Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İşe Bisikletle Gidenler

İşe hangi sıklıkta bisikletle gidiyorsunuz?

• Toplam katılım
    688
Scudo
Hergun kahvaltıda 1 avuç fındık veya soyulmuş tuzlu fıstık. Yoksa 1 muz veya 2 kayısı ile 1 fincan sade nescafe ile antremana çıkıyorum ve yaşıyorum :)))
şahsen filtre kahve daha iyi bir tercih olabilir :)

havalar ısınmaya başladı artık sabahları iyi ama akşamları sıcakta sürmek büyük sıkıntı oluyor. Güneş çarpmalarına dikkat etmek lazım. 5/5 bu hafta kapanacak inşallah. Yarın sabah erken kalkıp bir yerlerim yerse 50 km lik bir sürüş (pamukkale ye doğru) yapacağım.

Her ne kadar strava kaydı açmayı unutmuş olsam da uzunca bir süreden sonra yine bisikletle işe gelebildim bu haftalık 5/1 olsun kısmet önümüzde ki 5/5 lere :)

Ankara'da havalar bir türlü düzen tutturamadı. Bu sene daha siftah yapamadım. Haftaya pazartesi veya salı kıyafetlerimi iş yerine bırakıp artık işe bisikletle gitmeye başlamak istiyorum.

Kahvaltı günün en önemli öğünü. Evde başlayıp ofiste bitirmecesine de olsa ihmal etmemek gerek.

267715 dosyayı görüntüle
1 yıldır kahvaltıyı çıkardım. Akşam en son saat 20.00'de yemeyi kesiyorum. Öğlen 12.30 da ilk öğünümü yiyorum. (Spor salonuna gittiğimden yumurta lor ile yanıma alıyorum) Sağlıklı kilo verdim, insülin direncim iyi, acıkmıyorum. Yağ yakımım ve kas oranım mükemmel düzeldi. Yaptığım bir diyet sistemi değil beslenme stili. Adı intermittent fasting (aralıklı oruç). Youtube'de özellikle Prof.Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun Aralıklı oruç ile ilgili videoları izlenebilir. Siz kahvaltıyı seviyorsanız yine de yapın, kişisel bir karar bunlar :)

1 yıldır kahvaltıyı çıkardım. Akşam en son saat 20.00'de yemeyi kesiyorum. Öğlen 12.30 da ilk öğünümü yiyorum. (Spor salonuna gittiğimden yumurta lor ile yanıma alıyorum) Sağlıklı kilo verdim, insülin direncim iyi, acıkmıyorum. Yağ yakımım ve kas oranım mükemmel düzeldi. Yaptığım bir diyet sistemi değil beslenme stili. Adı intermittent fasting (aralıklı oruç). Youtube'de özellikle Prof.Dr. Yavuz Yörükoğlu'nun Aralıklı oruç ile ilgili videoları izlenebilir. Siz kahvaltıyı seviyorsanız yine de yapın, kişisel bir karar bunlar :)
Takdir ettim sizi, ben kahvaltı yapmadan evden çıktığımda gergin ve çekilmez birisi oluyorum şahsen :kötü:

Geçen hafta sıcaklardan biraz zor da olsa 5/5 yaptım. Bu sene ilk defa yapabildim. Halen ev-ofis dönüşümlü çalışıyorum. Yarın tekrar ofise gideceğim ama sıcaklar beni düşündürüyor açıkçası. İstanbul'da havalar iyice ısındı ve nem çok fazla. Çanta ile giysi götürdüğüm zaman ter çantanın içe bile geçiyor o derece. Kısa kulplu bez torbalar ile giysileri gidona asıp gitmeyi düşünüyorum. Ya da yarın bisikletsiz gidip kıyafet götürdükten sonra diğer günler bisikletle gidebilirim.

Merhaba lastik tavisyesi alabilirmiyim. Schwalbe maraton plus 1.35 düşünüyorum. ama fiyatlar araba tekeri fiyatları önerilere açığım.
Konu: İstanbul
Dahon mariner 20 inç Qucik Release yok
Merhaba.
Küçük bir sakatlık, pandemi ve talihsiz bir iş değişim sürecinden sonra tekrar buradayım.
Yeni iş yerim Şişli Profilo AVM. ye yakın. Ben Üsküdar'da oturuyorum ve şimdilik arabayla gidip geliyorum ancak acilen arabadan kurtulmam lazım.
Üsküdar'dan Beşiktaş'a geçip işe gitmeyi planlıyorum.
Rota konusunda tavsiye verebilir misiniz ? En uygun hangi güzergah olur, hangisi daha güvenlidir. ?
Teşekkür ederim.

Hocam Balmumcudan iniyorum çıkıyorum. Çoğu bisikletli bu yolu kullanıyor. Tavsiyem Bu yönde diğer güzergahlar daha tehlikeli.
Screenshot_2021-07-01-12-38-05-413_com.strava.jpg

Son düzenleme:
Sizlere "15 ay aradan sonra ilk iş günüm, bisikletle gitmeye kaldığım yerden devam ediyorum" diye bir mesaj göndermeyi umut etmiştim bugün için. Ama olmadı maalesef, şirket ufaktan çalışmaya başlasa da beni çağırmadılar. Umarım en kısa sürede mesaj atarım bu konuya. Çok üzgünüm.

Geri