Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarış gündemi

Scudo
Pogi sele altında yedek lastik taşıyor diyen çıkar mı? :krktm:

315291 dosyayı görüntüle

Hocam bu adamı taşıyacak, domestik bile bulamıyorlarken takımda, eminim takım mekanikçisinden bile hızlı lastik değiştiriyordur bu adam 😁 Gerçi Yates iyi ama beyin sarsıntısı geçirmiş, katılamamış..hoş, o fizikle Allaphillippe ten hallice değildir, doğal olarak Pogi ye hangi rüzgarı kesecek 😶

• Hahaha
Tepkiler: lrfan
Bu arada izlemek isteyenler Paris Nice yarışı 1.etabı 65km kala eurosport2den canlı veriliyor

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Paris Nice 1. Etap, Strade Bianche'den on kat daha fazla seyir zevkine sahipti. Peynirli Poğaça'nın müthiş gücüne hayranız hepimiz ama yarışı sıkıcı hale getirdi dominasyonuyla.

Evet bu kask biraz Daft Punk kaçmış. Çok postmodern.

Bize bayagı motorsiklet kaskı gerek hayal gücümüzü kullandıgımızda, o tarz bi şey.

Alttaki DH 727'yi unutmamak gerek. Her geçilen köşede arka yan yapacak saglı sollu left to right...

akşama sürersiniz bol bol kas gevşetici :D

Uzun bir aradan sonra bu etap yarışının 3. etabını da yükledim.
Avusturya Alplerinde yapılan 4 etaplık bir dağ bisikleti yarışı. İlk etap arayı açmıştım ama ikincide eski olimpiyat şampiyonu arayı kapattı. 3.etaba 1:39 avantajla girdim ama 2-3 saat ancak uyuyabildim, berbat hissediyordum.
Allahını seven defansa gelsin durumu oldu:

ilk etap:

ikinci etap:

Avusturya Alplerinde yapılan 4 etaplık bir dağ bisikleti yarışı. İlk etap arayı açmıştım ama ikincide eski olimpiyat şampiyonu arayı kapattı. 3.etaba 1:39 avantajla girdim ama 2-3 saat ancak uyuyabildim, berbat hissediyordum.

192 kilometreye 9650m+ yetmezmiş gibi bir de 3 saat 300W! Gerçekten "Halep oradaysa watt buradadır".
Büyük tebrikler Hüseyin Abi; forumla paylaştığın için de ayrıca teşekkürler...

ilk etap:

ikinci etap:
Tebrikler izledim videoları.Harika yerlerde , harika bir yarış.Sizi canı gönülden tebrik ederim. Maşallah diyelim.

ilk etap:

ikinci etap:

Himalaya dan fazlasına çıkmışsın abi, hiç utanmadın mı 😁 , darısı Güneş Sistemi'ndeki en büyük tepe olan Mars'taki Olympus Dağı na .. NASA ile strava kaydın varsa , paylaş.. Sponsor olabilirler... Vallaha helal... Biz 150 km de 1000 irtifa görünce tırnaklarımızı yiyoruz 😬

Milan-San Remo Eurosport 2, başladı 😍

• Muhteşem
  • Beğen
Tepkiler: ag249 ve TeamO2.cc
Sarper/Berkem muthis ikilisi olmasa 4.5 saattir izlenecek sey degil :D

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Geri