Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

@Gökhan Toros
Gökhan hocam merhaba yeni edge 810 aldım, bundan strava'ya en hızlı nasıl transfer yapabilirim acaba.

Scudo
@celikeren
Hayırlı olsun.
Öncelikle bir garmin connect hesabı alın kendinize.
Daha sonra strava hesabınız ile bu hesabı eşleyin. (Strava'da ayarlar menüsünden yapılıyor)
Strava ve Garmin Connect uygulamasını da cep telefonunuza kurun.
Garmin Connect ile Garmin810'unuzu cep telefonunuzda birbirine eşleyin.

Antrenman sonrası bluetooth ile telefona bağlanın. (telefonun ve garminin bluetooth'unun açık olması yeterli) Garmin Connect yeni aktiviteyi bulup senkronize edecek. Strava da Connect'deki yeni aktiviteyi bulup onu çekecek. 1-2dk içinde telefonunuzda "yeni aktivite hazır" notifikasyonunu göreceksiniz.
Tıklayıp isim, fotoğraf gibi bilgileri ekleyip, kaydedeceksiniz.

@Gökhan Toros
Anladım hocam teşekkür ederim. Bende garmin connect içinde yapmaya çalışıyordum. Strava üzerinden ayarları yapmaya çalışayım .

@celikeren
Strava hesabınız ile Garmin Connect hesabınızı birbirine eşlemeniz lazım. Muhtemelen atladığınız kısım bu :)

Başlığa da uzun zamandır mesaj atmıyordum.
Geçen gün işe uçarak gittim, onu atayım bari :D
(link)

@Gökhan Toros
Hocam kusura bakmayın , ayarlar bölümünden bulamadım,sosyal Ağlara Bağlantıyı görüyorum sadece . Rica etsem yardımcı olabilirmisiniz?

@celikeren
Sosyal ağlara bağlantı bölümünde Garmin Connect de olması lazım en altta?

@celikeren

Şu en alttaki turuncu olan Garmin. Bu çıkmıyor mu sizde?

Dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    6,6 KB · Okunma: 42
@Çağrı Soylu malasef Çağrı hocam çıkmıyor. Cihazım yarın bana ulaşacak, henüz elimde değil.bununla bir ilgisi olabilir mi acaba?

@celikeren

(link)

Şu adrese gidip buradan bağlayabilmeniz lazım.
Garmin'i seçip Connect with Garmin dedikten sonra Garmin hesabınızı girerek bağlayabiliyor olmanız lazım.

Edit: Öncelikle Garmin Express'i yüklemenizi de yazmış

Automatic upload via Garmin Connect/Garmin Express

Activities uploaded to (link)™ can be automatically synced to your Strava account.
  1. Download and install (link).
  2. Add your device to Garmin Express.
  3. Create an account on (link).
  4. Visit (link).
  5. Find the Garmin section and click Get Started.
  6. Choose the Connect with Garmin option.
  7. Enter your Garmin Connect™ log-in credentials to authorize a link to Strava. If you don't already have a Garmin Connect™ account, you'll be prompted to create one. If you log in with a social network instead of an email and password, make sure you are currently logged in to Garmin Connect™ so that your information is auto-filled.
Once you've established this connection, any activities uploaded to Garmin Connect™ will automatically sync to Strava within minutes. No need to wait on the upload page; the new activities will appear automatically. After your first upload, we'll even sync your past 30 days of Garmin Connect activity.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Toros
Biraz çok oluyorum galiba kusura bakmayın dostlar. Denemek için garmin connect den manuel activities ekledim ama 1 saat oldu strava'ya düşmedi bir Türlü. Stravadan connect durumda göründüğüm halde olmadı. Eksik birşey yok gibi. Bu normal midir?

Gece turu, birde elevation doğru gösterse :) (link)

@Kahveci
Onca para ver bi strava kadar elevation ölçme :) komik değil mi?

@celikeren Vallahi rezillik. :) Strava'ya yani geçtim sayılır, biraz tırmanma antrenmanı sıkıştırdım araya ama hiç bir kayıt yok elimde şimdi.

Her an başka bir uygulamaya dönebilirim. :)

Geri