Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

Kalınlığı 1 cm. Kokusu var. Fakat dışarda bir müddet bekletince kokusu azalıyor. Ağır bir ürün bundan daha iyi sesi kesecek ürün muhtemelen yoktur.

Scudo
Ben bunu kullanıyorum. Şimdiye kadar şikayet gelmedi :)
(link)

Herkese selam elite tuo hakkında görüş ve önerisi olan var mıdır?
Direct drive bir trainer a gücüm yetmiyor (interactive olanlara) o yüzden tuo ya yöneldim piyasadaki en makul ve sessizlerden birisi diyor tanıtımında.Ancak youtube da gürültülü olduğu söyleniyor ama hiç böyle karşılaştırmalı bir inceleme çekilmemiş.Yani neye göre sesli anlayamadım.Deneyimi olanlar özellikle gürültü konusunda beni bilgilendirebilirse çok sevinirim...
Herkese iyi bayramlar...

Elite Tuo kullanmadım ama benzeri Tacx Vortex sahibiydim.
Trainer lastiğine rağmen uğultu şeklinde gürültü ediyor 25km/h üstündeki tempolarda.
Bir kısmı trainerdan geliyorsa kalanı vantilatör gibi davranması sebebiyle janttan geliyordu uğultunun.
Altına mat koyup komşunun rahatsızlığını bir nebze önleseniz de ev ahalisini o uğultudan koruyamıyorsunuz.
Lastik basıncını sürekli kontrol etmek gerekiyor, aksi takdirde lastiğinize veya trainer merdanesine zarar vermeniz olası.

Negatifleri yazdım ama üstünde 2000+km yaptım pandeminin ilk yılında.
Sokağa çıkamamanın, sosyalleşememenin tüm stresini aldı götürdü. Giderken benden 8 kilo da götürdü :)

Sonra satıp Elite Suito aldım ülkeye geldiği gibi.
Bir kenarda havanın aşırı ısınması veya soğuması durumunda kurtarıcı olarak bekliyor.

• Beğen
Tepkiler: Necati Nalçacı
Herkese selamlar. Çok uzun süre ara verdiğim sürüşlere başlamak istiyorum. Zwift uygulamasıyla iş sonraları biraz sürmek istiyorum. Adan Zye ne gerekiyor biri bilgilendirebilir mi?

Sedona 410'um var.

Elite Direto XR-T İnteractive Home Trainer hakkında bilgi alabilir miyim?
Bu ürünün yanında ant doungle almam gerekecek mi?

Yeni nesil laptoplarda BT ile de çalışıyor, dongle gerek olmuyor o zaman

herkese selamlar, bir süredir trainer arayışı içerisindeyim her ne kadar kış gelmemiş olsa da yaklaşıyor formu korumak için gerekli olacak. ilk defa traniner alacağım aklımda aşağıdaki modeller var kullanan yada tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim`;
tacx flow
tacx vortex
elite nova force
elite turno

D500 VanRysel yine bir alternatif olabilir mi? Stok bir var bir yok ama fiyatı makul duruyor.

herkese selamlar, bir süredir trainer arayışı içerisindeyim her ne kadar kış gelmemiş olsa da yaklaşıyor formu korumak için gerekli olacak. ilk defa traniner alacağım aklımda aşağıdaki modeller var kullanan yada tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak isterim`;
tacx flow
tacx vortex
elite nova force
elite turno
Turno modelini iyi araştır. işine yarayacağını sanmıyorum. aynı fiyata suito modelini inceleyebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Clal
Turno modelini iyi araştır. işine yarayacağını sanmıyorum. aynı fiyata suito modelini inceleyebilirsin

neden işime yaramayacağını düşünüyorsunuz araştırdığım kadarıyla bi olumsuzluk göremedim.
aslına bakarsanız elit turno ve tacx vortex 2. el olarak buldum, suito o yüzden bütçemi fazlasyla aşıyor.

neden işime yaramayacağını düşünüyorsunuz araştırdığım kadarıyla bi olumsuzluk göremedim.
aslına bakarsanız elit turno ve tacx vortex 2. el olarak buldum, suito o yüzden bütçemi fazlasyla aşıyor.
Suito ile fiyat farkı ( 0 da) 2000 2500 TL Max Watt 700 Suito da 1900
elite turno da denge problemi yaşanıyor (sprint yaparken) (ayrıca 700 W yetersiz kalıyor )
Suito Daha ergonomik taşıma saklama daha kolay ondan dolayı ikisini karşılaştırmış sadece bence :)

Birde nova force akıllı trainer değil bildiğim kadarıyla suito ve turno akıllı trainer

turno interactive değil. yani zwift tarzı şeyler kullanırsan eğimleri simüle etmiyor, sadece antreman amaçlı kullanırsan da sertliği elle ayarlaman gerekiyor. Watt gösteriyor ama uygulamaya göre kendini ayarlamıyor. Çalışma sistemi yağlı olduğu için (fluid trainer) pedallama hissiyatı çok iyi ve hızlandıkça kendisi sertleşiyor diyor kullananlar. Kendine has bir kitlesi var sanırım.

Ben de mevcut trainerımı satıyorum. Smart interaktif. Foruma indirim yapabilirim:

Elite Rampa İnteraktif Trainer

(link)

SPTbd0985-03.jpg

Merhaba, ben aynı trainerı kullanıyorum. Hiçbir aparata gerek yok. BT bağlantısı yapan her cihazla doğrudan bağlanıyor. Ben trainerın yanına ilave sadece decathlondan nabız bandı aldım. (link) MyETraining, Zwift ve MyWhoosh uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Adil ÜNALDI
Back