saygılarımla.

1. Hesap ayarları altında kullandığımız bisiklet markası seçenekleri içinde Decathlon yok :(

Saygılarımla.
Decathlon diye bisiklet markası var mı ki? B'twin, Triban, Van Rysel, Rockrider falan girmeleri lazım.

Hem seçeneklerde Gitane de yok (N'olmuş bi' tek bende varsa?).

---

Listede yoksa yazılabilmeli, hatta birden çok bisiklet için marka ve tür seçilebilmeli. Hangisini seçsem öteki bozuluyor.

Saygılarımla.
Değerli dostum affına sığınarak o buton olsaydı bu iki maddenin ikisi için de o butona basardım.:krnz:

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Decathlon diye bisiklet markası var mı ki? B'twin, Triban, Van Rysel, Rockrider falan girmeleri lazım.

Hem seçeneklerde Gitane de yok (N'olmuş bi' tek bende varsa?).

---

Listede yoksa yazılabilmeli, hatta birden çok bisiklet için marka ve tür seçilebilmeli. Hangisini seçsem öteki bozuluyor.
Doğru, bindiği bisikletin markasını bilmeyen adama mübah tabi seçeneklerde bisikletinin markasının olmaması :( Ama 2. şikayetim daha da değer kazanmış oluyor bu durumda :)

Bisikletinizi nereden aldınız diye seçenek gelsin. Ben decathlondan almadım mesela.

Türkiye'de hiç satışı oldu mu bilemem? Ancak burada çok gördüm Decathlon marka bisiklet.

(link) ve benzerlerine eklesinler o zaman :)

Burada ben Decathlon'u bildim bileli türe göre markalayarak satıyor bisikletleri. MTB'ler Rockrider, üst seviye yollar Van Rysel, diğer yollar ve graveller Triban, hibrit/trekking/katlanır/çocuk modelleri B'twin, şehir modelleri eskiden B'twin, şimdi Elops v.b.

Türkiye'de hiç satışı oldu mu bilemem? Ancak burada çok gördüm Decathlon marka bisiklet.

Burada ben Decathlon'u bildim bileli türe göre markalayarak satıyor bisikletleri. MTB'ler Rockrider, üst seviye yollar Van Rysel, diğer yollar ve graveller Triban, hibrit/trekking/katlanır/çocuk modelleri B'twin, şehir modelleri eskiden B'twin, şimdi Elops v.b.

Decathlon deyim yerindeyse sattıkları markaların önüne geçmiş

S ve F harfleri ile başlangıç yapılmış,havada uçuşmuş veya hala uçuşan sinkaflı kelimeler kaldırılmasın diye sayın adminlerle arkadasmi olmamız lazım acaba?Bana özelden lütfedip bilgi verilmemisdi yazdığım yazı şundan ötürü kaldırıldı diye.

• Beğen
Tepkiler: mcanerg ve -Deniz-

eski modeller ama özellikle market bisikleti dediğimiz şekil bisikletlerle çok karşılaşıyorum.

ebc22210.jpg1526836921-20180520-184516.jpg

Aklımda @yavuzkosar 'da decathlon marka yol bisikleti olduğu kalmış. Decathlon Cobra-520. Şu fotoyu koymuştu:

img_20191011_215315-jpg.211023

Forum aramalarının Google'a taşınması daha mantıklı.
"aranan şey site:bisikletforum.com" şeklinde arayarak içerik bulabiliniyor ancak.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve MakRo
Yuksek kalite foto yukleyemiyoruz en azindan forumun kendisi otomatik fotoyu sıkıştırmasi lazim

• Beğen
Tepkiler: -Deniz- ve can^
Jordanred adlı üye her şeye başlık açıyor. Her dona başlık açılırsa, ohooo, forum bunu kaldıramaz.
Başlıkları birleştirelim sayın Cem Abi
Sende sponsorluk al, sende her dona başlık aç 😂😂 Herşeye başlık açmama yasağı senin, benim gibi foruma maddi yönden katkısı olmayanlara geçerli. 😄

Sende sponsorluk al, sende her dona başlık aç 😂😂 Herşeye başlık açmama yasağı senin, benim gibi foruma maddi yönden katkısı olmayanlara geçerli. 😄
Foruma içerik girerek maddi olarak katkıda bulunmuyor muyuz? Okunacak bir şey olmasa forumu kim ne yapsın? :)

• Beğen
Tepkiler: makaram
Geri