Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim

Eskiden yükleyebildiğim videolar artık yüklenmiyor.
Sorunun dosya uzantısında olduğu yazıyor ancak birden çok dosya uzantısına çevirip tekrar tekrar denedim. Yine olmuyor.
En son yüklemeye çalıştığım dosyanın uzantısı .mp4. Boyutu da 1.54 mb gibi oldukça ufak bir boyut.

285459 dosyayı görüntüle
Aynen dediğiniz gibi videoları bende artık yükleyemiyorum,bir çok kez format ve boyut değişikliği yapmama rağmen 3 aydır video yükleyemiyorum.

Scudo
Eskiden youtube linki attığımda direkt postta thumbnail'i çıkıyordu. Şimdi sadece tıklanabilir link olarak gözüküyor. Ben mi bişeyi yanlış yapıyorum?

@Spartiat Bazen thumbnail olarak göstermiyor. 5-6 aydır var bu durum. Bu mesajımda olmadı mesela.

@Spartiat Bazen thumbnail olarak göstermiyor. 5-6 aydır var bu durum. Bu mesajımda olmadı mesela.

şansa bağlı herhalde :)

Otomatik olarak
[MEDIA=youtube]xBxVzA998CM[/MEDIA] içine alınca gösteriyor, bazen zaman aşımı gibi bir sorun yaşayınca link olarak bırakıyor olabilir. Öyle yaptığında media kodları arasına alınabilir.

• Muhteşem
Tepkiler: Can Çelik
Tapatalk üzerinden foruma ulaşabiliyor musunuz?

kvkk ve gdpr uyumsuzlugu bambaska mesele forum icin. defalarca buraya yazdim, link verdim, aciklamaya calistim ama yonetim gayet net kurallari anlamamazliktan geliyuor.
Kisisel bilgilerinizi foruma yazdiniz diyelim, forumdan ayrilmak istiyorsunuz kanunlara gore olmasi gereken verilerimi sil ozelligi yok. Kisisel verileriniz olan postlarinizi teker teker bulup, yonetime bildirip sildirmeniz gerekiyor.

Forum hakkındaki şikayetleri çözelim!

Teker teker bulup bildirmeye ne gerek varki. Forumun kendi özelliğinde sadece yetkililerin kullanabildiği '' X '' kullanıcısının bütün konu/mesajlarını sil diye bir özellik var zaten.

Teker teker bulup bildirmeye ne gerek varki. Forumun kendi özelliğinde sadece yetkililerin kullanabildiği '' X '' kullanıcısının bütün konu/mesajlarını sil diye bir özellik var zaten.

Boyle bir ozelligin olmasi, yonetimin bunu kullandigi anlamina gelmiyor

Eğer yazdığı mesajlarda isim, soyisim, telefon, fotoğraf vb. gibi içerikler kaldıysa, üyeliğini sildiren kullanıcı bizimle iletişime geçip onları da rapor ederek onları da sildiriyorlar ve bu işlemleri en kısa sürede uyguluyoruz. Yıllardır bu şekilde hareket ediyoruz.

Forum yönetimi, başlıklar altındaki "En Beğenilen mesajlar" uygulamasını kaldırmış. Bu uygulamanın kaldırılması yönünde bir kaç defa fikir belirtmiş biri olarak, dikkate alıp olumlu değerlendiren yönetici arkadaşlara teşekkür ederim.

Şikayet değil de bir önerim var! Bisiklet türüne lütfen Fitness veya Hybird bisiklet ekleyebilirmisiniz?

• Beğen
Tepkiler: ibrahim00
Bence bisiklet türünde birden çok tür seçilebilmeli, bu altyapı içinde çoklu seçim mümkün değilse olası kombinasyonlar bir seçenekte birlikte, mesela
Yol + Trekking
Yol + Dağ
Trekking + Dağ
şeklinde seçilebilmeli.

Hatırladığım kadarı ile forumun güncelleme öncesi market kısmında ilan başlıklarının başına "satıldı, satılık, aranıyor, iptal edildi" gibi ekler uygulanıyordu. İptal ve satılma durumuna alınca konuya mesaj yazma kapatılmış oluyordu. Yeni sistemde galiba bu veya buna benzer şekilde ilan olan konuya mesajı kapatma veya silme ihtimalimiz yok galiba. kaldırmak istediğim 1-2 ilanım var bununla ilgili olarak nasıl bir yol izlemeliyim veya bununla ilgili olarak bir çalışma olacak mı? Keza aynı şekilde satılmış ilanlarda da yorum kısmı açı duruyor.

İkinci el/market bölümünde genel bir temizlik yapıp, satılmış ve iptal edilmiş ilanları temizledim. Bunlara ulaşım da artık olası değil, yani yorum da yapılamaz.
Kaldırmak istenilen ilanları kendiniz ''iptal edildi/satıldı'' ibaresi ile güncelleye bilirsiniz.
Sorun yaşayan forumdaşlar özel ileti ile durumu bildirirlerse çözüm üretiriz...

İkinci elde fiyatını değiştirmek istediğimde aynı mesaja eklemek yerine ayrı bir yer olsa arttıra yada azaltabilsek iyi olur.

Resim paylaşıldığında "2131231546464 dosyasını görüntüle" diye görünen linklerde ya da bazı kullanıcıların profiline ulaşmak istediğimde bu mesaj çıkıyor. 3 farklı bilgisayardaki çeşit çeşit tarayıcıda durum aynı. Bu sorunun çözümünü ya da genel bir sorun olup olmadığını bilen var mı?

Ulaşılamayan içerikler silinmiş olabilir. Server hacim daralınca otomatik bir yer açma işlemi yapıyor ve öncelikle görseller gidiyor.
Profil konusu ise forumdaşların kendi tercihleri/kısıtları nedeniyle olabilir...

Yeni kullanıcılar ne zaman başlık açabilecek ve neden bunun bir süresi var? Arama butonu kullanıldığında da 2009dan başlıyor Tek tek ilerletmem gerekiyor

@Shehrâzad Yeni/eski kullanıcı olmaktan bağımsız olarak, açtığınız başlık daha önce başlığı açılmış bir konuyu içeriyorsa (%99 içeriyordur), daha önce açılmış başlığa taşınıyor. Bu sayede donanimhaber gibi 2-3 cevaplı başlık çöplüğüne dönmüyor forum. Arama sonuçlarını gösterirken 2009'dan başlamıyor bu arada.

Ulaşılamayan içerikler silinmiş olabilir. Server hacim daralınca otomatik bir yer açma işlemi yapıyor ve öncelikle görseller gidiyor.
Profil konusu ise forumdaşların kendi tercihleri/kısıtları nedeniyle olabilir...

Eski değil, bugün paylaşıldıysa bile oluyor. Tekrar denk geldiğimde burada paylaşırım, başkalarında aynı sorun oluyor mu diye bakarız.

Arama yaptığımda sonuçları yeni tarihten eskiye göre nasıl sirayalayabilirim?🤷

Geri