Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

borla fiyatına göre güzel bisiklettir;) ama kadro boyu hakkında birşey diyemiyeceğim

Scudo
Sedona Borla, o fiyata alınabilcek oldukça iyi bir bisiklet.
Başlangıç seviyesinde bir bisiklette, 160 cm boy için 16" gayet uygun. Sorun yaşayacağını sanmıyorum.

ben de 2 gün boyunca iş yerine(kuruçeşmeye) bisikletle gidip geldim...ilk gün 3. vitese geçiremedim vitesleri.1 ve 2 de gayet rahat değişim olabiliyordu,ama 2 den 3 e geçirmeye çalışırken gırç gırç die ses çıkartıodu sinir olmadım diil tabi..ama sonra nasıl olduysa geçirmeyi başarabildim.sıkı biçimde basmak gerekiyomuş meğer:) akşam dönüşte de arka vites yuvasından çıkıp dışarda takılmaya başlamış bunu arkadaş vitesin çıkardığı sesten anladı,ve yuvasına geri oturttu.bunların dışında yaşadığım herhangibir problem olmadı,yalnızca her yerim arıyo ham olmak kötü bişeymiş hee bi de sigarayı da bırakmak gerekiyo:)

eheh sigara ile yürümez tabi bu iş, ben arada sırada ortam olunca içerdim, onu da tamamen kestim bisklet başladı başlayalı, bariz etkisi oluyor.

bi de arkadaşlar, kız arkadaşıma bir sedona borla almayı düşünüyorum. boyu 1,72 sizce hangi kadro boyu uygun olur? bi de gidon boynunu daha kısasıyla değiştirmek gerekir mi? malum kadınlarda kol mesafesi kısa olabiliyor oransal olarak erkeklere göre, bu tip değişiklikler yaptınız mı veya sizce gerekir mi?

bir de maşasını kilitli maşa ile, jantlarını ve tekerlek göbeklerini de daha kalitelileri ile değiltirmeyi düşünüyorum. bu değişikliklere sizce gerek var mı? bütçeyi fazla aşmadan başka elzem değişiklik, alınca mutlaka değiştir dediğiniz başka parça mevcut mu?(lastiklerden şüpheliyim)

dün işe giderken ne sabah düştüm ne de akşam,alışmak böyle bişeymiş demek:))çarpan olmadığı sürece düşmem artık:D:D

@Mithrelios

göbeği maşayı değiştiricem diyoısan neden borla alıyon ki? kron xc 1000 al,amoeba hussar al göbekleri maşası kilitlemelidir...zaten sen borlanın göbek felan değiştirirsen aynı paraya gelir saydıklarımla yaklaşık olarak(deore lx gibi göbekle değiştireceğini umarak yazdım)

Bende bu yıl içinde sedona borla almayı düşünüyorum.. Siyah borla varmı, üretilmiyor diyince içime kurt düştü :D Sitesinde resimi gösterilemiyor diyor ama siyah borlası olanlar 1-2 resim atabilirmi rica etsem :) Umarım 1 sene daha üretimde kalır / kaldırmazlar :Skull-175

kazasız belasız sürüşler..

bende d var hem şekil hem rahat asfaltta yağ gibi=) ve benim borlam siyah

bende borla veya scud almayı düşünüyorum kaç para civarı sedonalar
cvp lar için şimdiden tşk

arkadaşlar kron xc 500 mü yoksa sedona borlayımı önerirsiniz cevaplarınızı bekliyorum şimdidenn teşekkürler.

benim sedona borlam var ve ben memnununm digerini bilimorum ama gayet iyi orjinal haliyle....

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter
@shaq

yanlız bır de soyle bır nokta var.
sımdı 2 yerde baktımda borla ya bırınde masa rst bırınde suntour pek anlamam ama bunların aynı sey oldugunu sanmıyorum:D sonra benım frenler shımano degıl lx demıs gıbı olmayalım:D

Geri