Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

@celikeren

Veloviewer kullaniyorum. Strava kayitlarini cok daha detayli alabiliyorsun. Eger premium degilsen son 25 surusunu eger premiumsan butun strava gecmisini gorebilirsin

Scudo
@Ahmet Onur Çakmak
Teşekkür ederim, deneyeceğim hemen

trafik rüzgar bir anda önüme geçip frene basıp park eden 4 teker denyolar yine mangalcılar geri geri park etmeye çalışıp park edemeyenler ve hep kırmızı ışıklar. bundan sonra sahil yolunda binmem... rüzgar fena yamulttu yalnız :D

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Gps bağlanmasına rağmen güncel Strava bende de çalışmıyor :( Zaten düzenli kullanmıyorum ama dün yaklaşık 50 km üstüne, kız arkadaşımın yanına yetişeceğim diye yardırdığım son birkaç km'de; Runtastic 26 Mtb :)

http://s13.postimg.org/s7klgyzl3/image.jpg

Arkadaslar neden herkes strava kullaniyor? Runtastic mountain bike pro kullaniyorum. Stravanin bundan farki ne? Ucretsiz olmasi mi?

• Beğen
Tepkiler: celikeren
@ismail.yüksel
Aslında bende runtastic kullanıyordum ama garmin gps cihazının strava ile otamatik Senkronize olması nedeniyle strava'ya Geçmek zorunda kaldım. Runtastic böyle bir gelişme gösterirse geri dönebilirim . Birde segment özelliği olması Artı özelliği diyebilirim.

@celikeren runtastıc ve stravanın mobıl uygulamasını kullanmıyorum yuzlerce km gııttıgım yollar hata vermesınden dolayı bu programların buhar oldu runkeeper ıle 2000 km kaydım var bır kere hata vermedı kapanmadı. zaten gpx verısını de pc versıyonunden strava sıtesıne yuklenebılıyor.

• Beğen
@Cem Ç.
EvetElbette manuel olarak yükleme yapılabiliniyor. Ama herseferinde yapmak külfet oluyor :)
Garmin kullanıyorum kafam rahat şarj sorunu yok ,Aktiviteleri otamatik aktarıyor, hem strava'da hemde garmin connect den detaylarını görebiliyorum

@celikeren evet telefonda problem hem aramalara bak hem müzik dinle hem 3g açık 4 saat anca gidiyor molasız yada mola verince gpsi kapatmak gerekiyor çünkü sarjı su gibi içiyor. bende garmin alıcaktım ama vazgeçtim

çünkü km saatini bile dikkatimi dağıttığı için söktüm. yok sıcaklıkdı yok ışığıydı yok ortalama hızydı max hızydı. sürekli bakınca dikkatimi yola veremiyorum ama telefonu cepten çıkarması zor olduğu için daha rahat.

garminde sarj sanırım yarım gün gidiyor değilmi. garmin nasıl otomatık aktarıyor pcye bağlanıp değilmi wifiden mi bağlanıp aktarıyor onu anlamadım :ssrtcbya:

@Cem Ç. Ben Edge 810 kullanıyorum, 15 saat civarında şarjı gidiyor batarya konusunda hiç sorun yaşamıyorum. Telefon da GarminConnect app si ile bluetooth baglantısı kuruyor burdan rota vs tüm işlemleri yapıp cihaza atabiliyorsun. Stravanın ayarlarından Garminconnect ile bağlantı kurdurduktan sonra cihazdan aktivite başlatım bitirince telefon aracılığı ile anından stravaya yüklüyor. çok basit bir işlem.

@celikeren telefonda garmin apps olacak şimdi anlaşıldı. bunu bilmiyordum. o zaman ıyıymış direk telefondan anlık stravaya yollanır. ben eve gıdırım telefonun sarj bıttıgı ıçın sarja atar wıfıye bağlarım sonra runkepera transfer sonra run kepera pcden gır dosyayı al pcye ordan stravaya gır oraya yukle ne uğraşıyormuşum yahu :eek::D:D

• Beğen
@Cem Ç. Tabi bu kolaylığın duygusal bir boyutu da var :)) biraz bahalı ürünler . ilave olarak canlı takip özelliğide oldukça güzel facebook ve twiter gibi ortamlardan link sizi izleyebiliyorlar. güvenlik için iyi birşey

• Beğen
Tepkiler: Cem Ç
@celikeren evet garmin 1000 de vites geçişlerinide gösteriyormuş duygusal olarak bu işin sonu yok evet elektronik vites sistemli bir yol bisikletine geçersem alırım ilerde :D

• Beğen
Geri