Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İşe Bisikletle Gidenler

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Toplam katılım
    688
Scudo
Belki farklı bir konu ama sokak köpeklerinin şehirlerden yok edilmesi gerekli hatta sart 2021 yılında rezalet yok edilmekten kastım itlaf değil yanlış anlasilmasin her sabah aynı terane akşam öyle saldırıp duruyorlar
2021 yılı diye artık bir insana saldırılmayacak mı? Köpekler saldırıyor köpekleri topladık, sinekler ısırıyor sinekleri topladık, böcekler sokuyor böcekleri topladık, arabalar havayı kirletiyor arabaları topladık, silahlar öldürüyor silahları topladık, bu işin sonu yok. Her şey mükemmel mi olacak? Böyle bir taahhüt mi imzaladın? Sen de onlara saldır elin armut mu topluyor? Şehirdekileri topladık, yarın ormanda karşına çıktıklarında napacan? Bir an önce kendini savun. Gözünü karartıp da hiç sağlam bir şekilde hoşt lan diye bağırdın mı? Hiç sana hırlayan köpeğe şikayet etmeyi bırakıp da köpeğin kafasını kopartacak şekilde bakışlarla gözlerini diktin mi? Baksaydın bakışların bile bir köpeği korkutup önündeki yolu korka korka açtığını görürdün. Bir an önce mızlanmayı kes, açı çekmeyi göze al, kendini savun. Emin ol çok daha iyi hissedeceksin. Bu kadar tedirginlik içinde yaşanmaz.

2021 yılı diye artık bir insana saldırılmayacak mı? Köpekler saldırıyor köpekleri topladık, sinekler ısırıyor sinekleri topladık, böcekler sokuyor böcekleri topladık, arabalar havayı kirletiyor arabaları topladık, silahlar öldürüyor silahları topladık, bu işin sonu yok. Her şey mükemmel mi olacak? Böyle bir taahhüt mi imzaladın? Sen de onlara saldır elin armut mu topluyor? Şehirdekileri topladık, yarın ormanda karşına çıktıklarında napacan? Bir an önce kendini savun. Gözünü karartıp da hiç sağlam bir şekilde hoşt lan diye bağırdın mı? Hiç sana hırlayan köpeğe şikayet etmeyi bırakıp da köpeğin kafasını kopartacak şekilde bakışlarla gözlerini diktin mi? Baksaydın bakışların bile bir köpeği korkutup önündeki yolu korka korka açtığını görürdün. Bir an önce mızlanmayı kes, açı çekmeyi göze al, kendini savun. Emin ol çok daha iyi hissedeceksin. Bu kadar tedirginlik içinde yaşanmaz.
@cahar siz konuyu yanlış anlamışsınız bence tekrar okuyun medeniyetler ülkesi olma yolunda bir adımdır köpeklerin kedilerin daha iyi şartlarda bakılması beslenmesi sokaklardan toplanması abd de Avrupa da hiç biryerde göremezsiniz.

Ek olarak mesele korku değil toplu kazalara bile yol açıyor sahillerde bisiklet yollarında sokak aralarını saymıyorum bile aksine severim köpekleri..

mesleğim gereği silah taşıyorum çok zorda kalırsam sıkarım uzaklaştırıırım ama benim anlatmak istediğim sizin anladığınız değil

Geçen cuma aldım ama hava müsaade etmediği için işe eski bisiklet ile gidip geldim. Bugünde havadan umudum yoktu ama hava bir sürpriz yaptı. Bende yeni canavarımla işe geliş siftahı yaptım.

1.jpeg
2.jpeg

Sen de onlara saldır elin armut mu topluyor?
Tamam
Şehirdekileri topladık, yarın ormanda karşına çıktıklarında napacan?
Kaçacağım
Gözünü karartıp da hiç sağlam bir şekilde hoşt lan diye bağırdın mı? Hiç sana hırlayan köpeğe şikayet etmeyi bırakıp da köpeğin kafasını kopartacak şekilde bakışlarla gözlerini diktin mi? Baksaydın bakışların bile bir köpeği korkutup önündeki yolu korka korka açtığını görürdün. Bir an önce mızlanmayı kes, açı çekmeyi göze al, kendini savun.
Bunları yapmayı öğrenmek isterim.
Bu kadar tedirginlik içinde yaşanmaz.
Peki köpeğin karşılaştığı ben değil de küçük kızım olursa? Yine tedirgin olmaya hakkım var mı? Mesela benim kızım bir köpeğin saldırısına uğrarsa ben sizin aklınız ve mantığınız hakkında ne düşünmeliyim?

aman apartman arasına felan kilitlemeyin bir sabah bakarsınız yerinde olmayıverir.

Merak etmeyin apartman arası değil iş yerinin kapalı otoparkının asansör noktası. Otopark da bisiklet kitleme noktası olmadığı için oraya kitledim. Oraya zaten şirket harici giriş yok. Bazen arada malzeme getirenler geliyor. Kitleyerek tam önlem alıyorum, hiç bir sıkıntı yok.

@makaram Birincisi o poğaça değil ay çöreği, ki kahve ile birleşince güzel bir kahvaltılıktır. Fotoğrafın açısı nedeniyle poğaçaya benzemiş, haklısınız. İkincisi her esprinin sonuna gülücük koymak alışkanlığımı bırakalı çok oldu ;)

@makaram Birincisi o poğaça değil ay çöreği, ki kahve ile birleşince güzel bir kahvaltılıktır. Fotoğrafın açısı nedeniyle poğaçaya benzemiş, haklısınız. İkincisi her esprinin sonuna gülücük koymak alışkanlığımı bırakalı çok oldu ;)

Ay çöreğinin girintisini ısırılmış poğaça sandım :D

Geri