Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Peugeot T11 Kullanıcı Kulübü

Selam T11'ci dostlar,

Daha önce burada yazdığım gibi şehir içi bisiklet kullandığımız bir arkadaş ile birlikte T11 aldık. Geçtiğimiz yıldan kalan bazı ufak tefek aksesuar var elimizde ama sizden özellikle kadro çantası vs konusunda tavsiye isteyeceğim.

Gidon, sele altı vs kullananlar tavsiye verebilir mi? Ayrıca Topeak dynapack vardı galiba, bu çantayı T11 ile kullanan var mıdır? Teşekkürler, iyi pedallar...

Scudo
dostum ben zozo markasının kardo üstü çantasını aldım. çok memnunum muadillerine göre kaliteli. fermuarları iyi baya.

• Beğen
Tepkiler: alisrc
İstanbul içi elinde satılık olan varsa özelden ulaşabilir mi? Sevgili t11 kullanıcıları :)

Arkadaşlar merhaba orduda yaşıyorum burda Samsun Trabzon Giresun bulamadım t11 modelini bulunduğunuz ilde bu model satan güvenilir uzaktan alabiliceğim bir yer varmı yada internet olarak bildiğiniz şimdiden tşk ederim

N11 den sundu bisiklet aldım bakalım hayırlısı tşk ederim

• Beğen
Tepkiler: ensbykds
Hocam bende turuncusundan sipariş verdim çocukluğumdan sonra ilk bisikletin olucak ayna ön arka ışık kilitGözlük, km saati eldiven, bol forma, tayt almayı düşünüyorum nerden hangi üründe hangi markayı almalıyım yardımcı olurmusunuz

@İlker2052 hayırlı olsun,

Ön arka ışık plus marka set var 50TL gibi bir fiyatı var. Gündüz dahi gayet başarılı.

km saati yerine GPS modülü bulunan bir akıllı saat alabilirsin. Strava ile eşleştirerek kayıt da tutabilirsin. Bu bahsettiğim ortalama bir bütçe ile yapılabilir.

@undefined Hayırlı olsun, rengin kalitesi göz alıyor:))

228474 dosyayı görüntülebende bunu aldım birkaç gün önce. Ön amortisörün yokluğu biraz sıkıntı olsa da hafifliği affettiriyor kendini228475 dosyayı görüntüle228476 dosyayı görüntüle
Resimlerden gördüğüm kadarıyla 495mm kadro boyunu almışsınız. Boyunuz kaç
? kadro size uygunmu? memnunmusunuz
bende almayı düşünüyorum ama 510mm civarı kadrosu yok bir sonraki ebat 535mm. Bir türlü emin olamadım hangisini alacağıma yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, ben de T11 almak istiyorum. Boyum 1.80, 495 mm ebadını denedim ufak geldi. Bisikleti biraz yüksek kullanmak istiyorum. 535 mm de çok mu büyük emin olamadım. Hiçbir yerde de bulamadım. İstanbul ve çevresinde nereden bulabilirim? Bilgisi olan var mıdır?

53,5cm olan bende var 174cm boy 8cm iç bacak boyum var hafif büyük geliyor size tam olur

• Beğen
Tepkiler: Suphi3434
Öncelikle merhabalar...Hayatımda ilk defa bir foruma üye oluyorum .Oda yeni Aldığım T 11 sayesinde.

Daha önce hiç uzun süreli bisiklet kullanmadım.ve iyi bir şekilde sağlıklı ve uzun süre kullanmak istmekteyim.sizlerin tavsiyesi olurmu .ve tabiki T11 için ekstra yapmam gerekenler varmı

Merhaba.sanırım daha önce bir arkadaşımız bahsetmişti.ikinci suluk yerini kapatmış diyerek.benim aldığım T11 de bu sorun yok.acsba kurulum ile ilgili olabilirmi.
15926595665344888047695315153440.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ozkan8180
Yarın nasipse bir peugeot T11 alacağım. Ancak ellerinde olmadığı için başka şehirden gelecek. Oyüzden kadro boyunu deneyemeceğim. 170 boy 76 cm b. iç boyum var. 455 mm mi almalıyım 495 mi?

Merhabalar, kilolu olup bu bisikleti kullanan dostlarımız var mı? 130-140 kg civarı birisi bu bisikleti düz yolda fitness amaçlı kullanabilir mi? Alternatif önerisi olan varsa yazabilirse faydalı olur benim için...

@mtahag Geçen yıl Haziran ayından beri T11 kullanıyorum. 180 boyum 53.5 kadro aldım. Eşim 167 ve ona da 49.5 kadro aldık. Bisiklet ve tur deneyimimiz olduğu için bisiklet kadrolarını yükselttik. Önceki bisikletlerimiz Carraro Sportive 224 tü. Ben 49 eşim 46 kadro kullandık. Yüksek kadro uzun turlarda bir avantaj. Fakat ilk Carraro ya bindiğimizde ikimiz de korkmuştuk çok yüksek diye. Şimdi daha yükseği normal geliyor.
@Gimifayf Uygun kadro boyuyla kullanabilirsin bence. Sorun olacağını zannetmiyorum. Ben de 90 kiloyum. Uzun turlarda ekipman ağırlığını da eklerseniz o ağırlığa geliyor zaten.

Merhaba arkadaslar, ikinci el t11 ariyorum ben de ama aklima takilan kadro boyu, 185 boyum, t11 de en buyuk kadro 53.5, uygun olur mu benim icin sizce, t11 sevdasindan vaz mi geceyim yoksa, lapiere cross 300 umu sattim, ciktigindan beri hayran oldugum bi bisiklet ama boyu endiselendiriyor beni.

Geri