Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim

Yeni konu açamayan yeni üyelere tavsiyemdir.Forumdaki ara motorunu boşverin,daha önce yazılmış mı çizilmiş mi diye araştırmayın bile.Direkt @Spartiat hocaya soruverin. :harika: Spartiat Hocamda her türlü sorunuzun cevabı fazlasıyla var.Bir nevi forumun yapay zekası gibi düşünün.Yapay zeka gibi dediysek de bokunu çıkarıp da Spartiat hocamı darlamayın.Yatırım tavsiyesidir.:snzdglsn:
Barış abi sağolsun 77 sayfalık bir özel mesaj geçmişimiz var. 😁

Scudo
20 ye yakın mesajım vardı bir anda 4 e düştü

İpe sapa gelmez şekilde yazarsan silinmesi normal.
Abicim kızma bize lütfen. Kimseye tehdit ve moronluk yapmadıktan sonra banlaniyoruz. Silinmesin mesajımız ufkumuz kapanmasın. Senin gördüğün açı ile başkası bakamıyordur belki. :)

Abicim kızma bize lütfen. Kimseye tehdit ve moronluk yapmadıktan sonra banlaniyoruz. Silinmesin mesajımız ufkumuz kapanmasın. Senin gördüğün açı ile başkası bakamıyordur belki. :)
Mesajlarını görmedin heralde. Görsen böyle bişey yazmazdın.

Arama fonksiyonu olmasi gerektigi gibi calismiyor. Daha onceden kendi actigim, yazdigim konulari dahi bulamiyorum belki konular silinmistir.
Ayrica detayli aramada eskiden olan tarihe gore siralama secenegi de yok olmus.

Arama fonksiyonu olmasi gerektigi gibi calimadigi surece kullanicilarin ayni konularda tekrar tekrar yeni baslik acmalari kacinilmaz olacaktir.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.
'Aradığınız bulunamadı.' ya da
'Arama tamamlanamadı. Aramanız, arama teriminizin site yöneticisi tarafından kısıtlanmış olması olasılığının yanında çok uzun ya da çok kısa olduğu için yarıda kesilmiş olabilir.' diyor birçok aramada.

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri
Son zamanlarda site zor açılıyor açılsa bile kasıyor sebebi nedir? bugun böyle acıldi😯

Dosyalar

• Screenshot_20240517-231329_Chrome.jpg
    Screenshot_20240517-231329_Chrome.jpg
    40 KB · Okunma: 202
Bende bazen hiç açılmıyor, yuvarlak dönüp duruyor, attığım mesajlar gitmiyor, bazen 2 kere gidiyor.

Tarayıcı kaynaklı olabilir. En çok sorun bravede oluyor reklam koruması kapalı olmasına rağmen.

Chrome'da daha az oluyor.

Geçenlerde site domain'i yurtdışı servislere taşınmıştı. Bununla alakası olabilir. Ben de benzer sıkıntılar yaşıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Eray BAYĞAR
Evde telekomun interneti, telefonda Vodafone interneti kullanıyorum. İkisinde de hiç bir problemle karşılaşmıyorum, bağlantılarınızla veya kullandığınız uygulamalarla alakalı bir problem olabilir mi?

%99 sunucularla ve TT kullanıcıları ile alakalı.
Sunucular taşınmadan önce sorun yokken taşındıktan sonra sorun yaşamaya başladım ve bu durumu görünce siteye giresim gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: ali önder
Sayın @Admin ,

Günün Videosu konusu tam olarak başlığıyla aratıldığında bulunamıyor:
1722459595513.png

Kapılar konusu da öyle,
Günün Fotoğrafı konusu da öyle
Hatta bu "Forum hakkındaki şikayetleri çözelim" konusu da öyle.

Benzer bir çok konuya ulaşılamıyor, konuya Google üzerinden ulaşılsa bile içindeki kendi mesajlarımızı bulma özelliği çalışmıyor.

Belki Türkçe karakter içerenler bulunamıyordur dedim ama mesela "Günün Fotoğrafı" diye aratınca içinde bu iki kelime geçen başka bir konu bulunuyor.

Bu konuları ulaşılabilir hale getirmeniz mümkün mü?

Son düzenleme:
Sayın @Admin ,

319886 dosyayı görüntüle

Kapılar konusu da öyle,

Benzer bir çok konuya ulaşılamıyor, konuya Google üzerinden ulaşılsa bile içindeki kendi mesajlarımızı bulma özelliği çalışmıyor.

