Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul'da bisiklet tamircisi

Inanin o kadar sevindimki önerinizden ötürü cok tesekkur ederim. Haftasonu ilk ișim gidip ziyaret etmek olacaktir. Umarim memnuniyetimi gelip buradan belirtirim haftaya

Scudo
bakırköy tilmen bisiklet. şiddetle tavsiye ederim.

Çelikoğlu Bisiklet önerim içinmi?@Hakan.Sahin

kendiniz yapın. imkansız diye bişey yok öğrenince herşeyi ayrı bir keyif bisikletin. bugün ön göbeğimin bakımını yaptım yağladım bi güzel. ruble açma anahtarım da gelsin de arkanın bakımını da yapıcam. perfomans on numara aldığım keyif pahabiçilemez :cool::D

Bisikletciler (Tamirciler), bisikletçileri (sürücüleri) para kaynağı, bilgisiz olarak görürler. Bahsettiğim bisiklet tamircisinden çıkarken samimi bir üslupla çaya, muhabbete de bekleriz deyince çok şaşırmıştım.

Haznedar'da Nihat Bisiklet var. Turkuaz grubu kurucusu. Satışdan ziyade bakımda ve teknik olarak bisikletten iyi anlar. Eski Tilmen ortağı ama sonra Nihat olarak kendi yerini açtı. Fiyatları orta düzey ama işçilik olarak kesinlikle çok iyi..

(link)

• Beğen
Tepkiler: baykuş97
@Hakan.Sahin
Selamlar
Forumda metin bisiklet ile ilgili bir yazı var okuyun bence hatta yaşadığınız konuya ekleyin
Ayrıca alibeyköyde şen bisiklet var sorun yaşamazsınız, tavsiye ederim (uzun mesafe ama bilginiz olsun)

@Hakan.Sahin

Yapma bee

O tavsiye başlığını okumuştum ben de taa çanakkale den o murat ustaya bisiklet getirecektim.burada adam olmadığından. Tuh.

@ebayusuff ben murat usta kötü demiyorum. Muhakkak ki forumda memnun olan onca arkadas var lakin ben biraz daha sicak ve ilgili birini ariyorum. Bisikleti birakip tum eksikler hallolsun diyip eve gelince sikintilar gormek hos olmuyor acikcasi.

• Beğen
Tepkiler: lealtad
@bagetci tren durağının arka sokağında.
yürüyüş yoluna girer girmez burgergingin sokağından girince kitapçılara giderken hemen solda.

cebeci de ki atak bisikletten aldım ben bisikletimi.gittim yerine orda kurdu arkadas hemen..biraz muhabbet etmeye calıstım.işinde usta bilen biri cay ikram ettiler oraya gidebilirsiniz.ben memnun kaldım.he bisikleti yeni aldığımdan zorla sunu al bunu al filanda demediler hiç.güzel bir yer.Ayrıca alibeyköyde ki şen bisikletide tavsiye ederim cocukluk yıllarımız orda gecti :)

Valla bizim burada Muammer abimiz var, Güneşli Meydan (Bağcılar) 'da Postanenin karşısındaki sokağın içinde sağda. Bir kere git; pişman olursan yol masrafını ben karşılayacağım :)

Bisikletçilerin sahtekarlığı yüzünden, akort yapmayı, rulman çakmayı, göbek mili değiştirmeyi ruble söküp takmayı, fren-vites ayarlarını yapmayı öğrendim. Aslında gayet basit bir iş, videolardan gayet kolaylıkla öğrenilip yapılabilir. Sahtekar bisikletçilere para kazandırmayın. yedek parça alımı dışında bisikletçiye uğramıyorum artık, allah muhtaç etmesin onlara.

Basinda durmak onemli bence.

7 kocalı hürmüz gibi yetmiş tane bisikletçi dolaşmayın hangisi mantıklı ve uygun fiyatlı yaklaşıyorsa ondan şaşmayın,biri daha fazla sıcaklık arıyorum demiş ona da çok güldüm ahahahahha

Hakan kardeşim Atilla Bisiklet'e götür. Onlar 100 liraya istediğin bakımı detaylıca yaparlar.
Fren konusuna gelirsek, rotorlara balta spreyi sıkılsa bile ilk anda performanslı çalışmaz.
1-2 gün süre vereceksin ki tam performansını yakalasın.

Yinede durmayacak seviyede ise bisikletçinin beceriksizliğidir.

@b0zbey

İstemiyorlar nefret ediyorlar. Huylanıyorlar (bu ifadeyi bilerek kullandım )

@turanilhan

İyi güzel çok güzel. Ancak hala günümüzde akort mesela öyle göz kararı mı yapılıyor. Bunun bi aleti yok mu teknolojisi. Vardır diye düşünüyorum. Bunu biz nasıl alacağız eve 6 ayda bir yağacağımız akort için.

Yani bütün ayarlar öğrenecek olsak elle yapılır mı.

Birde aldığımız bisikletler 2000 liranın üzerinde. Öğrenmek için ucuz bir şeyler üzerinde denemeli diye düşünüyorum. Elde kalır daha bi bozulabilir orasını burasını kurabiliriz . Bunun için bir daha bisiklet mi almalı ne yapacağız

Geri