Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Scudo
yaa bugün kaza yaptım ve bisikletimin 100 ytl lik hasarı var.Allahtan kapısını aniden açmasından dolayı kaza yapmama neden olan kişi benim röntgen ve bisiklette oluşan hasar masraflarını karşıladı...bacaımı alçıya almaya kalkıştılar,karşı çıktım ve alsalardı gerçekten de gereksiz olacaktı.1-2 saat şiddetli arı yaşadım,yumuşak dokuda zedelenme varmış yalnızca ve çeşitli yerlerimde morluk ve şişlikler var..ayrıca hastaneye gittiimde röntgen sonuçlarını beklerken:hiç bişey olmamasına karşın sol kolumda,yüzümde ve sonrasında da sağ kolumda uyuşmalar oldu,sanırım sinirsel bi durumdu.kaskın önemini anlamamı bir kes daha sağlamış oldu bu kaza...

@judith

Geçmiş olsun bir videoda gördüm bisikleti kapı açış mesafesinden uzakta sürmelisiniz diyordu..

Tabi bu türkiyede mümkün değil galiba :rolleyes:

@punisher89

çook teşekkür ederim ilginiz için.. bu başlık açılalı 3 ay oluyor ben bisikletimi aldım ama arkadaşlarımız başlığı çok önemsediler ve sedona borla ile yaşadıklarını da burada paylaşıyorlar o yüzden kilitlemek doğru olmaz diye düşündüm..

ilginize teşekkürler 3 aydır benim de bir borlam var...

@judith

geçmiş olsun, istanbulda biraz daha dikkat etmemiz gerekiyor... ama neyseki karşındaki insan da duyarlıymış... aman dikkat..iyi sürüşler...acil şifalar

Arkadaşlar şu an bu bisikletin güncel fiyatı nedir? Teşekkür ederim.

@baltazar11

başlığı kapatmayarak çok ii ediosun baltazar,benim en çok msj attığım başlık bu çünkü:)

@judith

iyi oldu herkes birşeyler paylaşdı burada..devam ediyoruz bakalım...:) teşekkürler ilginize.

Geri