Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Bi Nif Dağına çıkayım dedim , iyi oldu 1480 altimeter (link)

Scudo
120 km alman şehri karlsruhe üzerinden geçerek fransız şehri lauterbourg'a ren nehri kıyısından bir tur yaptık.

(link)

Nisan ayıyla birlikte düzenli antrenmana başladım. Yağmursuz günlerde akşam işten geldikten sonra hava kararana kadarki 1-1,5 saatlik sürede pazartesi-çarşamba-cuma evin önünde git gel şeklinde en az 15 km , pazar günü de serbest takılmaca. Hafta sonu taktığım kalpiye ile ortalama hızım 1-2 km arttı. Biraz kilo verdim. Yaz sonuna kadar istediğim kilolara gelmeyi hedefliyorum (85-90 arası). Bu arada cross bisikletime daha dişsiz bir lastik (conti contact II ) sipariş ettim. O da gelirse ortalamamı 20 üstüne çıkarırsam çok sevineceğim :) Bu arada denk düşürürsen bir de yol bisikleti alacağım..

(link)

Merhaba ,
performansımı arttırmak için kısa ama bence etkili bir tur attım.
değerlendirmenizi rica ederim.
(link)

(link) Çocuklar gibi tatil yaptık,birlikte çıktığım arkadaş komları topladı ben de arkasından cırmaladım durdum

Stravadaki turu burad nasıl paylaşıyoruz?

(link)

Arkadaşlar strava da toplam turdaki ortalama eğimi nasıl görebilirim bulamadım bir türlü

Buda benden olsun :)

Dosyalar

• Screenshot_2015-04-26-13-56-14.png
    Screenshot_2015-04-26-13-56-14.png
    20,8 KB · Okunma: 18
  • Screenshot_2015-04-26-13-56-10.png
    Screenshot_2015-04-26-13-56-10.png
    13,8 KB · Okunma: 14
  • Screenshot_2015-04-26-13-52-42.png
    Screenshot_2015-04-26-13-52-42.png
    47,3 KB · Okunma: 17
Check out my 7,0 km Ride on Strava: (link)

Strava yi denedim birde etrafta ufak bir gezinti yaptım geldim :)

@x-rayted ben de Fatma Hanımda oturuyorum. İstersen bir gün birlikte pedallarız...

Strava'nın destek hattını kullanmış olan varmı? Cevap vermeleri ne kadar sürüyor, 3 gün oldu ses seda yok.

Havanın ne olacağının belli olmamasından ancak akşam üzeri çıkabildim ve stall olana kadar yükseldim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: celikeren
Bu stravayı ben çözemedim arkadaş. istanbul-antalya turum var mayıs sonunda. kullanmak istesem de çok tuhaf yoksa ben mi tuhafım :D :D

@kasaplanca runkepeer runtastic ve strava kullanan biri olarak gps verilerimi stravaya atıyorum. kayıdı strava uygulaması ile yapmasam bile gps verisini çok daha detaylı ve daha doğru olarak gösteriyor. stravanın kendi uygulamasını bir kaç telefonda denedim sorun yaşadım garmin ile daha uyumlu...

Bu da bizim dünkü yolumuz. İş çıkışı trafiğiyle cebelleşmece :)
(link)

Geri