Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir/tur bisikleti seçim rehberi

specialized sirrus elite carbon bisiklet alınır mı? Fiyat 4000tl
Şu an en az bir kaç ölücü malum ikinci el sitelerinde sizin bisikleti aratıyor.
Bahsettiğiniz bisikletin sıfır fiyatı 10 bin TL civarında. Sorunuzun cevabı bana göre kesinlikle evet.
Bisiklet tanıdık birinden mi satılık?

Scudo
Şu an en az bir kaç ölücü malum ikinci el sitelerinde sizin bisikleti aratıyor.
Bahsettiğiniz bisikletin sıfır fiyatı 10 bin TL civarında. Sorunuzun cevabı bana göre kesinlikle evet.
Bisiklet tanıdık birinden mi satılık?
Hocam tanıdık değil ama lüks bir semtte oturuyor satan kişi. Ben de acaba çalıntı mı diye korkmuyor değilim ve su modeli araştırdığım da hep alüminyum kadro karbon masa olanı görüyorum fakat şuan sahibi ikisininde karbon olduğunu söylüyor.

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
Herkese selamlar, iyi bayramlar. Ekipmanlar da dahil olmak üzere 2000 lira kadar bir bütçem var, bu başlık altındaki yorumları okuyarak alabileceğim bisikletler hakkında amatör bir tablo hazırladım ancak sağlıklı şekilde yorumlayacak bilgiye sahip değilim maalesef. Günlük 1-2 saat spor amaçlı daha doğrusu hareket etmek amaçlı almayı düşünüyorum, şuan 5-6 yıl önce satın aldığım Corvette XS01 model bisiklete biniyorum ancak maalesef çok konforsuz ve ancak 1 saat kadar binebiliyorum. Ara sokaklarda sürüyorum genelde yeni bisikletimi de burada kullanırım büyük ihtimalle yani rotamın %95'i asfalt. Bu fiyata fazla bir beklentim yok ancak yine de almışken fiyat/performans bir ürün almak istiyorum. Konforlu, sık arıza çıkarmayan, günlük 2 saat rahat sürebileceğim bir bisiklet arıyorum kısacası, tablodaki ürünlerden hangisini önerirsiniz? Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tablo biraz amatör oldu onun için de kusura bakmayın.

Dosyalar

• bisiklet tablo.png
    bisiklet tablo.png
    39 KB · Okunma: 29
Hocam tanıdık değil ama lüks bir semtte oturuyor satan kişi. Ben de acaba çalıntı mı diye korkmuyor değilim ve su modeli araştırdığım da hep alüminyum kadro karbon masa olanı görüyorum fakat şuan sahibi ikisininde karbon olduğunu söylüyor.
Özelden link veya ilan numarası atarsanız rekabet oluşturmadan ben de bir bakayım. Buradan atarsanız çarşı karışabilir :)

arkadaşlar selamlar yaş 47 sehir içinde kullanacağım bir bisiklet almak istiyorum. benim için en önemlisi sahatlık ve hafiflik, bu yüzden çift amortisörlü mü alsam, tek amortisörlü mü, aliminyum kadro mu...kıçımızın rahatı için jel sele de alacağım ama jel sele yetmiyor daha önce ki bisikletimde rahat olmamıştı amörtisörsüz jel sele

Merhaba,

Çift amortisörlü bisikleti kesinlikle önermem. Konfor arıyorum derken tamamen bisikletten soğursunuz. Tabi bu dediğim 25-30 bin tl satılan downhill bisikletler için geçerli değil. Sele için velonun tour ela diye bir modeli var. Gayet konforlu bir seledir sizin ihticanızı görecektir.

Bisiklet için bütçenizi söylerseniz onara görede bir bisiklet önerebiliriz.
cevap alamadım bugün satılmış fırsatı kaçırdım gibime geliyor

DAha önce yazmış olduğum escape 1 bile olsa gayet güzel bir bisiklettir o fiyata çok rahatlıkla alınabilir. Dediğiniz gibi satışı çabuk gerçekleşmiş olabilir

@xRd 2000-2500 civarı bisiklet bakıyorum,tek derdim rahatlık,hafiflik

2 hafta önce Carraro Sportive 330 aldım sıfır olarak ve çok memnunum.Aranızda yeniyim.Eksiklerimi yavaş yavaş topluyorum şu anda internet üzerinden.
Malzeme kalitesi ve ekipman olarak oldukça zengin bir model.Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Samet M.
@drangelman16 rahat mi, on maşa amortisör lu mu

İnce teker 28*700 ebatlarında.Şehir ve yol bisikleti olduğu için ön amartisör yok gerekte yok zaten en az 2,5 kg ağırlık bindirecekti bisiklete.Ben çok memnunum açıkçası
Frenlerin duruş mesafesi çok beğendim.
Şu anda yol malzemelerim eksik olduğu için uzun yolda deneyemedim ancak hızlanması ve vites geçişleri çok iyi gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Ben ikinci el 2000 lira civarında düşünüyorum

@alicogol fiyatınız nedir bisiklette sorun varmı? Satış yada takas nedeni sadece gravel gecmek için mi?

