Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Oyun önerileri, oyun arkadaşları bulma, oyun indirimleri paylaşma bölümü

Scudo
Bu arada Origin'de Battlefield 1 Premium Pass kısa bir süre ücretsiz oldu. Aldıktan sonra sürekli kütüphanenizde kalacak. Tüm ek paketleri ve Battle Packler eklenecektir oyununuza. Zamanında oyunun Premium Pass'ına para verip alanların yüzünü görmek isterdim :D

@chuck_schuldiner

Kendisi de 5 euro Origin'de. Dünden önce aldım, dün bitti indirmesi.(69 gb) Dün 4 saat oynamışım, vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. Kesinlikle alınmalı.

• Beğen
Tepkiler: Emre Yönlüer
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Humble'da ücretsiz oyunlar nerede her seferinde siteye giriyorum indirimli oyunları görüyorum free yazan oyuna denk gelmedim daha, hoş sistemin nasıl çalıştığını da anlamış değilim ya

@yalmaner
Süreli olarak ücretsiz oluyor, bazıları direkt indirme, bazıları Steam kodu veriyor. Tek yapacağınız üyelik alıp bedava olan oyunu sepete ekleyip satın alım yapmak.

Bu arada Track Mania oyununun yenisi var mı???
Bir ara çok oynamıştım,özledim tekrar:):):harika:

Shadow of War Steam'de 22.78₺ (link) Batman oyunlarında da indirim var.

Fifa19 çıktı satın aldım inmesini bekliyorum :)

Gog'da Shadow Warrior 2 ücretsiz. Alın aldırın :D

(link)

(link) Little Nightmares Complete Edition Steam'de 14.70₺

9 gb kadar disk alanı ayırıyor ama 2.6 gb indiriyor :D

@emre64
Ne kadar sıkıştırmışlarsa :D

Shadow of the Tomb Rider Steam'da 130 liraya düşmüş. 1 ay oldu anca çıkalı, bu kadar indirmelerine ve bu kadar çabuk indirmelerine şaşırdım. Tutmadı demek ki oyun. Pahalıyken alanlara geçmiş olsun :(

@Ahmet Bilge Kaan AKIN

Pahalıyken birkaç kişi alıyor zaten herkes indirim bekliyor :D Normal fiyatı o demek ki.

@emre64
O bile çok :D :D Ama yine de indirim diye millet alır. 2 sene daha beklerim 5 liraya düşünce alırım :D

Bu arada Hard Reset Redux 3 liraya düşmüş, güzel duruyor. Redux sürümü sadece indirimde.

Ark: Survival Evolved oynayan yok mu ya.
Survivor oyunlar oynuyoruz bir kaç arkadaş. Varsa tutkunları beni bulsun :)

chess.com üzerinden veya aynı sitenin uygulaması üzerinden satranç oynamak isteyen pedaldaşlar varsa görüşelim. Yen yeni başladım satranca biraz tecrübe kazanalım.

@-Skynet-
Sniper elite serisi var, nazi zombi serisini öneririm,vuruş hissi daha güzel.
Destiny oyunu da güzel aynı şekilde.
Division gibi olmasa da A Way Out çok iyi duruyor.
Resident Evil 5 ve 6 da güzel oyunlar, zombili ancak bunlar.
Zombili hayatta kalma tarzı offline oyunlar da vardı bu pve tarzında. Tam Division tarzında bir oyun gelmiyor aklıma ancak bunlara bakılabilir. Silahlı ilerlemeli co-op olarak Gears of War ı öneririm 4 ü baya iyi yapmışlar, sistem eskiyse 3 de güzeldir.

Geri