Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İşe Bisikletle Gidenler

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Toplam katılım
    688
Scudo
Haftada 2 gün işe bisikletle gidip geliyorum. Git gel toplam 50 km. Sabah saat 06:15 gibi hava sıcaklığı 20 °C, akşam iş çıkışı 17:30 hava sıcaklığı 34°C oluyor. Akşam biraz terleyeceğiz. 🥵 Bilecik'ten herkese selam.✋
1625204494683.png

Arkadaşlar iki sorum var. Birincisi lastiğe 95 PSI hava basıyorum 2 gün sonra 50 PSI geriliyor. Lastikde patlak yok neden olabilir. İkincisi de
Schwalbe G-One Allround Performance RaceGuard bu lastik hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim. merlincycles da fiyatı 285 tl şu anda.

Arkadaşlar iki sorum var. Birincisi lastiğe 95 PSI hava basıyorum 2 gün sonra 50 PSI geriliyor. Lastikde patlak yok neden olabilir. İkincisi de
Schwalbe G-One Allround Performance RaceGuard bu lastik hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim. merlincycles da fiyatı 285 tl şu anda.
1. Soruya cevap: patlak yoksa sibop özelliğini kaybetmiştir
2. Soruya cevap: 285 tl iyi bir rakam :)

sana maliyeti 450 TL gibi bir şey olacak Türkiyede yaşıyorsan.
Muhtemelen Yurt İçi satış fiyatı da o civardadır.

kenda alluvium pro 700c bunu da araştırabilirsiniz

1. Soruya cevap: patlak yoksa sibop özelliğini kaybetmiştir
2. Soruya cevap: 285 tl iyi bir rakam :)
Schwalbe G-One Allround lastik 285 TL iyi rakamda vegisi ve kargo ücreti ne çıkar. Türkiye'deki fiyatla hemen hemen aynı fiyata denk geliyor ise zaman kaybetmemek için Türkiye'den almak daha mantıklı.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
150 TL gibi vergi gelir. kazancın yaklaşık 300 tl civarında olur. kargo ücreti firma alıyor zaten. şu anda 2 lastik kargo ücreti dahil 576 tl gibi bir rakam çıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: erman35 ve Scyleia
Bisiklet kullanırken en büyük arzum, ve yapanları acayip kıskandığım bir konudur sırt çantası kullanmak. Sırtlarınız nasıl sırılsıklam olmuyor. Hele de işe gidip, gelirken ? İş yerinde o çantanın terlettiği yer sırt ağrılarına neden olmuyor mu? Bir gün ben de sırt çantası kullanabilirim inşallah bisikletle işe gidip gelirken.

• Beğen
Tepkiler: Mr nc ve erman35
Sırt çantası bende kullanıyorum ama hafta da 4 defa sadece. İş yerinde üstümü değiştirip günlük kıyafetleri iş yerinde tutuyorum. Yoksa her gün çekilmez.

• Beğen
Tepkiler: erman35 ve Scyleia
Sırt çantası ile yazın sırtı terlemeyen varsa bana ulaşsın.

Ben de sırt çantası kullanmak zorundayım kıyafet götürmek için. 1 pantalon, 2-3 tişört beni 5 gün idare ediyorum. Pazartesi getirip cuma akşam geri götürüyorum.

Geri