@alicogol hayırlı satışlar.. sıfırı 3650 3700 civarında n11 vs sitelerde. Ki mağazadan alırken indirim oluyor sıfır fiyatına 2. El satıyorsunuz. Hayırlı satışlar hayırlı bayramlar size

• Beğen
Tepkiler: burakalkilinc
@alicogol hayırlı satışlar.. sıfırı 3650 3700 civarında n11 vs sitelerde. Ki mağazadan alırken indirim oluyor sıfır fiyatına 2. El satıyorsunuz. Hayırlı satışlar hayırlı bayramlar size
Görüşünüzden faydalanmak isterim. 10 Temmuz'da alınan bu bisiklet için uygun fiyat sizce nedir.

Görüşünüzden faydalanmak isterim. 10 Temmuz'da alınan bu bisiklet için uygun fiyat sizce nedir.
Arkadaş satışa çıkartmış burada. Bu bisiklet üzerinden fiyat yorumlamayı uygun bulmuyorum şahsen.

Bisiklete yeni merak salıp buralara kadar gelmiş ve tavsiye arayan sayın bisiklet meraklıarı.. sözüm size.

shimano deore set ile insanlar dünya turu yapıyor, deore göbek ha keza.. ha bu arada deore içib çoğu mecra orta seviye der.. burun kıvırdığınız v frenlerle dünya turu yapıyorlar..

şurda günübirlik tur yapacaksınız.. en babası hadi 100-200 km, onuda haftada 1...sosyalleşeceksiniz.. kafanızı boş muhabbetle doldurup işin asıl keyifli yanını kaçıracak ertelemeler yapmayın. aldığınız bisiklette aktarıcı set shimano ise korkmanıza gerek yok.. bisiklet 10 kilo 15 kilo filan bunlar sizin için belirleyici değil. kafaya kaskı takın, yanınıza yama setini alın ve yollara vurun kendinizi..

coştunuz şakır şakır vites değiştirdiniz, oda ne aktarıcı yarım saniye geç vites attı.. aman allahım.. olamaz.. bu aktarıcı bizi yolda bile bırakır.. :) bunlar sizi güzel anlardan mahrum bırakan boş düşünceler.. bunları kafanızdan silin..

kendinizi çok zorlamadan gücünüzün yettiğini beğenin alın.. kaskı da mutlaka bisikletle beraber alın..

amacım kırmak değil, sadece bu işe yeni başlayan arkadaşların bisikleti en başta isteme sebebinden uzaklaşmamasını sağlamak.

bisiklet... özgürlüktür, spordur, sağlıktır, çevre dostudur, zaman zaman kendinle yarışırsın mutlu olursun. bunlar için bisiklete merak salıyorsunuz... acera mıydı, deore miydi, havalı maşamıydı, 22-48 aynakol muydu vs.. ya bunların performanslarınıza etkisi %5-%10..bunun için %90 95 i heba etmeyin.. hemen beğenin ve yaz bitmeden turlara başlayın.. başlayınki bisiklet toplumu olalım.. bisikleti seven toplum olalım..

geçen sene mayısta amsterdamdaydım.. hani şu bisikletleriyle ünlü yerde.. gördüğüm bisikletler sizin baktığınız ama karar veremediğiniz bisiklet yanında hurda arkadaşlar.. adam takım elbiseyle binmiş.. bisiklet yolunda işine gidiyordu.. altındaki makineyi hırsız görse çalmaz.. elbisesi bisikletin 10 katı paradır ya.. bizse ekipman ekipman diye aracın asıl amaçlarını es geçiyoruz.. ve sonuçta 6 milyon ankarada 1 metre bisiklet yolu yok.. dümdüz şehirde bisiklet yolu yok.. çünkü talep etmiyoruz..ben işe bisikletle gitmeye kalksam kesin biri ezer geçer beni.. bilinç yok.. hepimiz binersek hepimiz saygı duyarız..

oyüzden lütfen, kafanızı çok bulandırmayın, bütçenizi çok zorlamayın.. alın ve çıkın dışarıya

Yüreğime su serptiniz vallahi😊😊 yolunuz açık olsun!🤙

arkadaşlar selamlar yaş 47 sehir içinde kullanacağım bir bisiklet almak istiyorum. benim için en önemlisi sahatlık ve hafiflik, bu yüzden çift amortisörlü mü alsam, tek amortisörlü mü, aliminyum kadro mu...kıçımızın rahatı için jel sele de alacağım ama jel sele yetmiyor daha önce ki bisikletimde rahat olmamıştı amörtisörsüz jel sele
Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Arkadaş satışa çıkartmış burada. Bu bisiklet üzerinden fiyat yorumlamayı uygun bulmuyorum şahsen.
Kusura bakmayinda bisiklet bayilerini fiyatlarinda indirim yapmıyor diye gömerler fırsatçı derler siz 10 temmuzda almışsınız yanlış hatırlamıyorsam ozaman bisan zaten zam yapmamıştı hadi zamlı fiyat diyelim şuan bayiden alayım deseniz en azından yüzde 5 civarı indirim oluyor. Neyse mal sizin sonuçta istediğiniz fiyata satabilirsiniz tabiki özgür ve serbest piyasa var nasılsa.. sağlıklı huzurlu bol pedal çevirmeler..

Geri