Belki Türkçe karakter içerenler bulunamıyordur dedim ama mesela "Günün Fotoğrafı" diye aratınca içinde bu iki kelime geçen başka bir konu bulunuyor.

Ben ki forumun eski kaşarlarından namı değer kedi Hamlet,
@Admin in kim veyahut ne olduğunu biliyorum. Her konuda ismi geçen ama kendisi olmayan, sevimli hayalet Casper gibi ortalarda gezen ama hiçbir zaman beklendiğinde ortaya çıkmayan, bizim hep beklediğimiz meşhur "Godot" olduğunu biliyorum.
Godot'yu bekleyin anam, gelir gelir belki bekle gelir.

Arama fonksiyonu olmasi gerektigi gibi calismiyor. Daha onceden kendi actigim, yazdigim konulari dahi bulamiyorum belki konular silinmistir.
Ayrica detayli aramada eskiden olan tarihe gore siralama secenegi de yok olmus.

Arama fonksiyonu olmasi gerektigi gibi calimadigi surece kullanicilarin ayni konularda tekrar tekrar yeni baslik acmalari kacinilmaz olacaktir.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.
'Aradığınız bulunamadı.' ya da
'Arama tamamlanamadı. Aramanız, arama teriminizin site yöneticisi tarafından kısıtlanmış olması olasılığının yanında çok uzun ya da çok kısa olduğu için yarıda kesilmiş olabilir.' diyor birçok aramada.

Bu sorun çözülmüştür. Ayrıca, başlık ve mesajlarınıza adınızın yazdığı üst menüdeki bağlantıdan çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda site zor açılıyor açılsa bile kasıyor sebebi nedir? bugun böyle acıldi😯

Bende bazen hiç açılmıyor, yuvarlak dönüp duruyor, attığım mesajlar gitmiyor, bazen 2 kere gidiyor.

Tarayıcı kaynaklı olabilir. En çok sorun bravede oluyor reklam koruması kapalı olmasına rağmen.

Chrome'da daha az oluyor.

Geçenlerde site domain'i yurtdışı servislere taşınmıştı. Bununla alakası olabilir. Ben de benzer sıkıntılar yaşıyorum.

%99 sunucularla ve TT kullanıcıları ile alakalı.
Sunucular taşınmadan önce sorun yokken taşındıktan sonra sorun yaşamaya başladım ve bu durumu görünce siteye giresim gelmiyor.

Bu sorun çözüleli epey oldu ve şu anda girişlerde sorun olmaması gerekiyor. Bu arada tüm veriler yurtdışına taşındı evet.

Sayın @Admin ,

319886 dosyayı görüntüle

Kapılar konusu da öyle,

Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde arama fonksiyonunu daha da geliştirmeyi düşünüyoruz. Bu arada ilgili sorun çözülmüştür.

Bu sorun çözülmüştür. Ayrıca, başlık ve mesajlarınıza adınızın yazdığı üst menüdeki bağlantıdan çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bu sorun çözüleli epey oldu ve şu anda girişlerde sorun olmaması gerekiyor. Bu arada tüm veriler yurtdışına taşındı evet.

Önümüzdeki 2-3 ay içerisinde arama fonksiyonunu daha da geliştirmeyi düşünüyoruz. Bu arada ilgili sorun çözülmüştür.

Benim yazdıklarım çözülmüş değil. Hala arama çalışmıyor, konudaki ara/benimkiler çalışmıyor. Gelişmiş aramada ise tarihe göre sıralama seçeneği yok. Yeniye göre ve eskiye göre diye 2 tarih seçeneği var, yılların internet kullanıcısıyım böyle bir kullanıcı deneyimi görmedim.

Toptan, ezbere cevap yazıyorsunuz ama bizim de elimiz tutuyor, kendimiz deneyip yazdıklarınızın aksine düzelmediğini görebiliyoruz.

Yazılanları okumuyor musunuz yoksa çocuk mu eğliyorsunuz anlayamadım.

@Admin Uzun süredir yoktum, bizimkiler yine dayanamamış ellaham :ssrtcbya:

533a975d6c05091cb486ddae.jpg
Hala arama çalışmıyor, konudaki ara/benimkiler çalışmıyor.
İlginç bir şekilde bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor. Böyle olması da benim için çalışmıyor demektir.

Son düzenleme:
Geri