Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

İstanbul'da bisiklet tamircisi

Bir umut başlığa tekrar yazayım. Acaba kimsler var mı bu tarafta? Misal yarın sabah yavaş, 40-50 km'lik bir tur yapmak istiyorum, Ortaköy-Bebek tarafında doğru ya da karşıya geçip sahil yolunda ama kimseleri bulamadım. İletişimi canlı tutsak da en azından tur arkadaşı arayanlar denk gelse?

Scudo
Merhaba bende küçükhamamda oturuyorum vakıfbankın arkasindaki sitede açıkçası kış olduğu icin pek kimse turlamak veya dolasmak istemiyor.bende bu sezonda sadece işe gidip gelirken kullaniyorum.

Selam. Fatih'te oturuyorum forumda bu civarda olan bisikletlileri aramaya koyuldum gece gece. Konuları gördükçe yazıyorum ama umarım geç kalmamışımdır. Tur konusunda Forumdan mesajlaşabiliriz.

@Işık Bora

dostum o bölgede benim bildiğim yok. ancak Fatih Çarşamba'da, ismail ağa camisinin karşı aralığında Dadaş Bisiklet-Murat Dadaş var. Ustalığı çok sağlam, esnaflığı da çok düzgündür. Hiç düşünme, oraya git. Hatta al sana telefon numarasını da vereyim: 0.212.5217542
sevgiler, saygılar...

@M.Gökhan BİROL

Adam neredeyse burnumun dibinde ama ilk kez duydum. Henüz garantim yeni, yıllansın da kapısını aşındırırım ben de.

@cashsta
garantin yeniyse, bu adam aynı zamanda bir çok markanın yetkili servisi. Bisikletinin markası nedir bilmem ama Salcano ve Accell grubun tüm markalarının yetkili servisi diye biliyorum.

• Beğen
Tepkiler: cashsta
Merhaba Arkadaslar
Yeni almis oldugum sedona bisikletin 2. El olmasindan dolayi bakimlarini yaptirmak istiyorum. Istanbul avrupa yakasinda onerebileceginiz ișini iyi yapan fiyatlari standart olan bir bisikletci onerebilirseniz bisikleti araca yükleyip goturebilirim. Gecen sene 400 Tl ye aldigim salcano bisikleti bakirkoyde metin bisiklete birakip abi bakimlarini yaparmisin aksam gelip alirim diyip, aksam geldigimde bana 290 tl hesap cikarmisti 400 tl ye aldigim bisiklet bana 700 e malolmustu. Bu örnekten basim yandigi icin simdi nereyi onerirseniz arabaya yukler gotururum.

Anadoluda olsan bakımını yaptırırdım hatta kendim bile yapardım :D avrudapada bilmiyorum yer :(

• Beğen
Tepkiler: Hakan.Sahin
Fatih Carsambada Dadas Bisiklet-Murat Dadas var. Simdiye kadar gordugum tanidigim en iyi esnaf ve ustadir kendisi. Evimden oraya gidene kadar 4 tane bisikletcinin onunden gecerim, ama bisikleti Murat kardesimden baskasina goturmem. Kefili benim, bir yamugunu gorursen butun foruma rezil edebilirsin beni.
Murat Dadas-0.212.5217542

Selamimi da soyle, eskiden Carraro 227'si olan renkli gozlu arkadas dersen cok iyi tanir.
Bu arada yeni bisikletin de hayirli olsun. Kazasiz belasiz kardesim...

Tavsiye uzerine persembe gunu avcilardan kalkip bisikleti fatih Dadas bisiklete goturdum ve Murat usta ben bunu yeni aldim bir bakimlarini yap dedim. Fren ve vitesdeki sikintiyi gosterdim diger eksiklerede bak gereken neyse yapalim dedim. Bir gun sonra bisikleti almaya gittim arabayi bkrakicak yer bulamadigim icin yol ortasinda durup bisikleti aceleyle teslim alip ciktim. Avcilara geldigimde bir gun sonra bisikleti denedigimde ön rötarin surtme yaptigini ve on gobegin dagilmis oldugunu ayrica frenlerin hic tutmadigini gordum. Hayatimda ilk defa hidrolik fren kullaniyorum fakat bu kadar kotu fren yapan bisiklet gormedim o kadar zayifki freni önüme cisim ciksa duramayip carparim. Lafin ozeti bana oyle bir bisikletci lazimki bisikleti birakip geri aldigimda bisiklet yag gibi kayiyor olsun. Bana boyle isini tam anlamiyla duzgunce yapacak bir nokta onerirmisiniz inat ettim tuzla da dahi olsa gidicrm yeterki bisikletim sikintisiz ciksin dukkandan
Not : telden yazdigim icin imla hatalarindan oturu kusura bakmayin

Atak bisiklet- Sultangaziye gonul rahatligiyla gidip bisikletini tamir ettirebilirsin.Ahmet usta tum bilgi birikimiyle yardimci olacaktir sana.Yalniz bisikletinin basinda durup arizalarini tek tek izah edersen bu tutum hangi tamirciye gidersen git senin yararina olacaktir bence.

Esenyurt haramidere Media Markt arkasında Çelikoğlu Bisiklet var. Sahibi Ensar beyi bulun özellikle. Bulabileceginiz en ilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir bisikletçidir. Orada para 2. Plandadır. Kesinlikle gidin. ÇELİKOĞLU BİSİKLET/FACEBOOK Sayfasından inceleyebilirsiniz

@alperK kendim yapabilseydim gidip bisikletciye teslim etmezdim bende. Yapamadigim icin yer önerisi istiyorum

bostancı atilla bisiklet iyidir. işi biliyorlar bakırköyden atla deniz otobüsüne 35 dk ya bostancıdasın ;)

Çelikoğlu Bisiklete Ben Dahonumu 3 kez götürdum ücretsiz ayar ve yağlama yaptılar. Piyasada 110 tl ye bulabildiğim kaskı 100 tl ye, 65 tl ye bulduğum zixtro gidon çantasını 50 tl ye hemde taksitle aldım. Hemde size çok yakın. Beylikdüzü Avcılar Esenyurt civarında çok meşhurdur nasıl duymadınız. Aynı zamanda Ensar bey öncülüğünde büyük bir bisiklet gurubu da mevcut.

Geri