Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Virüse rağmen bisiklete binmeye devam edenler

Bisiklet Sürerken Maske Takıyor Musunuz? Takmıyorsanız bu herhangi bir yasal sıkıntı çıkardı mı?

• Toplam katılım
    584
Bugün @scottrek ve @Rhodiumm ile bir köyden geçerken EBA'dan sıkılan zıpır çocuklar İsmail Ağabey'e o malum soruları sorarken :)

- Abi bu kaç basıyor?
- Abi bunun vitesleri nerede? Kabloları nerede?
- Abi kaç para bu...

WhatsApp Image 2020-09-23 at 20.13.11.jpeg

Scudo
Ne ihtiyar ya! Adam aylar sonra 70 km ile açıyor.🤩
Doğru demişim benden yaşlı sonuçta :ssrtcbya: , yaw arkadaş bisiklet süremeyince sarasım geliyor birilerine. Bak şimdi yakında bir yüz üstü gelir @HakanAydn abiden. Abi sıcaklara dikkat ve tabiki hızınada. :)

Estağfurullah üstadım. Kilometrelerce yol gidiyoruz hepimiz, dağ başında veyahut yol kenarında kediler çok var. Yavru veya anne kedi. İnsanlar onlar yemek bulur diyor, yahu sen ben vermezsek nereden bulacak. Gezerken yanımda herzaman 3 veya 5 kilo mama oluyor sürekli. Bari gezdiğim bir işe yarasın. Emanetler bizlere. Evimde 13 kedim var bu arada😂üstadım takip edebilirsiniz (sokakkedisipisipisi) insta adresim. 👋

yüreğinize sağlık hocam. keşke herkes sizin gibi düşünceli ve yardımsever olsa. güzel davranışınız ve yüreğinizden ötürü sizi tebrik ederim. ömrünüz uzun ve huzurlu olsun 🙂

Kanlıca'ya giden sahil yolu güzel ama yol biraz dar, o nedenle trafiğe çok takılınıyor.
Bugün hava da çok güzeldi. Günlerdir rüzgar yüzünden ciğerim soldu 😀
IMG_20200925_195226.png

yüreğinize sağlık hocam. keşke herkes sizin gibi düşünceli ve yardımsever olsa. güzel davranışınız ve yüreğinizden ötürü sizi tebrik ederim. ömrünüz uzun ve huzurlu olsun 🙂
Merhaba dostum, üstadım 👋neticede geziyoruz boş boş dağ tepe.insan olmayan yerde beslenmek imkansız gibi.Bize emanetler 2 kanadı ile uçanlar, 4 ayagı ile yere basanlar, toprağa kök salanlar. Görüşmek üzere👋

@Mustang54 simitsiz olur, İzmir'de simit yok gevrek var. 'Tase çıttır gevireek' Gevreksiz ve boyozsuz olmaz.
Herkesin bildiği İzmir'de simide "gevrek", ayçekirdeğe "çiğdem" denilmesi haricinde bizim dersanede yeni temizlik yapıldığında çamaşır suyu kokardı, İzmir'den yeni göç etmiş bir kız "off burası klorak kokuyor" derdi.

Geri