Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul'da bisiklet tamircisi

Scudo
(link)

buradan ulaşabilirsiniz. kolay gelsin. :)

tilmeni şiddetle tavsiye ederim.
ilgi ve muhabbet on numara.
selam vermeye uğrasam 2 saat sonra anca oradan çıkabiliyorum muhabbetten :D

Ben ta anadolu yakasından Tilmen bisiklete gitmiştim ilgi alakaları gerçekten güzel işlerini layığıyla yaptıkları belli oluyor.

tilmen rubleyi janta takmak için 20 lira istemişti :ckskc:
metin lastikleri janta takmak için 20 lira istemişti :ckskc:
aktif de gidon bandı sarmak için 20 lira istemişti :ckskc:

nerede kazıklanmak istediğinize bağlı olarak tercihinizi yapabilirsiniz. bodrumdaki paslı bisikleti götürürseniz sırasıyla;
tilmenciler bisikletinizi güzelce yağlayıp tekrar hayata döndürüp 50 lira isteyecektir
metinciler bu bisiklet ölmüş deyip yeni bisiklet satmaya çalışacaktır
aktifçiler önce tüm kablolarınızı değiştirecek, fren pabuçlarınızı, mümkünse rubleyi,vites kollarını, yani kadro dışında her şeyi yenilemeniz gerektiğini söyleyecektir, maliyetini hesaplayamadım :D

şimdiden geçmiş olsun

ekleme:
mahalle arası bisikletçileri öneririm. bahçelievler tarafına geçebilirsiniz

Beşiktaş tan levent e doğru giderken etiler sapağından girdiğinizde yaklaşık 30-40 mt sonra sağda bir dükkan açıldı, yeni bir yer... Sahibi son derece ilgili, bisikleti illaki kakalamaya çalışmayan işini seven biri, katlanır giant expressway aldım 1 ay oldu, saygılar...

• Beğen
Tepkiler: FlySouL
Bu arada bisiklet işinden son derece ciddi anlayan birisi olduğunu da eklemek isterim...

• Beğen
bu işlerde ikili ilişkiler önemlidir bisikleti yoğun olarak kullanacaksanız birini seçip devamlı aynı yere gidin tilmen de lastikleri şişirip para verirken metin bisiklet lastiği şişirip vites leri fren leri ayarlatıp hiç para almadıklarını bilirim tabi 7 yaşında da bisikletlerimizi yaptırırdık yaklaşık 28 sene sonrada aynı dükkana gidiyoruz dediğim gibi bu ikili ilişki meselesi bir müesseseyi kötülemekle olmaz aktif pedal diğer ikisine görede biraz pahallıdır

arkadaslar ben anlamiyorum bisikletciler tabikide her islemde ucret alacaklar unutmayin bizim hobimiz keyfimiz olabilir ama onlarin ekmegi isidir ayrica çoğu sadece sezonluk calisiyor siz saniyor musunuz kacta kac insan ekimde ocakta aa hava buz gibi yagmurda var haydi bisiklet alalim bisiklete binelim adam lastik sisirmeyede para alacak giyime teknolojiye veya xxxz marka bisiklete dünya paralari harciyoruz mahalledeki bisikletciye veya bir bayiye gelince o kazikci suna su kadar para aldi diyoruz bu arada ikide bir bisikletin surasi gidik burasini degistirelim diye konusan bisikletci agabeyler haric atakoyde oturan bir bisikletci olarak siddetle tilmen bisikleti oneririm

• Beğen
Tepkiler: Alkan Ozgur
@Burak özdayı Ağzını za sağlık. Arkadaşlar alınmasın ama bazen yorumlara gülüp geçiyorum. Adamların zaten çalıştıkları (hakkı ile) bir sezonları var onda da yaptıkları her ise para alacaklardır. Lastik sisirmekmi evet onun için dahi istese bu adamlar yadirgamam. Keyif işi yapıyoruz abi durum bu. Istanbul da aşağı yukarı bilinen her.bisikletciye ugramisligim ticaret yapmisligim vardır fakat Metin bisiklet teki ustalık bende farklıdır. Tavsiye edebilirim bildiğim kadarıyla 50 yılı aşkın süredir sadece Bakırköy de bu işi yapıyorlar. Serdar abide iyidir onada uğrayabilirsin. Veyahut yolun düşerse diye söyleyeyim Şirinevler Mahmutbey caddesi üzerinde Çelikoglu Bisiklet var. Abdülhadi usta da oldukça iyidir. 5 6 dk.da bir janti komple orup akord etmisligine çokça şahit oldum. Yada bir. Profesör arıyorsan yine Mahmutbey caddesinde Abdullah usta var. 12. Sokakta emin olun o.adam artık kendini aşmış ;)

• Beğen
Tepkiler: S. Fatih
12.sokakta caminin yanındaki dükkanın sahibi Abdullah usta, asabidir birazcık:D işini yaparken çok soru sormayın fırça yiyebilirsiniz :)
Gülhane parkının yakınındaki bisiklet dükkanı sahibi bir abimizin Abdullah ustayı övmüşlüğü vardır :)

• Beğen
Tepkiler: lealtad
@Edip Dinçer
Yayla civarındaki bisikletçilerin tam yerini bilen var mı acaba?

@S. Fatih onun gibi ustaca bulamazsınız ama :D Aktif te çalışan bir abimiz geçen Abdülhadi ustanın yanında jant ördürmüş acil abi öğlen alır miyim diyw bırakıp gidecekken hadi abi 5 dk ya orup Teslim edince bir şok yaşamış :D Hadi usta Abdullah usta için yanına yaklaşamam der :)

• Beğen
Tepkiler: S. Fatih
@Ssdat nihat bisiklet var. Turkuaz grubunun da başkanı. Bağcılar caddesinden Haznedar uefa kupasına inen kavşaktan aşağı dönüp kupaya doğru giderken 100-150 metre sonra sağda.

bakırköy tilmen

• Beğen
Geri