Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sedona Borla hakkında

Scudo
Arkadaşlar bnde Sedona 711-v alıcam siz kullananlar bilirsiniz nasıl aldıgım zaman beni kaç yıl götürebilir zaten kullancagım yer düzlük engebeli deil il içinde kullanıcam istde beşiktaşda oturuorum oralarda kullancam.bütçam 500 lira yoksa borlayımı tavsiye edersiniz bana şimdiden herkese thanks

bnde Sedona 711-v alıcam sizce nasıl arkadaşlar kullanıpda bilgisi olanlar lütfen yardım etsinler weya borla hakkında bilgisi olanlar yardım lütfen şimdiden teşşekürler

bence bisiklet topla.sedona kadro al taxi_15 arkadaşım.751 mavi çok güzel.renk uyumu bakımından.parçaları lütfü abiye söyle.500 ytl paraya sana süper birşeyler yapar.

ya ben sedona borla almak istiyorum kullanan weya bilgisi olan warsa yardım edermisiniz bnde bu forumda yeniyim kron alıcakdım xc-500 herkes sedona borlayı tavsiye ediyo ama kullanıpda bilgisi olan söylesen

Borla alarak iyi seçim yapmışsın. Güle güle kullan. Fotoğrafları bekliyoruz.

merhaba arkadaşlar uzun araştırma sonunda sedona 711 V almaya karar verdim ancak 2 gündür sormadığım yer kalmadı sadece bulabildiğim 14 ve 18 inç boyum 1.70 sizce bunlardan biri alınabilir mi yoksa uygununu bulana kadar beklemeli miyim ?? şimdiden teşekkürler

711 i tercih ederek güzel bir secim yapmışsın...Ama dısk frenli olanını 711 dıski oneririm 1.70 boya 18 ınc uygun olur.Deneme sansın varsa bısıklete yakından ınceleyip deneme sürüşü yap derim...

1.70 boy için uygun kadro boyu 16 ınctır. Sedona 711 v break iyi bir tercih. Bende kullanıyorum 711 v break 16inc kadro boyum 1.65 kardeş karar senin yani 18 ınc sana uygun olabilir; ama deneyebilirsen deneyip alırsan senin için daha iyi olur kardeş...

14'' kesinlikle küçük, 18'' büyük gelir diye düşünüyorum deneyerek almanızda fayda var

• Beğen
Tepkiler: ahmedseref
arkadaslar benim bir sorunum var az once foça turundan geliyorum. Bisikletimin bir kac arzasını anlatmak istiyorum....

yola cıkarken tum herşeyini ayarladım bisikletin. 1 saat sonra mola verdim biyerde. derken arka tekeri bi çevirem dedim. ama pabuca surttugunu gordum. arka tekerin ayar yerinden ayarladım fireni surtmuyordu. 1 saat sonra daha mola werdim gene sürtüryor. gene ayarladım gene sürtmeye basladı en sonunda cıkardım fireni... Nedeni nedir acaba??

bir ikincisi yolda sık lastigim patladıgı için şişirmem gerekiyor ama benim bisiklette bir sibop var ozellikle ön tekerde sünnet olmamıs cocugun kesilmiş ucu kadar bişi. bir tekeri şişirmek için 1.5 saat ugrastım. Azmin sonu şişirdim ama canımdan can gitti öyle diyeyim .... :boese157:

@Yokuscu

Ben de Borla kullanıcısıyım muhtemelen bisikletinizin sol papucu sürtüyordur. O da tekerlekten değil fren tutucu yayından kaynaklanıyor. Freni gevşetip iyice yağlayın cıvatası da çok sıkıyor olabilir sağdakine nazaran biraz daha ağırsa cıvatayı biraz gevşetin. Yine düzelmezse fren telini biraz bollaştırın düzelecektir.

tmm dostum hallettim arzayı akort ayarlarında bir problem var onuda hafta sonu seda bisiklete gidip baktırcam :)

ikisi de sana uygun değil,bu sezonun bisikletleri de bitmek üzere bulabileceğini sanmıyorum,kadroyu başka bir marka bakabilirsin

Borla ve 711'in üretimi durmuş.
Sebep:parçaları kalmamış.
Sonuç:Boyunuza göre buldunuz buldunuz.Bulamadınız fazla aramayın. Başka marka bakın.
16" ve 18"ler çok satıldığı için şu an Kaçkar bisiklette de 14" Borla ve 711'ler kaldı.
Oralarda Sedona bayilerinde 16" kalmışsa şanslısın.
Yoksa ya belirsiz süre ya da bir dahaki sezona kadar beklersin.
-16" diyorum çünkü sana uygunu 16"- 14" çok ufak gelir-

ben 711-v kullanıyorum baslangıc icin gayet guzel borayıda inceledim borla alma alacaksan 711-v yada hussar düsünebilirsin...hatta 7005 kadro alırsan daha güzel birde sedabisiklet.com da merida lar var gayet guzel 770 ytl ye onada bakabilirsin....kolay gele

@sessiz_dj

BEN TARTMADIM 12.5 SATICININ SÖYLEDİĞİ VARSIN 13.5 OLSUN BİR KİLODAN BİŞE OLMAZ YARIŞÇI DİİLİZ SONUÇTA

Geri