Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sahibinden

Scudo
50.000 TL' nin benim aracımın mazotuna sanmıyorum yetebileceğini. :koptum::komik::agla::krsn::ckkmk:

Kişisel bloguma beklerim arkadaşlar: (link)

arkadaşlar bu ilandaki arkadaş her gün arıyor beni. hep müsait olmadığım zamanlara denk geliyor yoksa deli kafa yapıcam arkadaşla

(link) ilanda gördüğünüz üzere km saatini almayi düşünüyorum sizce nasil kullanan veya tecrübesi olanimiz var mi ?

çok kaliteli birşeye benzemiyor ama işini görür diye düşünüyorum.

Merhabalar, sahibinden.com'da satılan kadrosunu çok beğendiğim bir bisiklet var. Lakin satıcı sadece kadroyu satmıyor. Get ilanı olan bir ilan, ancak kredi kartımın limiti o kadar yüksek değil. Sadece kadro için bir bisiklet alıp mevcut bisikletimin donanımı yeni kadroya, alacağım bisikletin donanımını da eski kadroma takmak ve eski kadrolu bisikletimi satmak istiyorum. Bu da uzun bir iş.

GSM Operatörlerinden sözleşme yolu ile akıllı telefon alıp satsam , bu durumda da 500-600 lira çöpe para atmış olacağım.

Ben de forumdan yardım istemeyi düşündüm. Şu anki bisikletimin kadrosu şunun aynısı
http://i156.photobucket.com/albums/t14/eggbeater07/ScottSpeedsterS30SideView.jpg

kadro genel olarak temiz durumda. ufak tefek boya atmalarını üzerine siyah elektrik bandı yapıştırarak örttüm.

internette gördüğüm ilan ise şu
(link)

şimdi bu durumda bu bisikleti alıp kadrosunu benim kadromla takas etmek isteyen çıkar mı ? aradaki fiyat farkını konuşuruz elbette üzerine bir miktar para öderim. veyahut sizin önerileriniz var mıdır? ne yapılabilir ?

Sahibinden'de pinarello kadro ve bisikletler görüyorum. Kadro 3 bin, bisiklet 6bin falan. Orijinal olduğunu iddia ediyorlar.
Sizce güvenilir midir? Seri numarası vereceklerini söylüyorlar ama o seri No bisiklete mi ait vs nasıl emin olunur bilemiyorum...

Şahsen 3bin 6binlere bulunmaması gereken markadır Pınarello. Replikadır ya da kadrosunda ciddi sıkıntı vardır veya çok çok eski modeldir. Riske girmeye değmez bence. Faturası varsa üzerinde düşünebilirsiniz ama.

Düşük fiyatlı bisikletleride mevcuttur ama üç bin çok çok az, 6k olabilir.

F8 ve F10 ilanlarından bahsediyorsan sahte ürünler olması beklenebilir fakat TR içerisinde pek bilinmese de Dogma serisi dışında da daha alt modelleri mevcut,
Yurtdışında 1400-1500 dolara da var giriş serileri.
Sahibi arkadaşım olan 3 ilan var şuan ama fiyatlar zaten replika olmadığını belli ediyor, seri numarası kadro altında bb üzerinde.

Başkası yayınladı mı bilmiyorum, sahibinden.com verilen ilanları çok titiz bir elemeden geçiriyor.

Tebrikler sahibinden.com.

İlan: (link)

İlanı belki sahibinden uyanır da kaldırır diye ekran görüntüsünü de aldım, tabi uyanırsalar :)

Dolandırıcıların neden sahibinden.com kullandıkları belli, kimsenin ilanları kontrol ettiği yok :)

sahibinden.png

İlan açıklaması:
Özel tasarıma sahip

Dağ keçisimi dersin asfalt canavarımı dersin o sana kalmış.

Alan arkadaş rampa aşağı bisiklet onu götürür rampa yukarı o bisikleti götürür.

Tamamen doğal ürünlerden üretilmiş en ufak teknoloji bile kullanılmamış el değmemiş nadir bir sadeliğe sahiptir

Alırsın aldıktan sonra ben bunu niye aldım diye aylarca düşünürsün.

İlk sahibinden yorulmamış değişeni boyası yoktur.

Alıcıya şimdiden olsun

Arada böyle güldüren ilanlar iyi oluyor, insanlar biraz olsun mutlu oluyor. :)

Hevesinizi kursaginizda birakmak gibi olmasin ama klasik viral bu,10 senedir vardir sahibendenin akil almayacak ilan olaylari. iste lafi yayilir konulari acilir paylasimlari yapilir, sahibinden sitesi dolayliymiscasina saglam reklam yapmis olur.

vallahi çok fena ilanlarda gördüm en son bedelli askerlik için kendini satanı bile gördüm, hatta bir ara tren çarpması sonucu 2 farklı arabadan tek araba yapılmıştır diye ilan bile vardı. Yani sırf dikkat çekmelik trolleme ilanlarda var. Netten bisiklet resmini bulup 12-15binlik bisikletleri 2-3bin liraya koyup kazık atmaya çalışanda var. Ve en önemlisi dürüst satıcı da var. Acayip bir yer. Zamanında 160 liraya koyduğum motor kaskı için 20 lira veririm yarın gelip alırım diye dahi var :D

Niye kaldirsinlar ki ilani? Dolandiricilik neresinde bunun? Satici burda espri manasinda koymus. Ama genel olarak serbest piyasada isteyen istedigi fiyata satabilir malini. Malin ne oldugu konusunda yaniltici olmadigi surece dolandiricilik yoktur. Isterse 1 milyon lira istesin.

• Beğen
Tepkiler: Taner James
Biz baktıktan sonra bizden birileri mi şikayet etti ilanı ? kaldırmışlar ilanı tüh be... :)

Clipboard 1.png

@MakRo
2 arabadan tek araba yapma meselesi gerçek bir mesele hocam. :) Hatta yanlış hatırlamıyorsam Kayseri'de bir tane Honda Civic EK kasa yapmışlardı 2 tane kazalı araçtan. Bu arada resminizdeki animeyi merak ettim. :)

Geri